Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Ličenje žensk iz nižjih razredov

Ličenje žensk iz nižjih razredov

A Urška Čepin je v višjem razredu? Zakaj pa je potem morala furat erotične masaže tipom (pogooglajte pa boste videli)?

Osebno mi ženska zgleda kot frankenstein, plastik fantastik. Bljak. Dosti raje bi videl kako naravno luštno dekle kot to spako, pa sploh s tem ne mislim na manekenske postave.

Že na splošno mi ženska, ki ne more v javnost nenaličena deluje izjemno negotova vase. Kot da rabi “oklep” pred zunanjim svetom. Iz lastnih izkušenj, ni slabšega kot it ven plesat, srečat kako luštno dekle (ok, luštno če mam “beer goggles” gor) pa pol naslednje jutro vidiš da je bilo vse “false advertising”. Raje ne-idealen izgled z prvim stikom kot pa zavajanje moških.

Grda ženska bo grda z ali brez make upa, verjemi mi:) in obratno lepa je še lepša z make upom brez make upa je pa običajno še lepša in mlajša. Make up polepša ljudi, ne dela pa čudežev, tako da grde ženske bodo z make upom isto grde.

To je genetsko. Ženske iz višjih razredov imajo zato lepšo kožo, so bolj vitke (mlajše še posebej) in so na splošno bolj ženstvene.

Če ženska nonstop visi pri kozmetičarkah in frizerkah ter zagoni precejšnji del svoje plače za zunanji izgled, bo izgledala bolje, to je jasno. Vseeno je treba žensko ocenjevati po tem kako izgleda popolnoma brez make upa in ko nima frizuro kot iz škatlice. Če je v takšni izvedbi lepa oziroma vsaj simpatična, potem bo tudi z make upom izgledala dobro.

Poznam nekaj primerov žensk, ki postanejo nervozne, če niso napudrane.

Najlepše so naravne lepotice, ličenje je potem samo še dodatek, ki lahko je ali pa ga ni, ženska bo vseeno lepa. Te moderne iz visoke družbe pa dosežejo samo kontra učinek, kup operacij, ličila in dobimo neokusne spake. Hvala lepa za tako lepoto, je lepša naravna kmetica pri 70, ki vse življenje dela na poljih in ne pozna šminke, pa je lepa z vsemi gubami vred.

Panda, si res ena panda, ne bom brala vsega,kako moreš tako vprašanje postavit, al smo že V INDIJI, tam so KASTE, nižji-višji, revni-bogati, bruh Tvoja pamet…

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close