Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Levičarji niso več sposobni kontrolirati drhali

Levičarji niso več sposobni kontrolirati drhali

Vidim raznorazne videje, evropska mesta vsa poseljena s črnci, muslimani, počasi prevladujejo po številu. Od financ živijo od socialne podpore, evropejci pa v svojem stilu držijo glavo dol v pesek in se samo za svojo rit brigajo.

Je pa zdj tok nasilja in kriminala zaradi teg zapriseženih sovražnikov belcev, da tudi levičarji ne bodo več mogli pumpat volivcev da mormo bit odprta in tolerantna družba. Število ilegalcev presega vse meje normalnega že in vpliva na vsakdanje življenje ljudi tuki.

Yep, poglej Francijo, čist ausglajzalo…Ker ni več denarja, ker  domači delavec več ne zmore parazite oskrbovat…torej –kdo bo zalego živel, če je vreča prazna…nastane -kaos –plenjenje itd,itd… …

Domači Francoz ne more več in sebe in njih živet , anede…Ni logike, ni računice…, take mase ljudi, ki nič ne prispevajo in samo praznijo- se samo sesuje …Logika…Pa določeni kar ne želijo spregledat …

Enako –London, tud Nemčija itd…

Odgovor na objavo uporabnika
Libertas322, 10.09.2025 ob 13:04

Yep, poglej Francijo, čist ausglajzalo…Ker ni več denarja, ker  domači delavec več ne zmore parazite oskrbovat…torej –kdo bo zalego živel, če je vreča prazna…nastane -kaos –plenjenje itd,itd… …

Domači Francoz ne more več in sebe in njih živet , anede…Ni logike, ni računice…, take mase ljudi, ki nič ne prispevajo in samo praznijo- se samo sesuje …Logika…Pa določeni kar ne želijo spregledat …

Enako –London, tud Nemčija itd…

Kaksna Nemcija in Francija?!!! Spravi se na en CSD ali UE v mestu v Sloveniji in prestej vse Slovence tam. Ce med 50imi prides do st. 3, sporoci.

Odgovor na objavo uporabnika
Esyn, 10.09.2025 ob 12:47

Vidim raznorazne videje, evropska mesta vsa poseljena s črnci, muslimani, počasi prevladujejo po številu. Od financ živijo od socialne podpore, evropejci pa v svojem stilu držijo glavo dol v pesek in se samo za svojo rit brigajo.

Je pa zdj tok nasilja in kriminala zaradi teg zapriseženih sovražnikov belcev, da tudi levičarji ne bodo več mogli pumpat volivcev da mormo bit odprta in tolerantna družba. Število ilegalcev presega vse meje normalnega že in vpliva na vsakdanje življenje ljudi tuki.

Sem bila že pred 20 leti v Parizu in glej ga zlomka, že takrat je bil Pariz poln črnih.

In kaj bi zdaj ti rad, a da se prisilno izžene 10 milijonov priseljencev ali kaj, in pričakuješ da ne bo še več masovnih napadov zaradi tega lol? Sedaj je tako PREPOZNO za karkoli storiri, lahko se samo jočeš iz dneva dan, ali pa odseli v rusijo kjer ni muslimanov, ampak glej ga zlomka imajo tudi ogromno kriminala (indeks krimanala je večji kot v nemčiji https://worldpopulationreview.com/country-rankings/crime-rate-by-country) in največje št. samomorov na svetu…čudn a ne, bi pričakoval da je raj na zemlji, izmed prvih 40 držav na svetu z največ kriminala so samo 4 muslimanske države in samo 1 evropska.

Sicer pa krivi ste evropejski luzerčki sami, ker imaš ogromno bab v 30 in 40-letih, ki imajo rajši cucke za svoje “otroke” kot pa da bi imele prave otroke, rodnost že 20+ let strmo pada, potem pa je pač za obstoj gospodarstva potrebno pripeljati 10 milijonov priseljencev…če bi se množili evropejci tako da ne bi imeli otrok več kam dati, do tega ne bi prišlo…aja, finančno in brezskrbno življenje brez otrok je bilo bolj pomembno, sedaj pa plačujte ceno…namesto prisilnega deportiranja ljudi ki so prišli legalno k nam, rajši uvedite zakon, da vsaka slovenska baba ki pri 30 let še nima froca, plača vsak mesec 50% svojega dohodka državi.

