Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Licenca učitelj smučanja – alpsko

Licenca učitelj smučanja – alpsko

Zdravo,

ali od vas ima kdo licenco?

Kje ste jo opravljali?

 

Nimam je, ampak imam pa precej opravka z učitelji smučanja.

Upam, da veš, da učitelje začetnike čaka delo s ta malimi otroci? In da to pomeni, da je cel cirkus. Jokanje, da ne bodo sodelovali, da hočejo mamico… potem jih moraš dajat scati in srati. Torej odnesti na WC, dati dol oblačila, ga dati scat in potem obleči…

 

Moj partner in sodelavka. Se mi zdi, da na Fakulteti za šport se dela. Je kar težko narediti, tudi če si res dober.

Pa mislim, da je po stopnjah.

Naredil sem za snowboard, 2 stopnji. ZUTS ma info o tečajih za učitelja.

prva stopnja je res bolj pedagoška in osnove. Druga že precej zahtevnejša. Tretja zajebana potem pa si lahko še trener ipd.

Za učitelja smučanja je bilo težje ampak tudi snowboard učitelj je z leti napredoval in je zahtevnejši.

Pa vsako leto imaš potem predsezonski seminar, da osvežiš znanje in novosti, da potem lahko učiš tekočo sezono.

Ne samo slabo delo (beri kako je treba dajat froce scat pa srat), kot en piše gor, ampak tudi plača je obup.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close