lezbično-feministični festival v Ljubljani
http://www.rtvslo.si/kultura/drugo/nad-ljubljano-vzhaja-rdeca-zora/303746
Kaj vse obstaja pri nas, bo katera šla?
Ko je ravno takšna tema in bi mogoče koga zanimalo.
Na Univerzi v Mariboru se bo jutri 7.3.2013 odvijala konferenca <b>[b]Prikrite oblike diskriminacije žensk v znanosti[/b]</b>.
Ta festival je že od začetka njegovega obstoja brezvezen. To ni ravno feminističen festival. Je bolj tipična queer manifestacija, na katerih istospolni in tudi tisti, ki to niso, malce briejo norce iz sebe.
Mahanje z okrvavljenimi higienskimi vložki int amponi ni nič nenavadnega za takšen super festival.
Pa preden me obsodite az homofoba… nič nimam proti istospolnim. Ampak takšne zadeve jim ravno ne pomagajo kaj dosti pri tem, da bi družba sprejemala njihovo drugačnost.
Nekaj, kar se mi je zadnje čase zdleo v kontekstu pravic homoseksualcev še najbolj ok, pa je bil en srbski film Parada, nedavno predvajan na tv Slovenija. Mislim, da je šlo za koprodukcijo.
http://www.youtube.com/watch?v=-fqRdJbknJg
Forum je zaprt za komentiranje.
[img]http://shrani.si/f/a/bK/3R55XJTx/2ndfeminismquote.jpg[/img]