Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek ljubezen-spostovanje

ljubezen-spostovanje

Zenska primarna potreba je potreba po ljubezni, moska primarna potreba je potreba po spostovanju. Moski se cuti ljubljen, ko je zenska do njega spostljiva. Zenska se cuti ljubljena, ko je moski v svojem ravnanju do nje ljubec.

Koliko velja to zate?

A ljubeč odnos pa spoštovanje se izključujeta?

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Je še toliko pomembnih lastnosti, ki morajo sovpadati z drugimi, da je težko posplošiti z dvema stavkoma.


Meni se zdi spoštovanje enako ljubezni. Če ženska ni spoštovana, ne bo čutila ljubezni in če se moškemu ne izkaže ljubezni, ne bo čutil spoštovanja.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Ja itak, praksa potrjuje tvojo teorijo Marko. Zato pa ženske palijo na barabe ane lol

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.


Katera pa živi z barabo dlje časa in let in je v tem srečna? To je pomembno vprašanje. Ni vsaka zveza že tudi ljubezen. Eno je zaljubljenost, nekaj drugega pa je ljubezen. Praksa seveda to potrjuje, če dobro opazuješ.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Punčke padajo na barabe, ženske pa ne.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...


Punčke padajo na barabe, ženske pa ne.[/quote]

Danes punčke pri 15tih zgledajo bolj žensko kot ženske pri 30tih tak čist btw….

Saj koliko pa je SREČNIH zakonov marko… če se praktično vsaka druga poroka konča v ločitvi in če vzamemo da še vsaj 25-30% ostalih živi v slabi zvezi ker ne upajo ali ne želijo naredit REZA (ločitev) pomeni da cca. 65% ljudi eksperimentira slabe zveze oz. nesrečne…..

dve tretjini…..

Moški potrebuje ljubezen mnogo manj kot ženska…..

spoštovanje je možno brez ljubezni, ljubezen pa brez spoštovanja ne….. torej tvoj del za žensko drži za moškega pa nikakor ne…..

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]


Punčke padajo na barabe, ženske pa ne.[/quote]
Prava ženska je pa stara 40+ ane, da se boste malo bolje počutile v svoji koži ?

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Punčke pri 15-ih zgledajo bolj ženstvene kot ženske pri 30-ih?:))) Joj Matkic, da ne postaneš pedofil:). Deklice pri 15-ih se še telesno razvijajo, ženska pri 30-ih je že telesno dozorela. Če so tebi všeč mladoletnice, to je nekaj drugega.

Moški potrebuje enako ljubezni kot ženska, tukaj ni nobene diskriminacije. Gre le za drugačen pristop, pogled in percepcijo čustev.


Ja, zgledajo.

Ženske pa vendarle (še?) niso.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Seveda zgledajo…. tak čist btw po 15tih če ženska reče ja nisi pedofil ne glede na starost 😉

Moški NE potrebujejo enako ljubezni kot ženske…. potrebuje pa moški več potrditve na sploh v udejstvovanju…. moški je najbolj vesel če ga spoštujejo in obožujejo, tudi po več žensk in drugi moški (seveda ženske na drugačen način kot moški) ženskam je za to v povprečju bistveno manj pomembno ampak jim je bolj pomembno spoštovanje in potrditev enega moškega…. niti običajno ne dajo kaj dosti na ”slavo” …. moški želimo bit heroji, ženske pač ne…. grobo povedano.

Kaj je kriterij ženske?

Torej si ženska kdaj?
Ko dobiš službo?
Ko se daš prvič dol? (takrat namreč so včasih rekli da postaneš taprav dec)
Ko si polnoletna?
Ko si 20+ (ker do 20tega si tehnično TEEN potem od 20 dalje pa samo woman?)
Ko imaš resno zvezo 2 leti? (lol)

Torej kaj je kriterij? Jaz ga ne poznam… za mene obstajajo samo punčke in punce (do konca osnovne šole) ter ženske od Srednje šole naprej……

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]


Katera pa živi z barabo dlje časa in let in je v tem srečna? To je pomembno vprašanje. Ni vsaka zveza že tudi ljubezen. Eno je zaljubljenost, nekaj drugega pa je ljubezen. Praksa seveda to potrjuje, če dobro opazuješ.[/quote]
Saj sploh ne živi z njim, ker baraba se več ali manj požvižga na njene potrebe. Sestajata se parkrat na mesec, pa še to večinoma pri njemu / njej v postelji. Pi*ka čist usekana nanj, pa čeprav je v zvezi in ima kao že vse kar potrebuje. Recimo točno takšnega partnerja, kot si ti, ki mu kao nič ne fali, pa jo vseeno v postelji bolj poteši nekdo drug. Potem pa saj veš, vroči sms-ki, kdaj bi se dobila naslednjič, partnerju itak nič jasno kaj se dogaja. Ti ji nosiš kavico v posteljo, ji spečeš jajčka za zajtrk, ona pa potihem, na skrivaj, sanja o drugem, ki je vse prej, kot spoštljiv do nje.

Odgovor : Veš Sadni, mogoče je pa problem v tebi, da samo na take naletiš, moja pa že ni taka, niti podrazno, sploh pa jaz sem Marko, gospod vsemogočni, ki se mu ne more upret nobena ženska na svetu.

Drugi možni odgovor : Bivša te je močno prizadela pred tremi leti, še vedno je nisi dokončno prebolel.

Hvala za debato.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Matkic, vprašala sem se, kdaj je moški res moški. Po tvoje je najbrž pogojeno s tem, koliko špinače je kdo pojedel:). Meni je jasno, da to ni pri starosti 15 let.

Glede moških in ljubezni…pišeš o tipu moškega, ki je nesamozavesten in hlasta za pozornostjo.

