Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Lj – Gre kera na sprehod? :)

Lj – Gre kera na sprehod? :)

Opero zelo redko, raje balet, drama, ali pa koncert klasične glasbe.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

To me tudi zanima, če bo kaj iz tega, ne se preveč o telefonu pogovarjati hehhehe

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Katenjka, Spider jo je še pozabil vprašati, če že dolgo živi sama s svojem stanovanju. :))) HM30 upam, da ne, ker potem baje nisi dober materijal za vezo pravi Spider.

Kaj se štulita, dajta nama malo zasebnosti, prosim.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Spider, jaz imam svojega Snooparda, zato se sigurno ne štulim. Tisto zgoraj je bilo mišljeno kot šala. Sorry, se umikam. :)))

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close