Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Ljubimec zapustil ženo

Ljubimec zapustil ženo

Odgovor na objavo uporabnika
opa no, 22.01.2025 ob 13:57

Odgovor na objavo uporabnika
Mlola, 22.01.2025 ob 13:51

Moji otroci so že skoraj odrasi…. en polnoleten, drugi bo kmalu.

Otroke imam z bivšim možem, ki pa je bil pijanec in me je pretepal…. zato je biviši.

Takrat so se mi tudi moški zamerili in z nobenim nočem imeti resne veze!

Zakaj ne bi mogla ženska imeti moškega le za “servis” Tako, kot imajo mnogi moški ženske…. in ogromno žensk trpi zarad takšnih descov!

Zakaj sem jaz tukaj pokvarjena, če sem jasno in glasno njemo povedala kaj želim in kaj ne želim. Nikoli mu nisem dajala lažnih upov!

Avtorica, kaj naj napišem drugega kot veliko sreče. Pa ne vleci ga pretirano za nos, taki znajo biti nevarni! Pa napiši še kaj, ostalo bomo itak prebrali v črni kroniki…

 

….bomo prebrali v črni kroniki…. ?

 

No  ves tako jaz rabim,brez obveznosi od kje si.

Javi se meni

Sem poročen in doma vse štima sn premalo sexa..poznam tako razmerje in  vem kaj je sex z ljubimko se maš fajn brez čustev samo sex..

Tonimarin7386@gmail.com

Predvidevam, da sta se, preden sta se zapletla, dogovorila o pravilih igre.

Vendar pa v takšnih primerih pravila mnogokrat ne zdržijo; ena stran se čustveno vključi bolj, kot druga.

Vi se boste morali odpovedati seksu z njim, hkrati pa brez velikega filozofiranja tudi prekiniti vso komunikacijo. Druge ni.

Vsakršna pojasnjevanja, razlaganja, argumentiranja bodo samo podaljševala situacijo, ki vam ne ustreza.

Jasno recite, da je konec in nato prekinite z njim. Pač, odpovedati se boste morali vsemu, kar je povezano z njim.

Prijavi na policijo, da te nadleguje. Mu bodo odrezali zakonsko jajca.

Odgovor na objavo uporabnika
Mlola, 22.01.2025 ob 12:36

Imam razmerje s poročenim moškim. Najino razmerje traja že 3 leta. Že takoj, ko sva začela, sem mu povedala, da gre le za popestritev, za zabavo in sex. Rekla sem mu, da ne želim vpletati čustev in nič globjega. On se je strinjal. V razmerje se je spustil že zato, ker doma nima dobrega odnosa z ženo. V odnosu mu je manjkalo veliko stvari. Večkrat sem vmes z njim prekinila in mu povedala, da ne želim več biti z njim, pa me je po parih mesecih vedno nagovoril, da sva spet nazaj skupaj. No to ni veza, je pač avantura. Sedaj po treh letih pa mi je on priznal, da ne more živeti brez mene, da me ljubi od vsega začetka in skoz bolj. Ženi je tudi to povedal in se želi ločiti. Jaz pa do njega ne čutim takšne ljubezni, da bi z njim imela takšen odnos. Meni je šlo res le za res zelo dober sex z njim in zabavo, brez obveznosti. Sedaj, pa bi on rad bil z menoj, se poročil z menoj. Njegova žena mu je rekla, da se strinja z ločitvijo, da je ves čas vedela, da ima drugo, tudi mene je sumila, ker se pač poznamo. Jasno sem mu povedala, da ne želim biti v vezi z njim. Sem mama samohranilka in ne rabim met desca pr bajti. Raje sem sama in se posvečam le otrokom. Moškega pa bi imela, le ko ga rabim. Kako se znebiti ljubimca, ker ne odneha in mi ves čas teži?

Kot bi bral svojo zgodbo samo da pri meni on nima otrok….

Nikakor se noče vezati še manj pa da bi skupaj živela.

Kurbice ste prebrisane….

Pravilno razmišljaš, samo za sex ga imej, te bo že ubogal, če ne bo hotel ostat na suhem.

Odgovor na objavo uporabnika
Mlola, 22.01.2025 ob 14:49

Še enkrat zanimajo me predlogi kako se ga znebiti? S tem, ko sem mu povedala, da nočem veze z njim in da bo zame vedno le prijatelj in nič več, s tem ga nisem odgnala. Jaz njega ne želim grdo odpikat, sva tudi dobra prijatelja in zaupnika. Nočem ga prijavit policiji. Nikoli ni bil nesramen ali grd do mene. Samo sedaj mi je začel nosit darila, pride k meni z vrečami hrane, nafila hladilnik in potem prespi pri meni…. Nimam nič proti, če prespi par dni, nočem ga imeti ves čas pri sebi, saj sem navajena živeti sama!

Ma dej ga ne seri bodi vesela da si vsaj enega takega dobila…

Tudi moj primer je popolnoma podoben tvojemu…

Sem nesrečno poročen

Dobro situiran in imam ločenko brez otrok.

Ona prav tako noče da bi živel pri njej pa se imava res lepo hodivs skupaj a ženska ni vajena skupnega življenja z moškim.

Tako da jo bom slej ko prej načevljal.

S tabo želi imeti resno zvezo. Taki ljubimci so redki. To je lahko tvoja priložnost, da ne ostaneš samska in pristaneš v zvezi, ki je gotovo boljša kot zveza z alkoholikom. Prava zveza je nekaj drugega kot občasni sex,

In po tem bo zapustil tebe, ko se te bo naveličal in spoznal drugo?

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close