“Sicer pa krivi ste evropejski luzerčki sami, ker imaš ogromno bab v 30 in 40-letih, ki imajo rajši cucke za svoje “otroke” kot pa da bi imele prave otroke, rodnost že 20+ let strmo pada, potem pa je pač za obstoj gospodarstva potrebno pripeljati 10 milijonov priseljencev…če bi se množili evropejci tako da ne bi imeli otrok več kam dati, do tega ne bi prišlo…aja, finančno in brezskrbno življenje brez otrok je bilo bolj pomembno, sedaj pa plačujte ceno…namesto prisilnega deportiranja ljudi ki so prišli legalno k nam, rajši uvedite zakon, da vsaka slovenska baba ki pri 30 let še nima froca, plača vsak mesec 50% svojega dohodka državi.”

1. Keri kreten? Cerkev zatirat na vsakem koraku, potem pa od ljudi pričakovati otroke? Sami debili ali kako?

2. Roboti in AI bodo nadvladali ljudi v vsem. Vsem. Po pameti, sposobnostih… V roku največ 2 let bo prišlo do množičnih odpuščanj povsod. Najhitreje v administraciji, a na Kitajskem že roboti naredijo celo cesto, v tovarnah je edino delo delavcev delo z roboti, ki delajo.

3. Že sedaj vsak človek, ki dela 50 % dohodka da državi, razen kriminalcev, ki davke ne plačujejo, zato jim cveti posel in investirajo v nepremičnine, zato so tako drage, lokale, podjetja… in tako prevzemjo še tisto zdravo tkivo, ki je sploh še ostalo…..
Mali človek, ki dela in plačuje davke, se pa po 5 letih varčevanja lahko celo zadolži za 30 let s kreditom, da lahko kupi 2 sobno stanovanje. Namesto, da bi po 5 letih kupil lastno stanovanje.

Islam uči, nevernik je lahko le suženj. IN SAMO IDIOT ŠE NE VIDI, DA POSTAJATE SUŽNJI PRI BELEM DNEVU. Z vso tehnologijo, roboti, vsem odritjem, ki so nastala zato, da BI SI OLAJŠALI DELO MED SEBOJ, se DOGAJA RAVNO KONTRA. Sedaj še osnovne stvari niso več dosegljive. EU ljudi pa vsak dan manj. Ni logike.

Tiste ofarbane so si bivši kolonialisti navlekli sami, saj so bili navajeni, da garajo za njih. Sedaj so se jim postavili počez, pa se ne znajdejo več!

 

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 4876, 10.09.2025 ob 13:17

In kaj bi zdaj ti rad, a da se prisilno izžene 10 milijonov priseljencev ali kaj, in pričakuješ da ne bo še več masovnih napadov zaradi tega lol? Sedaj je tako PREPOZNO za karkoli storiri, lahko se samo jočeš iz dneva dan, ali pa odseli v rusijo kjer ni muslimanov, ampak glej ga zlomka imajo tudi ogromno kriminala (indeks krimanala je večji kot v nemčiji https://worldpopulationreview.com/country-rankings/crime-rate-by-country) in največje št. samomorov na svetu…čudn a ne, bi pričakoval da je raj na zemlji, izmed prvih 40 držav na svetu z največ kriminala so samo 4 muslimanske države in samo 1 evropska.

Daj nehaj s temi izmišljenimi indexi,statistiko.V Sloveniji se policija na kriminal,nasilje sploh več ne odzove.Vprašaj na centru za pomoć,klicnem centru,… da ti sami povejo koliko je porast nasilja v Sloveniji.Po trgovinah se krade,do 50 eur komot ukradeš pa ne bodi klicali policije,ker se jim ne izplača.Ne primerjaj Ruse,Rusija je bolj varna od Evrope.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 4437, 10.09.2025 ob 13:47

“Sicer pa krivi ste evropejski luzerčki sami, ker imaš ogromno bab v 30 in 40-letih, ki imajo rajši cucke za svoje “otroke” kot pa da bi imele prave otroke, rodnost že 20+ let strmo pada, potem pa je pač za obstoj gospodarstva potrebno pripeljati 10 milijonov priseljencev…če bi se množili evropejci tako da ne bi imeli otrok več kam dati, do tega ne bi prišlo…aja, finančno in brezskrbno življenje brez otrok je bilo bolj pomembno, sedaj pa plačujte ceno…namesto prisilnega deportiranja ljudi ki so prišli legalno k nam, rajši uvedite zakon, da vsaka slovenska baba ki pri 30 let še nima froca, plača vsak mesec 50% svojega dohodka državi.”

