Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Literatura nepremičninski posrednik

Literatura nepremičninski posrednik

Pozdravljeni

 

A je kdo letos opravljal izpit za nepremičninskega posrednika ?

Oziroma se je kdo prijavil na septemberski tečaj za posrednika na Gea C ali CPU ?

Najprej to svetujem da poskusiš kakšen mesec dva brez izpita. Da se ne boš brezveze učil. Veliko ljudi ima napačne predstave o tem poslu, ki je v resnici vsiljivo, neprijetno, na agencijo se v večini obrnejo tisti ki imajo neurejene papirje, na črno zgrajene prizidke

Ogromno dela in komolcarstva da dobiš stranko, ker je agentov preveč. Moj nasvet. Veliko agencij omogoča da si najprej kot asistent, potem greš delati izpit če ti je to delo res všeč. Večina obupa.

NE POJDI V TO! Ker v drugih poklicih boš dobil vsaj minimalec, tu pa boš na s.p., imel velike stroške že za bencin, in zelo težko boš prišel do minimalca. Ali pa sploh ne. Pa vsi te bodo napizdevali!

5- krat več boš zaslužil, če se lotiš pleskanja ali kakšnega drugega fizičnega obrtniškega dela.

To je lahko vsak lolek.  Bolj je pa pomembno, da imaš pravi nastop, znanje, si zelo komunikativen, suveren, izkusen,urejen .

Enkrat sem srečala eno nepremičinsko agentko. Zelo arogantna, verjetno ji denar čez ušesa leze.

Tako da ne more biti tako slabo, samo prave ljudi moraš najti.

Odgovor na objavo uporabnika
Marko_Lj, 10.09.2025 ob 15:26

Pozdravljeni

 

A je kdo letos opravljal izpit za nepremičninskega posrednika ?

Oziroma se je kdo prijavil na septemberski tečaj za posrednika na Gea C ali CPU ?

Jaz sem prodal brez posrednika. Vsi obrazci se najdejo na netu! Notar samo poštempla in si vzame za “sendvič”!

Kdo bi še zajedalce plačeval?

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close