Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Lj – Gre kera na sprehod? :)

Lj – Gre kera na sprehod? :)

Matjaško, ženske se tepejo zate… Pusti še meni košček mesa, boš?

Antilopa…..taktika, taktika….hahahaha…
Najprej onemogočiš nasprotnike, potem pa se usmeriš na cilj![/quote]

Kot prvo, sploh nisem tvoja ali Katenjkina nasprotnica, dosti žalostno je, da si na to pomislila že v smislu šale. Ta tvoja taktika je itak brezvezna (oprosti moji iskrenosti). Če sem pa prav skužila Matjažka, pa mislim, da si bila nekajkrat z njegove strani že zavrnjena. And I’m never wrong, če citiram tebe.

Antilopa…..taktika, taktika….hahahaha…
Najprej onemogočiš nasprotnike, potem pa se usmeriš na cilj![/quote]

Kot prvo, sploh nisem tvoja ali Katenjkina nasprotnica, dosti žalostno je, da si na to pomislila že v smislu šale. Ta tvoja taktika je itak brezvezna (oprosti moji iskrenosti). Če sem pa prav skužila Matjažka, pa mislim, da si bila nekajkrat z njegove strani že zavrnjena. And I’m never wrong, če citiram tebe.[/quote]

Mogoče pa si narobe dojela šalo.

Ne morem imeti odprtih bitk na večih frontah, jaz nisem dvojček ~~lepo te prosim, če imaš kaj mačjega značaja in dolge kremplje, vrni mu v mojem imenu, zame, prijateljica…! Kakšna nasprotnica, kaj je to zdaj… ti ki si me opomnila na štiri cje v cirilici… noro…
Kdaj greva na kavo noo?

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Antilopa…..taktika, taktika….hahahaha…
Najprej onemogočiš nasprotnike, potem pa se usmeriš na cilj![/quote]

Kot prvo, sploh nisem tvoja ali Katenjkina nasprotnica, dosti žalostno je, da si na to pomislila že v smislu šale. Ta tvoja taktika je itak brezvezna (oprosti moji iskrenosti). Če sem pa prav skužila Matjažka, pa mislim, da si bila nekajkrat z njegove strani že zavrnjena. And I’m never wrong, če citiram tebe.[/quote]

Antilopca, če te malo dražijo punce. Nikarte tako resno. Teorije zarot ne držijo vode v šali… 🙂
Malo te naj Snoopard zmasira, malo sprostitve rabiš. Ali naj pridem jaz raje? haha :))

Jah, samo en bikec je na gmajni. Kravic pa v izobilju. Nisem še izbral, zdaj iščem, katera da več mleka. Kam naj to pogledam? :))))) On, kako da tebe nič ne obvohajo, da bi mi pomagal, saj sam ne bom zmogel vseh? Nimaš pravega vonja? 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Matjažko, kar Snooparda vprašaj, če me lahko zmasiraš. Če bo on osebno dovolil tu na forumu, potem lahko. :)))) Saj veš, da jaz nič ne upam brez njegove predhodne pisne odobritve. :))

Jah, samo en bikec je na gmajni. Kravic pa v izobilju. Nisem še izbral, zdaj iščem, katera da več mleka. Kam naj to pogledam? :))))) On, kako da tebe nič ne obvohajo, da bi mi pomagal, saj sam ne bom zmogel vseh? Nimaš pravega vonja? :D[/quote]Ne me izdaja vonj po “kravci”….. 😉

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Jah, samo en bikec je na gmajni. Kravic pa v izobilju. Nisem še izbral, zdaj iščem, katera da več mleka. Kam naj to pogledam? :))))) On, kako da tebe nič ne obvohajo, da bi mi pomagal, saj sam ne bom zmogel vseh? Nimaš pravega vonja? :D[/quote]Ne me izdaja vonj po “kravci”….. ;)[/quote]

Tvoj avtentični vonj po plemenskem biku zaduši vonj ene kravice? Potem pa nimaš tistega rezkega, kiselkastega in s testosteronom prepojenega pota. Ali pa imaš nos slab, ti je tvoja nadela oni železni rink notri v nozdrvi? :)))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Nič potem ne bom masiral, če te že drugi z masira. Edino če bi te pomanjkljivo, potem lahko poamgam. 🙂

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Ne me izdaja vonj po “kravci”….. ;)[/quote]

