Ljubezen na delovnem mestu
Pupa204, 21.01.2025 ob 10:30
Ste se kdaj zaljubili v sodelavca/ sodelavko. Kaj menite o taki ljubezni. Kako to vpliva na delo v službi . Kako na to gledajo sodelavci. Se je obneslo.
Jih poznam. Tistim, ki se je obneslo- čisto ok, tistim, ki se ni,… jebeno. Težko so se gledali. Verjetno je lažje, če niso iz istih oddelkov.
Je lepo, ko si v nekoga zaljubljen in z veseljem prideš v službo. Kaj si drugi mislijo, mi je nepomembno. Jaz v službi korektno opravim svoje delo, zraven pa si vsakodnevno vsaj za 5 minut napolnim svojo dušo z njeno ljubeznijo in to ljubezen delim naprej. Ne počnem nič napačnega in imam čisto vest.
Ustavilo se je pri želji. Šele kratek čas sem delal in opazil svoj ‘zaklad’. Po desetih dne se mi približa sodelavka, se opraviči in upa, da ne bom zameril, če me nekaj vpraša. Dobrodušno sem jo ojunačil in me vpraša: “A ne, da vam žena ne ‘da’?”. Bistra glava ste ji odvrnem, kako ste to ugotovili. “Iz oči se vam je pokazalo.” Od takrat umikam pogled od drugih in ostalo je le pri ogledu, čeprav se je kot nalašč pojavljala.
Forum je zaprt za komentiranje.