Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek LJ žel. postaja bo največja grdota, kar jih lahko kdo spaca skup

LJ žel. postaja bo največja grdota, kar jih lahko kdo spaca skup

Obup, kako bodo dobesedno zabarikadirali železniško postajo v LJ z nekimi brezosebnimi, grdimi stavbami brez presledkov med njimi, da zgleda kot ena starinska psihiatrična bolnišnica iz 19. stoletja!

Prej je bilo polje okoli postaje odprto, zdaj bo vse zastrto s temi bednimi trinadstropnimi stavbami, ki so kot konjušnice!

A lahko mesto še bolj znakaziš in zgršaš???

Ljubljana bo vedno lepa ne glede na SDS trole in prišleke in ne glede na mafijskega župana.

Če si ti nagravžno gravžasto grda, še ne pomeni, da je tudi vse okoli tebe grdo. Stopi vsaj enkrat iz svoje nagravžne kože in glej svet z pozitivnimi očmi.

Grdoba grda!

zelo lepo si to ugotovil.  ja prav imaš. ne sam da zgleda lj kot umobolnica.  TO TUDI JE.  isto kot mb.  veš kaj ej povedal en zdravnik na psihiatriji v ukc mb. da žal nimamo dovolj velikih ustanov za fse kandidatke in kandidate.  in da je mesto  samo, kr ustanova. da jih tako lažje nadzorujejo preko  drugih služb.  v stilu, če ne bo z leti bo z tableti.  točno to je rekel.  jaz si ne zmisšljujem.  mesto je umobolnca.  in LJ tudi.  to dela levičar ven,  kot si sam ugotovil, ne konjušnice ampak fašističn krematorji. iz vlaka direkt v peč.  kaj pa ti misliš??? kaj bo to, ko bo konec?   kaj ti msiliš kaj?  stopi malo nazaj in poglej celo sliko- probaj fsaj.  ker imaš praml puzzle v roki. ti pa rabiš mozaik videt.  zato moraš stopit stran od fsega in pogledat realno, kaj se okoli tebe dogaja.  realno, trezno, preudarno, z veliko znanja in malo domišlijije.  a postaja lj 15 MIN MESTO?   a mogoče ukinjajo park place?  a ukinjajo lasten  prevoz?  a dražijo fse kaj je lasten  prevoz? a gradijo samo v mestu in ne okolici? zaprajo vrtce, trgvoine in pošte in upravne enote v okolici? a zapirajo določene linije? gasilska duđtva? pošte v okolici?  bencinske v okolici?  a koncentriraj fse v mesto in trpajop in drazijo? ali unicujejo nepremičninski trg?  uničujejo moške – kise lahko upremo edini?  dražijo fse. kregajo folk mes seboj?  delajo probleme v prometu. gužvo na cesti. popravljajo csto.

ti bom neki prišepnil.

samo zate evo.  nobenemu en povej.

v rušah v okolici mb imamo en most. kr zelo važen.  popravljali so ga 2 let ial več. pa bi lahko prej.  pa veš zakaj niso.  ker so dobili naročeno do poltike, da morajo zavlačevat n počasi delat. da se je moral folk okoli vozit 2 al 3 leta. 30km okoli. ja?   NAMERNO SO TAKO POČASI DELALI IN ZAVLAČEVALI. VEČ SO DOBILI PLAČANO DODRAŽVE, KO STROŠKE DODATNE?

KAKO VEM?  ker poznam človeka, ki je glavni v tem projektu. od kerega je firma. tako vem.

FSE JE NAMERNO.  ZAPOMNI SI TO.  KOT JE OSNOVNI ŠOLI ,SREDNJI SŠOLI, POLCIJI, VOJSKI,. POVSOD –  FSE NAMERNO.

namerno delajo jezo, kreg med ljudmi.  levičarji smrdljivi. zapomni si moej besede.

prodaj dokelr lahko in idi živet drugam. na morje.  poberi šila in kopita in se odfuki v italijo, hrvaško. bilo kam. sam stran od teh bolnikov levih fašsitov, komunistov ugabnih pedofilov. pedrajsov in lezbač.

glej kako zanikrno policijo imamo?!!  na čigavi straniso ti pdrajsi.   poglej si njihovega pedrajsa škilookija.  veš kakšen prasec je to?? ti povem?

ti prišepnem spet na uhico.  in kaj msiliš, zakaj sedaj policija ne bo prišla pome? ker so že!!   veš zakaj ne?!!

ker ti bom povedal resnico.

