Levičarji niso več sposobni kontrolirati drhali
Anonimno 9141, 12.09.2025 ob 12:20
“Ljudje morate spoznati, da vas ne bo nihče “rešil”. Na vas samih je, da si zagotovite pogoje, da se čim bolj izolirate od sranja, ki šele sledi. Kaj boste, ko postanete nezaposljivi? Imate likvidno premoženje od katerega lahko živite? Ste si ustvarili pogoje, da se skupaj s premoženjem preselite stran preden pride do masovnega sranja? Ne, ne in še enkrat ne? You’re fuc.ed, dead (wo)man walking!”
TOČNO TO. V vladah, so inflirtirani radiklani islamisti, ki so prišli odpirat vrata za ilegalce, denar preusmerjat k ilegalcom, denar preusmerjat v njihova podjetja, v njihove humanitarne organizacije, jim dajat socialna in neprofitna stanovnaja, podpirat njihov kriminal in ga ščititi… Seveda podobno delajo tudi nekdanji islamski sužnji (balkanske neislamske države, naši levičarji kar je ostalo od komunistov), ampak česar ne dojamejo je, da so muslimani glavni pri plenjenju in širjenju sovraštva in najbolj radikalni od vseh.
Točno tako. Recimo JJ je prikrit islamist v parlamentu, saj ima šiptarsko kri. Z navideznim rovarjenjem proti islamistom se dogaja ravno obratno, da so še bolj zaščiteni. Janša raus!
“Točno tako. Recimo JJ je prikrit islamist v parlamentu, saj ima šiptarsko kri. Z navideznim rovarjenjem proti islamistom se dogaja ravno obratno, da so še bolj zaščiteni. Janša raus!”
Lahko se norca delaš ja. Desnica je preveč glupa in brez jajc. Levica vsa prepletena z radikalnimi islamisti, da noben sploh ne več za kaj se bori, zato se po novem levici reče uporabni idiot islamizma. Vsak pri zdravi pameti, bo rekel, da se pri nas levica ne bori za malega človeka. Samo vrste v zdravstvu pogledaš, ali pa možnosti za najem stanovanja. Večjih kapitalistov od levice pri nas enostavno ni.
Kaj se dogaja dojameš šele, ko vpelješ islam v nadoblast (kjer si lahko le suženj kot nevernik), zato vsa ta odlivanja v humanitarne, pečatanje z oblastjo…. Če nisi ravno debil, ti je hitro jasno, zakaj LEVICA ni levica za vse. Dojameš kaj pomeni: “samo za naše”. Ostali ne smejo niti blizu oblasti. Zakaj? Ker bi se jim sistem plenjenja sesul. Ker je narejen samo za nadoblast, ne sužnje. Kaj je še bolj nezaslišanega, kot da suženj vlada? Ni večje sramote.
Morate se zavedati, da tako kot je islam marsikaj, so tudi islamisti marsikaj. Že med različnimi islamskimi državami so velike razlike, kaj šele med ljudmi.
Tragedija tega kar se dogaje je, da je Evropo preplavilo samo dno islama, “koristni idioti” iz največjih vukojebin, KATERE NIKJER NOČEJO NITI GLEDATI, kaj šele podpirati. Seveda z izjemo ideološko indoktriniranih, podkupljenih, izsiljevanih, … vplivnežev v vrhu LEVAKARSKE politike, nevladnih organizacij, združenj, itd ki se jih že 10+ let na vse kriplje trudijo čim več uvoziti. Mimogrede, Slovenija desnice sploh NIMA.
V ZAE živi in ali dela skoraj 90% migrantov iz vsega sveta. Večina jih je iz vukojebin tretje sveta. Pa zato nimajo še nobenih problemov z varnostjo. Obratno, veljajo za eno izmed najbolj varnih držav. Niti je kako ogrožena njihova kultura. Čisto okay funkcionirajo z vsemi prišleki, ki so različnih ver. Vendar, ti prišleki so tam prišli delati, takšni, ki so to sami želeli, ne zato, da bi izkoriščali njihove socijalne transferje. Le državljani slednje dobijo.