Tvoj avtentični vonj po plemenskem biku zaduši vonj ene kravice? Potem pa nimaš tistega rezkega, kiselkastega in s testosteronom prepojenega pota. Ali pa imaš nos slab, ti je tvoja nadela oni železni rink notri v nozdrvi? :)))[/quote]Vse to skupaj in ko se to zvoha in razve med (podtalno) mrežo, ki je spletena med internetnimi prijateljicami si še ob……… tako da lahko muliš travo na svojem vrtu, čeprav se ti zdi tista preko plota nekoliko bolj zelena…
Samo to z barvo, je samo varka na katero si se tudi ti ujel se mi zdi, in zastavil si zadeve kot da imaš vsaj pet življenj….. Ne bo ti lahko če misliš to vse naenkrat pogoltnit 😉

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

On_, tko se mača lača i od mača pogine pravi en zelo dober južnjaški pregovor ;))).

Tvoj avtentični vonj po plemenskem biku zaduši vonj ene kravice? Potem pa nimaš tistega rezkega, kiselkastega in s testosteronom prepojenega pota. Ali pa imaš nos slab, ti je tvoja nadela oni železni rink notri v nozdrvi? :)))[/quote]Vse to skupaj in ko se to zvoha in razve med (podtalno) mrežo, ki je spletena med internetnimi prijateljicami si še ob……… tako da lahko muliš travo na svojem vrtu, čeprav se ti zdi tista preko plota nekoliko bolj zelena…
Samo to z barvo, je samo varka na katero si se tudi ti ujel se mi zdi, in zastavil si zadeve kot da imaš vsaj pet življenj….. Ne bo ti lahko če misliš to vse naenkrat pogoltnit ;)[/quote]

Tebe bi morala ena mlada nadražit malo, da bi spet začel povzdigovati rogece. 😀
Katenjka, ti bi mu morala z rdečo krpo malo pomahat, bi videla, kako bi navalil. :))).

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Matjažko, te lahko javno prosim, da mi prenehaš pošiljati zasebna sporočila!?

Kaj to ti dela? Samo to ej pa res grdo od njega ccccc Pa niti zasebno se ne moreta zmeniti…

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

:)))) haha
Hudiča, pa tako sem se trudil. Kaj sedaj to? Bom še me tudi dala na ignor listo? 🙁

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Kaj to ti dela? Samo to ej pa res grdo od njega ccccc Pa niti zasebno se ne moreta zmeniti…[/quote]

Ti bi bila vesela, če bi ti kakšo zasebno sporočilce poslal, ona pa tak… 🙂
Sem ji zasul nabiralnik z ljubezenskimi izpovedmi, upam, da ne bo objavila kaj od tega, pa naletim na ignoranco in zahtevek po prekinitvi zasipanja z ljubeznivimi pozornostmi. :)))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Ah, ne, saj ni pisal nič opolzkega, ljubezenskega. Le obtožil me je, da se z vami, puncami nonstop prepiram zaradi njega.

Aja? haha :))) Antilopa, nekaj ga ti danes mimo sviraš…

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Aja? A to samo? Meni je napisal, da ga ne smem več citirat in odgovarjat. No kaj zdaj, greva kavo, ker če ne, bom pač šla z bibitko, sama ne bi šla.. to je preveč patetično…

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Ne vem, Bibitka ima zadnje čase čuden odnos do mene. :)))) Jaz ji ponujam roko prijateljstva, ona pa kar proti meni.

Katenjka, lepo počasi, tu je še veliko stvari nejasnih in nerazčiščenih. Ne maram moških, ki mislijo, da lahko “nadmudrijo” ženske. Nas ženske ni za podcenjevati.

Matjažko, pazi kako pleteš mrežo. Ne vem, zakaj toliko energije trošiš za druge ženske, če imaš doma svojo, pa četudi gre le za šalo?

Doma svojo , je napisala… še tisto s šalo, bi znalo biti bolj točno…ccccc

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]


Matjažko hoče biti novi Casanova. :)))


Matjažko hoče biti novi Casanova. :)))[/quote]

Na našo (žensko) srečo le na spletu :-))))))

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Matjažko sedaj bi se ti pa že prilegel en koš detelje, kaj?


Matjažko hoče biti novi Casanova. :)))[/quote]

Na našo (žensko) srečo le na spletu :-))))))[/quote]
Na našo (moško) srečo prav tako. Da še kakšna samička ostane za nas, navadne in povprečne moške. :)))

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close