Lj – Gre kera na sprehod? :)
No, meni se tole zdi patetično Matjažko, ampak ne se pustit motit, vi kar nadaljujte.
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345
Starostno mejo povišaj 45-30 :))[/quote]
Evo… 25 do 35 :)))[/quote]
Še lahko greš malo višje…. Zdaj bi že mogoče kaj padlo notri. :)))
Tu raje poskusi:
18-30: Adolescenca in mladi:
http://med.over.net/forum5/list.php?393
Prav :)))
Gizela bil je hec, kdor ga razume.
Tudi avtor piše da ima smisel za humor a ko so prišli “dežurni smetarji” na sceno s svojimi (hecnimi?) akrobacijami na sceno pa te trditve ni znal dokazat, tako da če želiš da te sprehodi pridi v Lj…. 😀 :))) – to so pa smeški in to pomeni da sem se hecal, še pomežik ; )
********
[i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš.
(Galvin K.)[/i]
Forum je zaprt za komentiranje.