Seveda zgledajo…. tak čist btw po 15tih če ženska reče ja nisi pedofil ne glede na starost 😉

Moški NE potrebujejo enako ljubezni kot ženske…. potrebuje pa moški več potrditve na sploh v udejstvovanju…. moški je najbolj vesel če ga spoštujejo in obožujejo, tudi po več žensk in drugi moški (seveda ženske na drugačen način kot moški) ženskam je za to v povprečju bistveno manj pomembno ampak jim je bolj pomembno spoštovanje in potrditev enega moškega…. niti običajno ne dajo kaj dosti na ”slavo” …. moški želimo bit heroji, ženske pač ne…. grobo povedano.

Kaj je kriterij ženske?

Torej si ženska kdaj?
Ko dobiš službo?
Ko se daš prvič dol? (takrat namreč so včasih rekli da postaneš taprav dec)
Ko si polnoletna?
Ko si 20+ (ker do 20tega si tehnično TEEN potem od 20 dalje pa samo woman?)
Ko imaš resno zvezo 2 leti? (lol)

Torej kaj je kriterij? Jaz ga ne poznam… za mene obstajajo samo punčke in punce (do konca osnovne šole) ter ženske od Srednje šole naprej……[/quote]
V tem kontekstu je punčka zame vsaka pripadnica ženskega spola, ki je v odnosu do moškega nesamostojna, nebogljena, od njega pričakuje zaščito, ostane brez svojega mnenja in namesto le-tega prevzame njegova stališča.
Ker ta vzorec vedenja in funkcioniranja pogojuje oče, gre pravzaprav za iskanje očetovskega zavetja, ki ji ga njen oče ni nudil. In bolj, kot je njen oče bolj fantek kot moški, večje barabe si bo iskala.

…medtem bo ženska iskala partnerja, ne pa očeta.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

To pa že mora bit res, ker tako piše v eni izmed knjig, ki si jih prebrala.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.


Nimam pojma, koliko jih je.


Mnogo manj? Mislim, da je to odvisno od posameznika in ne moreš posploševat. Oba doživljata ljubezen drugače in po moje ne moreš rečt, da jo en spol potrebuje manj kot drugi. Odvisno kaj pojmuješ sam pod ljubezen. Pravzaprav dvomim, da veš, kaj to sploh je.
Ne vem, kako je spoštovanje možno brez ljubezni. To ti lahko povejo vse “tvoje” bivše ženske, če so se ob tebi počutile spoštovane, ker ljubil jih govoto nisi. 😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Ženske, ki se še iščejo in fantki, ki so bili prizadeti. Velika privlačnost je lahko med njimi, a skupaj ne morejo živeti. Fantje si ne dovolijo biti prizadeti še enkrat, zato so raje “barabe” in si ne dovolijo čustev, dekleta pa se ne spoštujejo in so več ali manj samo ustrežljive. Polovičarstvo, ki lahko verjetno tudi paše neko določeno obdobje, vsaj dokler ne spoznaš nekaj več od tega.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


To že vrabci ne vejah čivkajo. :))Tako pač je.
Tudi to, da se Zemlja vrti, nekje piše, pa to še ne pomeni, da se ne vrti. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

ne rabi hlastat… moški ki ti bo reko da mu pohvala in družbeno priznanje ne pomenita 0.00000 se seveda laže…. vsak ima rad da ga družba priznava njegove uspehe in trud itd…. to je v naravi, le da moškega bolj kot ženske…. oz ženska na drugačen način….

Ne more ženska postat ŽENSKA na drugačne načine oz. v kontekstu….

Torej boš eni rekla da je odrasla ženska ampak je samo punca ker išče takega tipa?

WTF

zanimivo, jaz potem vidim polno tipov ki niso moški ampak samo dečki, kar je najhuje da so ponotranjili monogamnost od žensk (njihovo mnenje je monogamnost) in zdaj okrog razglašajo kako je to dobro itd…..

Poglej če že karkoli ženska postane ženska ko lahko zanosi ali pa ko se neha razvijat (telesno) to pa je lahko pri 17tih ali pri 22tih (za razvijanje ne zanositev)

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]


Jaz jih poznam veliko, ki so ponotranjili poligamnost in zdaj to razglašajo okrog kako je to dobro. Zanimivo ne? Vseh sorte nas je. 🙂 Matkič, ko si se prvič zaljubil, je bila tvoja želja poligamnost ali monogamnost?

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Aja. Si se sploh že zaljubil?

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Jaz jih poznam veliko, ki so ponotranjili poligamnost in zdaj to razglašajo okrog kako je to dobro. Zanimivo ne? Vseh sorte nas je. 🙂 Matkič, ko si se prvič zaljubil, je bila tvoja želja poligamnost ali monogamnost?[/quote]

poligamnost samo da sem hoto prvo njo 🙂 zraven pa še kakšno ….. pa ne mi zdaj prbit da še pol nsiem bil zaljubljen….

Ne moreš ponotranjit nekaj kar je del tebe od vekomaj Marko….. Tako kot je nekdo na MONu pisal kako so ženske ki se dajejo samo dol vbistvu same sebe prepričale da so tak bolj svobodne itd. tako je enako z Moškimi samo zamenjaj besede in spola….

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

In kje si ti prebral, da je poligamnost del tebe od vekomaj? A to sploh kje piše? 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Daj ne drkaj v glavo…. moškemu je po naravi bil cilj oplodit čimveč samic da razširi potomstvo, ženski pa je bil cilj dobit PRIMERNEGA samca za očeta svojih otrok….

to je osnova razvoja človeštva in zgodovina, ti pa kar drkaj v glavo…..

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close