Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek lezbično-feministični festival v Ljubljani

lezbično-feministični festival v Ljubljani

http://www.rtvslo.si/kultura/drugo/nad-ljubljano-vzhaja-rdeca-zora/303746

Kaj vse obstaja pri nas, bo katera šla?

Jst bi šla na igro Mojca, ne jezi se :)))

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Ko je ravno takšna tema in bi mogoče koga zanimalo.

Na Univerzi v Mariboru se bo jutri 7.3.2013 odvijala konferenca <b>[b]Prikrite oblike diskriminacije žensk v znanosti[/b]</b>.

------------------------ "And forget not that the earth delights to feel your bare feet and the winds long to play with your hair." (Khalil Gibran)

Feministka sem, nisem pa lezbijka.

Ta festival je že od začetka njegovega obstoja brezvezen. To ni ravno feminističen festival. Je bolj tipična queer manifestacija, na katerih istospolni in tudi tisti, ki to niso, malce briejo norce iz sebe.
Mahanje z okrvavljenimi higienskimi vložki int amponi ni nič nenavadnega za takšen super festival.
Pa preden me obsodite az homofoba… nič nimam proti istospolnim. Ampak takšne zadeve jim ravno ne pomagajo kaj dosti pri tem, da bi družba sprejemala njihovo drugačnost.
Nekaj, kar se mi je zadnje čase zdleo v kontekstu pravic homoseksualcev še najbolj ok, pa je bil en srbski film Parada, nedavno predvajan na tv Slovenija. Mislim, da je šlo za koprodukcijo.
http://www.youtube.com/watch?v=-fqRdJbknJg

[img]http://shrani.si/f/a/bK/3R55XJTx/2ndfeminismquote.jpg[/img]

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close