life has never been better
Res “nima veze” se sekirati s čimer koli, ker nima smisla. Ampak ima pa ta ” sekirajoči se strah”, če je umerjen, ker hromeč je kontraproduktiven (iracionalni strahovi), tudi neko “mobilizacijsko vlogo”, da nas žene v “aktivnost” iz pasivnosti, da nekaj ukrenemo, poskušamo spremeniti stanje, s katerim smo nezadovoljni.
Forum je zaprt za komentiranje.