škilooki je bil zaposlen pa PEP  kranj.  povelsjtvo za podporo. kjer je škilooki pisal knjigo – delam protokol.  bil je prasec do fseh vojakov.  pa je bil sam navaden nek  vojaški uslaužbenec pofukan ničvreden.  nespsosben do konca.  ni znal  enega bidona , balona vode nasadit na mašino. če bi mu dal  5 narisanih ovac za pazit in bi prišel čez 30 min bi ziher 3 majnkale.   ja?   to ni bil sposoben nit inosit orožje niti delat osnovne in edini vojaške ,- vojne naloge vojaka v miru,. – straže.  je pa bil izjemno aroganten in nesramen do vojakov. nobenega nikoli pozdravil. pa bi on moral. glede na čin, bi on morla pred fsakim tudi  najnižjim vojakom, mirno stat. to jeresnica evo.  on pa je bil prasec. svinjar.  prasec ugabn ničvredn, arogaten nadut , važen.  to je resnica.  ja??  pa si zapomni moje besede.  to je gnoj od gnoja.  to še za vojaka ni sposoben.  in take vodljive po vezah zapsolene luzerje dajo za ministre pa to policije. hahahahaahha

ugabno.  od ugabnega.  kot da policaji nimajo svojega nekega dolgoletnega častnika iz SEPA.  ki ej res top, ki res pozna polcijo, ki ej res policist po srcu, ki je res dec, ko ej res fighter, ko res iam rad polcijo in državo in ljudi.

ko se je dokazal. ko pozna kaj pomeni potrpet.  smrdjivi policisti, policajci, jajoti, kekci pa nič.  navadn  folk matijo in kaznujejo. nimajo pa jajc it na cesto in zhtevat. pravega deca za ministra.   mrš golazn policajska ničvredna.  držovljne znajo mlatit in kaznovat.   prisebi pa ne znajo počistit.  proklete prasice.

grnivka  ti levičrska prasica, ničvrdna podgana.  zgnji z rakom kuzla lezbača ugabna.  ZGNJI ZRAKOM. SCVRLA SE BOŠ V PEKLU. ZAPOMNI SI TO.   posral se ti bom na grob tvoj. in tvoje ugabne familje. posral in pohcal se ti bo mna grob. kuzla komunisitčna .

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 3469, 09.09.2025 ob 21:25

grnivka  ti levičrska prasica, ničvrdna podgana.  zgnji z rakom kuzla lezbača ugabna.  ZGNJI ZRAKOM. SCVRLA SE BOŠ V PEKLU. ZAPOMNI SI TO.   posral se ti bom na grob tvoj. in tvoje ugabne familje. posral in pohcal se ti bo mna grob. kuzla komunisitčna .

Ti moraš pa bit fajn umsko bolan. Jebela ?

Sam je pa res, da imajo na upravnih enotah naročeno, da zavlačujejo in da so vrste, da se kao vidi, da imajo ogromno dela.

+

Odgovor na objavo uporabnika
Grdoba grda!, 09.09.2025 ob 20:57

Obup, kako bodo dobesedno zabarikadirali železniško postajo v LJ z nekimi brezosebnimi, grdimi stavbami brez presledkov med njimi, da zgleda kot ena starinska psihiatrična bolnišnica iz 19. stoletja!

Prej je bilo polje okoli postaje odprto, zdaj bo vse zastrto s temi bednimi trinadstropnimi stavbami, ki so kot konjušnice!

A lahko mesto še bolj znakaziš in zgršaš???