Razumete? Stvar je kako se tega lotiš in koga v državo spustiš.
Komu se zdi razumno uvoziti te, ki se jih je uvozilo, jim za prazen nič na plečih domačega prebivalstva nuditi neprimerno več kot dobijo v lastnih državah, itd? In koliko opranoglavih retardov to podpira! Ja, jasno, da bodo uvoženi nezaposljivi retardi noreli. Saj so že v primarnih okoljih delali probleme, molzli sorodnike, če jim že država ni nič dala.
Anonimno 1434, 12.09.2025 ob 17:12
Morate se zavedati, da tako kot je islam marsikaj, so tudi islamisti marsikaj. Že med različnimi islamskimi državami so velike razlike, kaj šele med ljudmi.
Tragedija tega kar se dogaje je, da je Evropo preplavilo samo dno islama, “koristni idioti” iz največjih vukojebin, KATERE NIKJER NOČEJO NITI GLEDATI, kaj šele podpirati. Seveda z izjemo ideološko indoktriniranih, podkupljenih, izsiljevanih, … vplivnežev v vrhu LEVAKARSKE politike, nevladnih organizacij, združenj, itd ki se jih že 10+ let na vse kriplje trudijo čim več uvoziti. Mimogrede, Slovenija desnice sploh NIMA.
V ZAE živi in ali dela skoraj 90% migrantov iz vsega sveta. Večina jih je iz vukojebin tretje sveta. Pa zato nimajo še nobenih problemov z varnostjo. Obratno, veljajo za eno izmed najbolj varnih držav. Niti je kako ogrožena njihova kultura. Čisto okay funkcionirajo z vsemi prišleki, ki so različnih ver. Vendar, ti prišleki so tam prišli delati, takšni, ki so to sami želeli, ne zato, da bi izkoriščali njihove socijalne transferje. Le državljani slednje dobijo.
Razumete? Stvar je kako se tega lotiš in koga v državo spustiš.
Komu se zdi razumno uvoziti te, ki se jih je uvozilo, jim za prazen nič na plečih domačega prebivalstva nuditi neprimerno več kot dobijo v lastnih državah, itd? In koliko opranoglavih retardov to podpira! Ja, jasno, da bodo uvoženi nezaposljivi retardi noreli. Saj so že v primarnih okoljih delali probleme, molzli sorodnike, če jim že država ni nič dala.
Ne bi ti izraelski trol raje spokal v Izrael in se pridružil klavcem v Gazi?
Sicer vam pa opranoglavi retardi sami povedo, da lastni državi, lastni kulturi, privoščijo, da najebe menda zaradi preteklih grehov kolonializma.
Si predstavljete kako opranoglavi retard moraš biti, da zagovarjaš žaganje veje na kateri sediš zaradi prepričanja, da je peščica zahodnih držav menda v preteklosti grešila?? Ker Slovenci gotovo niso nikogar kolonizirali.
Kako opranoglavi retard moraš biti, da zagovarjaš uničenenje svoje države, svoje kulture, SEBE?!? Vse zaradi memda grehov drugih??? S takšnimi idioti imamo opravka!!!
Dej dej, 12.09.2025 ob 19:07
Ne bi ti izraelski trol raje spokal v Izrael in se pridružil klavcem v Gazi?
Že celo življenje se me pošilja stran, da ne bi motil indoktriniranih ideologov. Ne skrbi. Že davno sem se oobral iz graznice z imenom Slovenija in več kot odlično zase poskrbel. Kar za večino izmanipuliranih retardov ne bi mogli rekli.
Esyn, 10.09.2025 ob 12:47
Vidim raznorazne videje, evropska mesta vsa poseljena s črnci, muslimani, počasi prevladujejo po številu. Od financ živijo od socialne podpore, evropejci pa v svojem stilu držijo glavo dol v pesek in se samo za svojo rit brigajo.
