LJ žel. postaja bo največja grdota, kar jih lahko kdo spaca skup
Obup, kako bodo dobesedno zabarikadirali železniško postajo v LJ z nekimi brezosebnimi, grdimi stavbami brez presledkov med njimi, da zgleda kot ena starinska psihiatrična bolnišnica iz 19. stoletja!
Prej je bilo polje okoli postaje odprto, zdaj bo vse zastrto s temi bednimi trinadstropnimi stavbami, ki so kot konjušnice!
A lahko mesto še bolj znakaziš in zgršaš???
Grdoba grda!
zelo lepo si to ugotovil. ja prav imaš. ne sam da zgleda lj kot umobolnica. TO TUDI JE. isto kot mb. veš kaj ej povedal en zdravnik na psihiatriji v ukc mb. da žal nimamo dovolj velikih ustanov za fse kandidatke in kandidate. in da je mesto samo, kr ustanova. da jih tako lažje nadzorujejo preko drugih služb. v stilu, če ne bo z leti bo z tableti. točno to je rekel. jaz si ne zmisšljujem. mesto je umobolnca. in LJ tudi. to dela levičar ven, kot si sam ugotovil, ne konjušnice ampak fašističn krematorji. iz vlaka direkt v peč. kaj pa ti misliš??? kaj bo to, ko bo konec? kaj ti msiliš kaj? stopi malo nazaj in poglej celo sliko- probaj fsaj. ker imaš praml puzzle v roki. ti pa rabiš mozaik videt. zato moraš stopit stran od fsega in pogledat realno, kaj se okoli tebe dogaja. realno, trezno, preudarno, z veliko znanja in malo domišlijije. a postaja lj 15 MIN MESTO? a mogoče ukinjajo park place? a ukinjajo lasten prevoz? a dražijo fse kaj je lasten prevoz? a gradijo samo v mestu in ne okolici? zaprajo vrtce, trgvoine in pošte in upravne enote v okolici? a zapirajo določene linije? gasilska duđtva? pošte v okolici? bencinske v okolici? a koncentriraj fse v mesto in trpajop in drazijo? ali unicujejo nepremičninski trg? uničujejo moške – kise lahko upremo edini? dražijo fse. kregajo folk mes seboj? delajo probleme v prometu. gužvo na cesti. popravljajo csto.
ti bom neki prišepnil.
samo zate evo. nobenemu en povej.
v rušah v okolici mb imamo en most. kr zelo važen. popravljali so ga 2 let ial več. pa bi lahko prej. pa veš zakaj niso. ker so dobili naročeno do poltike, da morajo zavlačevat n počasi delat. da se je moral folk okoli vozit 2 al 3 leta. 30km okoli. ja? NAMERNO SO TAKO POČASI DELALI IN ZAVLAČEVALI. VEČ SO DOBILI PLAČANO DODRAŽVE, KO STROŠKE DODATNE?
KAKO VEM? ker poznam človeka, ki je glavni v tem projektu. od kerega je firma. tako vem.
FSE JE NAMERNO. ZAPOMNI SI TO. KOT JE OSNOVNI ŠOLI ,SREDNJI SŠOLI, POLCIJI, VOJSKI,. POVSOD – FSE NAMERNO.
namerno delajo jezo, kreg med ljudmi. levičarji smrdljivi. zapomni si moej besede.
prodaj dokelr lahko in idi živet drugam. na morje. poberi šila in kopita in se odfuki v italijo, hrvaško. bilo kam. sam stran od teh bolnikov levih fašsitov, komunistov ugabnih pedofilov. pedrajsov in lezbač.
glej kako zanikrno policijo imamo?!! na čigavi straniso ti pdrajsi. poglej si njihovega pedrajsa škilookija. veš kakšen prasec je to?? ti povem?
ti prišepnem spet na uhico. in kaj msiliš, zakaj sedaj policija ne bo prišla pome? ker so že!! veš zakaj ne?!!
ker ti bom povedal resnico.
