Lj – Gre kera na sprehod? :)
A ne gresta skupaj na kavo ? :)[/quote]
Buuu…prvič slišim….
Drugač sem ga povabila na squash pa je zmrzniiiilllll 🙂 :)[/quote]
Čuj, kaj pa če mi žena ne dovoli, ker imaš baje zelo dober backend udarec, torej od sebe vžgeš po žogici, tako kot če zidarjio ometavajo in zagrabijo polno žlico malte, – četudi jaz s felšem serviram, da žogico zakrivničim v zraku, jo menda ujameš in zabrišeš v steno, da odzvenja po prostoru top, zamolkel zvok. :))
Buuu…prvič slišim….
Drugač sem ga povabila na squash pa je zmrzniiiilllll 🙂 :)[/quote]
Čuj, kaj pa če mi žena ne dovoli, ker imaš baje zelo dober backend udarec, torej od sebe vžgeš po žogici, tako kot če zidarjio ometavajo in zagrabijo polno žlico malte, – četudi jaz s felšem serviram, da žogico zakrivničim v zraku, jo menda ujameš in zabrišeš v steno, da odzvenja po prostoru top, zamolkel zvok. :))[/quote]
Še dober, da imaš ženo, da te vsakič znova potegne ven iz bule v katero si se sam porinil 🙁 lol
Spider, pol je ta koman tebi pisan na kožo………
Me veseli, da sva to takoj ugotovila.
Še ena lepa od Mlakarja…prav življenjska: http://youtu.be/8Jv8byZ18nw
mmmm…lepa…
ali pa…
http://www.youtube.com/watch?v=EWTl7x0xVDg%5B/quote%5D
Tudi….
Mah, vsi njegovi komadi so dobri. Se ne morem odločiti, kateri je najboljši…
Jaz ga občudujem…..res je dober, da spesni takšna besedila.. 🙂 🙂 🙂
Forum je zaprt za komentiranje.