Je pa zdj tok nasilja in kriminala zaradi teg zapriseženih sovražnikov belcev, da tudi levičarji ne bodo več mogli pumpat volivcev da mormo bit odprta in tolerantna družba. Število ilegalcev presega vse meje normalnega že in vpliva na vsakdanje življenje ljudi tuki.
Mi nismo belci. Zahod nas ne dojema kot belce. Bela rasa ne deluje tako. Mongolci so bele barve, japonci in nekateri kitajci. Sem že bil na straneh kjer so ponosni belci, na primer 4chan /pol/, in tam že celo ukrajinsko vojno govorijo “slavshits are not white”
mama430, 12.09.2025 ob 20:21
Tako torej zveni presenečenje in cepetanje tistih, ki ste bili doslej prepričani, da se nikoli ne bodo znašli na strani uperjenega orožja vedno le za njim.
Jap, orožje ubija. Tudi tiste, ki ga hočejo imeti.
Boga mama pokvarjena. Ne orožje, “ljudje” ubijajo. Ko levičarji nimajo besed, pač ubijejo. Stara pesem ! Katero orožje je imel Charlie Kirk uperjeno ali za sabo ? Besede, argumente, resnico ! Edino to.
A si srečna zdaj ? Si nehala cepetet in cvilit, ker je bil Trump ponovno izvoljen ? In se naslajaš nad umori ? Degen ! Sram te bodi, da ploskaš morilcem mladega očeta dveh otrok, ki je verjel, da se problemi rešujejo z dialogom.
Xyz293, 12.09.2025 ob 21:51
Boga mama pokvarjena. Ne orožje, “ljudje” ubijajo. Ko levičarji nimajo besed, pač ubijejo. Stara pesem ! Katero orožje je imel Charlie Kirk uperjeno ali za sabo ? Besede, argumente, resnico ! Edino to.
A si srečna zdaj ? Si nehala cepetet in cvilit, ker je bil Trump ponovno izvoljen ? In se naslajaš nad umori ? Degen ! Sram te bodi, da ploskaš morilcem mladega očeta dveh otrok, ki je verjel, da se problemi rešujejo z dialogom.
Vi desničarji ste mnogo preveč obsedeni z Ameriko. Levičarji smo nič drugega kot veseli, da živimo v Sloveniji, desničarji pa skoz in skoz “tramp amerika, tramp amerika, tramp amerka …”
Koga briga za Ameriko? Za cel svet bi bilo najboljše, da se razdelijo na čim več ločenih držav in pustijo Evropo pri miru.
V Sloveniji se pa točno ve, kdo največ grozi. En kratek izlet na komentarje na Novo24TV razjasni vsako nejasnost glede tega primera. Pa levičarji tudi grozijo, ampak še nisem slišal, da bi kdo tako direktno kot na Nova24TV “tega je treba pa pretepsti, tega je treba pa ustreliti, bla bla bla”
Tako za informacijo, migranti ki so od 2015 do danes prišli v EU države, predstavljajo manj kot 3% celotnega prebivalstva EU, v sloveniji pa je ta procent praktično 0.2% ali pa še to ne…če ti pa karkoli ne paše v evropi pa se odseli v rusijo, indijo, kitajsko, severno korejo in ostale obljubljene države, tam ni muslimanov.
_________
Na Danskem je 9% ljudi imigrantov in njihovih potomcev 1. generacije. Teh 9% je med leti 2010 in 2021 zakrivilo 21% vseh zlocinov v drzavi.
Francija je ukinila statistiko zlocinov po etnicni pripadnosti. Kljub temu je leta 2023 Ministrstvo za notranje zadeve izdalo porocilo, da je bilo 69% kriminalcev, ki so na sirsem obmocju Pariza v vozilih javnega prometa zakrivili nasilne zlocine, vkljucno spolne zlocine in orpanje potnikov, tujih drzavljanov. Znotraj teh zlocincev je bilo 52% Africanov, ceprav so predstavljali samo 3,2% prebivalstva. Podobno so tujci zakrivili 70% vseh nasilnih ropov na sirsem obmocju Pariza, od tega 30% drzavljani Alzirije, Tunizije in Maroka. Dodatno so sporocili, da je so bili kriminalci, ki so v v prvem polletju leta 2022 zakrivili zlocine, v 48% tuji drzavljani.