Žal ni preveč po balkansko, da o zahodnem svetu niti ne pišem…

Je žal res v stilu Oświęcim County, Bielitz, Poljska!

Vse bo boljše kot zdaj. Samo proge po Sloveniji naj še porihtajo na raven vsaj pred 2. svetovno vojno, pa bomo na konju, pardon, na vlaku.

jaz tudi pravim, da slabše ne more bit kot je sedaj. Te postaje so še iz obdobja Marije Tereze.

Odgovor na objavo uporabnika
Grof, 10.09.2025 ob 23:55

jaz tudi pravim, da slabše ne more bit kot je sedaj. Te postaje so še iz obdobja Marije Tereze.

Bedasto razmišljanje levakov, zato pa tudi smo na dnu evro-balkanske miselnosti!

Če se že nekaj gradi, naj bo po vseh modernih standardih in OBVEZNO v sožitju z okoljem.

Odgovor na objavo uporabnika
Grenivka422, 09.09.2025 ob 21:13

Ljubljana bo vedno lepa ne glede na SDS trole in prišleke in ne glede na mafijskega župana.

Boš morala prilesti ven iz zokijevega anusa in sneti roza očala da boš vidla kako v resnici zgleda.

S 3469 se danes kar strinjam.

Grda postaja? No, ne bo prva taka reč v Ljubljani. Samo poglejte tisto stekleno čudo nasproti Drame !! Pa tisti dve rumeni prikazni na Celovški blizu Aleje. No, sta še dve taki nasproti Tivolija, a sta h.b. precej nižji in manj kazita.

Res bi lahko vkomponirali stari del z marmorjem in stebri, ornamenti. Če bodo podrli bo to škoda na kubik.

Kako drugotnega znajo umestiti nove zgradbe in ohraniti del kulturne dediščine. Tam bi lahko bil muzej v starem delu.

Ravno sem šel mimo in itak ni videti drugega kot eno samo gradbišče…

Pljuvate že vnaprej – ali so kje objavljene slike ali opisi kako naj bi izgledalo ko bo končano?

Odgovor na objavo uporabnika
rok-1, 11.09.2025 ob 13:45

Ravno sem šel mimo in itak ni videti drugega kot eno samo gradbišče…

Pljuvate že vnaprej – ali so kje objavljene slike ali opisi kako naj bi izgledalo ko bo končano?

 

Tukaj je nekaj:

.Tako bo videti nova železniška postaja v Ljubljani, zaradi gradnje možne zamude | 24ur.com

.Novi železniška in avtobusna postaja: nov nadhod, bulvar, prometni režim … | 24ur.com

 

Odgovor na objavo uporabnika
slike, 11.09.2025 ob 14:11

 

Tukaj je nekaj:

.Tako bo videti nova železniška postaja v Ljubljani, zaradi gradnje možne zamude | 24ur.com

.Novi železniška in avtobusna postaja: nov nadhod, bulvar, prometni režim … | 24ur.com

 

Hvala!

Saj – če zanemarimo dejstvo, da bi bilo za tako veliko železniško površino ustreznejše mesto kje na obrobju in ne v centru – niti ne izgleda grozno. Čisto OK, sploh če bo nevtralne barve. Stare stavbe, ki dajejo še stari avstroogrski pridih temu predelu ob Masarykovi, pa vidim da ostanejo.

Ljubljana je podobna Šabcu! Fali još samo stočni sajam,  i rokeri sa moravu!

Odgovor na objavo uporabnika
Plavi, 11.09.2025 ob 17:29

Ljubljana je podobna Šabcu! Fali još samo stočni sajam,  i rokeri sa moravu!

No, ljubljanski opankar je iz Saraorcev…

Kje pa si je kupil tistih pet parov opank, pa ne vem.

Meni je v prvi vrsti pogled na tisto že zgrajeno kockasto rdeče stavanjska čisto mem. Pol pa dva elitna hotela na podrtijo. Iñ sploh zastarel Bavarski dvor z Mercatorjem vred, poln xy odvisnikov pod elitno etapo. ☺️☺️☺️☺️☺️

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close