škilooki je bil zaposlen pa PEP kranj. povelsjtvo za podporo. kjer je škilooki pisal knjigo – delam protokol. bil je prasec do fseh vojakov. pa je bil sam navaden nek vojaški uslaužbenec pofukan ničvreden. nespsosben do konca. ni znal enega bidona , balona vode nasadit na mašino. če bi mu dal 5 narisanih ovac za pazit in bi prišel čez 30 min bi ziher 3 majnkale. ja? to ni bil sposoben nit inosit orožje niti delat osnovne in edini vojaške ,- vojne naloge vojaka v miru,. – straže. je pa bil izjemno aroganten in nesramen do vojakov. nobenega nikoli pozdravil. pa bi on moral. glede na čin, bi on morla pred fsakim tudi najnižjim vojakom, mirno stat. to jeresnica evo. on pa je bil prasec. svinjar. prasec ugabn ničvredn, arogaten nadut , važen. to je resnica. ja?? pa si zapomni moje besede. to je gnoj od gnoja. to še za vojaka ni sposoben. in take vodljive po vezah zapsolene luzerje dajo za ministre pa to policije. hahahahaahha
ugabno. od ugabnega. kot da policaji nimajo svojega nekega dolgoletnega častnika iz SEPA. ki ej res top, ki res pozna polcijo, ki ej res policist po srcu, ki je res dec, ko ej res fighter, ko res iam rad polcijo in državo in ljudi.
ko se je dokazal. ko pozna kaj pomeni potrpet. smrdjivi policisti, policajci, jajoti, kekci pa nič. navadn folk matijo in kaznujejo. nimajo pa jajc it na cesto in zhtevat. pravega deca za ministra. mrš golazn policajska ničvredna. držovljne znajo mlatit in kaznovat. prisebi pa ne znajo počistit. proklete prasice.
Anonimno 3469, 09.09.2025 ob 21:25
grnivka ti levičrska prasica, ničvrdna podgana. zgnji z rakom kuzla lezbača ugabna. ZGNJI ZRAKOM. SCVRLA SE BOŠ V PEKLU. ZAPOMNI SI TO. posral se ti bom na grob tvoj. in tvoje ugabne familje. posral in pohcal se ti bo mna grob. kuzla komunisitčna .
Ti moraš pa bit fajn umsko bolan. Jebela ?
Grdoba grda!, 09.09.2025 ob 20:57
Obup, kako bodo dobesedno zabarikadirali železniško postajo v LJ z nekimi brezosebnimi, grdimi stavbami brez presledkov med njimi, da zgleda kot ena starinska psihiatrična bolnišnica iz 19. stoletja!
Prej je bilo polje okoli postaje odprto, zdaj bo vse zastrto s temi bednimi trinadstropnimi stavbami, ki so kot konjušnice!
A lahko mesto še bolj znakaziš in zgršaš???
Žal ni preveč po balkansko, da o zahodnem svetu niti ne pišem…
Je žal res v stilu Oświęcim County, Bielitz, Poljska!
Grof, 10.09.2025 ob 23:55
jaz tudi pravim, da slabše ne more bit kot je sedaj. Te postaje so še iz obdobja Marije Tereze.
Bedasto razmišljanje levakov, zato pa tudi smo na dnu evro-balkanske miselnosti!
Če se že nekaj gradi, naj bo po vseh modernih standardih in OBVEZNO v sožitju z okoljem.
rok-1, 11.09.2025 ob 13:45
Ravno sem šel mimo in itak ni videti drugega kot eno samo gradbišče…
Pljuvate že vnaprej – ali so kje objavljene slike ali opisi kako naj bi izgledalo ko bo končano?
Tukaj je nekaj:
.Tako bo videti nova železniška postaja v Ljubljani, zaradi gradnje možne zamude | 24ur.com
.Novi železniška in avtobusna postaja: nov nadhod, bulvar, prometni režim … | 24ur.com
slike, 11.09.2025 ob 14:11
Tukaj je nekaj:
.Tako bo videti nova železniška postaja v Ljubljani, zaradi gradnje možne zamude | 24ur.com
.Novi železniška in avtobusna postaja: nov nadhod, bulvar, prometni režim … | 24ur.com
Hvala!
Saj – če zanemarimo dejstvo, da bi bilo za tako veliko železniško površino ustreznejše mesto kje na obrobju in ne v centru – niti ne izgleda grozno. Čisto OK, sploh če bo nevtralne barve. Stare stavbe, ki dajejo še stari avstroogrski pridih temu predelu ob Masarykovi, pa vidim da ostanejo.
Forum je zaprt za komentiranje.