Leta 2021 je bilo med morilci 19% tujih drzavljanov, ceprav so le-ti predstavljali le 10,3% prebivalstva. Za 81% morilcev s francoskim drzavljanstvom niso povedali, koliko je bilo med njimi priseljencev, koliko 1. generacija rojena v Franciji in koliko staroselskih Francozov.
Another, 12.09.2025 ob 19:29
Na Madzarskem ni teh problemov. Bil pred kratkim, pocutis se kot v Evropi. Verjamem, da je v ostali V Evropi podobno. V parih dneh niti enga zadekanga, morda tja pa sem kak crn, pa se ta verjetno turist. Potreben je ekstremen rasizem, kar V Evropejci tudi so. Ce si zelimo normalne prihodnosti.
Madžarska je polna azijskih migrantov debil
Anonimno 4876, 10.09.2025 ob 13:17
In kaj bi zdaj ti rad, a da se prisilno izžene 10 milijonov priseljencev ali kaj, in pričakuješ da ne bo še več masovnih napadov zaradi tega lol? Sedaj je tako PREPOZNO za karkoli storiri, lahko se samo jočeš iz dneva dan, ali pa odseli v rusijo kjer ni muslimanov, ampak glej ga zlomka imajo tudi ogromno kriminala (indeks krimanala je večji kot v nemčiji https://worldpopulationreview.com/country-rankings/crime-rate-by-country) in največje št. samomorov na svetu…čudn a ne, bi pričakoval da je raj na zemlji, izmed prvih 40 držav na svetu z največ kriminala so samo 4 muslimanske države in samo 1 evropska.
Vsi, ki so ilegalno prišli bodo morali nazaj.
Legalne bo pa treba omejiti in sprejemati samo tiste, ki znajo jezik, imajo poklic, ki ga rabimo in so se zmožni integrirati v družbo 21 stoletja.
Če tega ne naredimo, bo prišlo do kolapsa držav in državljanske vojne in potem mirna rešitev pade v vodo.
25 milijonov brezposelnih je v Evropi, od tega 30% mladih, mi pa uvažamo masovno folk iz celega sveta, brez zavor, s tem povzročamo počasnejšo rast plač, ker delodajlcu ni potrebno tekmovati za delovno silo, ker je uvoz neomejen, višje rente in pomanjkanje stanovanjskih kapacitet, povečanje kriminalitete in še večje socialne stroške in s tem višje davke za vse!
+ Vsi ti migranti se bodo postarali, in potem bodo rabili nove migrante, in belcev, Evropejcev ne bo več oz. bodo v manjšini.
To kar delamo danes je naš genocid, naše izumrtje!
Čisto preprosto je !
Spet uvesti smrtno kazen !
Uvesti delavno obveznost za vse kateri nimajo rednih služb, transferje pogojevati z udeležbo na akcijah.
Nevidno delo “kulturnikov “ne šteje.
Torej povsem preprosto, kdor hoče transfer mora imeti toliko in toliko delavnih dni na javnih delih.
Določiš kapote kateri bodo pobirali ljudi in jih vozili na delovišča v parke , na čiščenje ulic, vsak dan je prejemnik dolžan biti določeno uro na zbirnem mestu, če ni dela se poštemplja prisotnost in lahko gredo domov, če je delo pa se gre delat, dela se najmanj 4 ure, da se jim malica, lahko tudi v obliki dobroimetja na predplačniški kartici, na koncu dela se spet poštemplajo, tiste kateri nočejo delati se izloči, bodo pač lačni.
Golazen je treba naučiti dela , biti koristen v družbi , ne pa da samo gledajo kako bodo izkoriščali sistem.
Pol teh današnjih zastojkarjev se bo prostovoljno izselilo nazaj od koder so prišli, za preostale pa kot sem že na začetku napisal , za hujše delikte giljotina in konec.
