Literatura nepremičninski posrednik
Najprej to svetujem da poskusiš kakšen mesec dva brez izpita. Da se ne boš brezveze učil. Veliko ljudi ima napačne predstave o tem poslu, ki je v resnici vsiljivo, neprijetno, na agencijo se v večini obrnejo tisti ki imajo neurejene papirje, na črno zgrajene prizidke
Ogromno dela in komolcarstva da dobiš stranko, ker je agentov preveč. Moj nasvet. Veliko agencij omogoča da si najprej kot asistent, potem greš delati izpit če ti je to delo res všeč. Večina obupa.
Marko_Lj, 10.09.2025 ob 15:26
Pozdravljeni
A je kdo letos opravljal izpit za nepremičninskega posrednika ?
Oziroma se je kdo prijavil na septemberski tečaj za posrednika na Gea C ali CPU ?
Jaz sem prodal brez posrednika. Vsi obrazci se najdejo na netu! Notar samo poštempla in si vzame za “sendvič”!
Kdo bi še zajedalce plačeval?
Forum je zaprt za komentiranje.