Golazen razume samo moč strahu, argumenti ne zaležejo.
400 000 bedakov na 470 000 podlage, 13.09.2025 ob 08:10
Čisto preprosto je !
Spet uvesti smrtno kazen !
Uvesti delavno obveznost za vse kateri nimajo rednih služb, transferje pogojevati z udeležbo na akcijah.
Nevidno delo “kulturnikov “ne šteje.
Torej povsem preprosto, kdor hoče transfer mora imeti toliko in toliko delavnih dni na javnih delih.
Določiš kapote kateri bodo pobirali ljudi in jih vozili na delovišča v parke , na čiščenje ulic, vsak dan je prejemnik dolžan biti določeno uro na zbirnem mestu, če ni dela se poštemplja prisotnost in lahko gredo domov, če je delo pa se gre delat, dela se najmanj 4 ure, da se jim malica, lahko tudi v obliki dobroimetja na predplačniški kartici, na koncu dela se spet poštemplajo, tiste kateri nočejo delati se izloči, bodo pač lačni.
Golazen je treba naučiti dela , biti koristen v družbi , ne pa da samo gledajo kako bodo izkoriščali sistem.
Pol teh današnjih zastojkarjev se bo prostovoljno izselilo nazaj od koder so prišli, za preostale pa kot sem že na začetku napisal , za hujše delikte giljotina in konec.
Golazen razume samo moč strahu, argumenti ne zaležejo.
Večina sveže uvoženih ni primerna za nič drugega kot izčrpavanje okolja v katerem živijo.
ZAE nimajo niti milijon državljanov. Kako funkcionirajo skupaj z 9 milijonih uvoženih delavcev (po večini mladih moških) iz raznih vukojebin sveta. Krasno! Zakaj? Zato, ker so jih uvažali razumno, selektivno, za konkretno delo, z dovoljenjem za eno leto. Brez nudenja socijalnih transferjev za prazen nič. V primeru, da delajo sanje, pa konkretno dobijo po pićki. Zato se tudi obnašaja tako kot je treba. To je model kako se stvarem streže.
Kar je naredila Z. Evropa pa je načrtni samomor. In danes je prepozno karkoli reševati.
Dodajno naglo militarizacijo Evrope in odprto netenje vojne z nuklearno velesilo. Dodajmo nujni ekonomski kolaps, tudi obljubljenih socijalnih transferjev, vključno z obljubljenimi pokojninami, zaradi ekonomske izčrpanosti, prezadolženoati in prenizke rodnosti. Dodajmo, da Evropa zaostaja tako po razvoju in adoptciji umetne inteligence. In???
Pripravite si teren, da se poberete stran! Postanite vsestransko neovisni. Finančno, geografsko, zdravstveno, … Postanite državljani še kakšne druge države ali dveh zunaj kontinent. Poakrbite za dostop do dobrega dela financ zunj mej Slovenije. In seved, da finnce sploh imate. Pripravite se, za božjo voljo!
Islam sploh ni nič od tega, kar si zahodni sistem predstavlja. Tudi pravila tam sploh ne veljajo tako kot pri nas. tudi pojem država itd. itd. Zato je to projicirat na naš zahodni svet enostavno skrajno idiotsko.
Vprasanje pa je zakaj ti prisleki ne delajo in niso sposabni zakaj jih redimo in oni delajo pizdarije. Jaz moram delati 8 ur biti vesten za delo odgovarjam,njih se pa sprejema in jim daje oni pa nobebe obveznosti,kaj penzijo bodo tudi dobili pa stanovanje zastonj,pa ko se zadnji slovenci oddelamo kdo bo potem delal in placeval ti prisleki so tu ,bodo novr uvozil in ti ne bodo delali le zahtevali od kje no ker slovenca ne bo da ni delal…zakaj te ne zaustavi preveri kdo zna in ni delal ne samo sociala ,zastonj stanovanja in kraja,veste kam to vodi drzavljanska vojba kot imajo doma ket mocejo delat
Forum je zaprt za komentiranje.