1. Keri kreten? Cerkev zatirat na vsakem koraku, potem pa od ljudi pričakovati otroke? Sami debili ali kako?

2. Roboti in AI bodo nadvladali ljudi v vsem. Vsem. Po pameti, sposobnostih… V roku največ 2 let bo prišlo do množičnih odpuščanj povsod. Najhitreje v administraciji, a na Kitajskem že roboti naredijo celo cesto, v tovarnah je edino delo delavcev delo z roboti, ki delajo.

3. Že sedaj vsak človek, ki dela 50 % dohodka da državi, razen kriminalcev, ki davke ne plačujejo, zato jim cveti posel in investirajo v nepremičnine, zato so tako drage, lokale, podjetja… in tako prevzemjo še tisto zdravo tkivo, ki je sploh še ostalo…..
Mali človek, ki dela in plačuje davke, se pa po 5 letih varčevanja lahko celo zadolži za 30 let s kreditom, da lahko kupi 2 sobno stanovanje. Namesto, da bi po 5 letih kupil lastno stanovanje.

Islam uči, nevernik je lahko le suženj. IN SAMO IDIOT ŠE NE VIDI, DA POSTAJATE SUŽNJI PRI BELEM DNEVU. Z vso tehnologijo, roboti, vsem odritjem, ki so nastala zato, da BI SI OLAJŠALI DELO MED SEBOJ, se DOGAJA RAVNO KONTRA. Sedaj še osnovne stvari niso več dosegljive. EU ljudi pa vsak dan manj. Ni logike.

!

Kar resničmo potrebujemo je Janša na ablasti, da spet pošlje specialce pretepat Slovence, jih zaplinjat in brizgat z vodnim topom z vodo pomešano s solzilcem. Slovence je treba zapret v domove, jim preprečiti svobodno gibanje in branje ustave. Mater jim slovensko, bodo že videli česa je zmožen šiptarski rezervni vodnik JNA in izključen član Komunistične Partije Jugoslavije ???

Odgovor na objavo uporabnika
Cepidlakec, 10.09.2025 ob 23:43

Kar resničmo potrebujemo je Janša na ablasti, da spet pošlje specialce pretepat Slovence, jih zaplinjat in brizgat z vodnim topom z vodo pomešano s solzilcem. Slovence je treba zapret v domove, jim preprečiti svobodno gibanje in branje ustave. Mater jim slovensko, bodo že videli česa je zmožen šiptarski rezervni vodnik JNA in izključen član Komunistične Partije Jugoslavije ???

Podpis 😀 😀 😀

Odgovor na objavo uporabnika
Bingo, 11.09.2025 ob 07:41

Podpis 😀 😀 😀

Najprej ekstremne levajzle pozapreti.

Levičarji so tiho, njim to odgovarja.

Stanje je tako. Nekdo dela ves dan, za en obrok dnevno. Oni ne delajo nič, za tri do štiri obroke dnevno.

Velika zamenjava.

Vam židom se pa čas izteka, me zanima, če še boste tako sovražne stvari pisali proti Slovenskemu narodu. Tik tok.

ljudje so vse bolj nezadovoljni s svojim življenjem. Vse se drastično draži, na vsakem koraku nam kradejo denar iz žepov. Potem pa še polne prestolnice tujcev kot je London. Kako naj bo narod tiho in miren. Tukaj tudi desničarji nebi mogli kaj veliko storiti. Tri svetovne velesile upravljajo z našo usodo. Kako se naj mali človek bori zoper njih. Misija nemogoče.

Vsi ti migranti, v EU in tudi pri nas, v Sloveniji, bodo nekoč dobili državljanstvo in z njim pravico, da bodo volili.

Levičarji mislijo, da bodo iz zahvale volili leve stranke. Seveda se motijo. Ko jih bo enkrat dovolj  bodo imeli svoje, muslimanske stranke. In enega lepega dne bo največja in najmočnejša muslimanska stranka zmagala na volitvah in imela svoje premierja.

Uvedli bodo šeriat in vsi, ki nismo muslimani, bomo najebali. Levičarje, če se bodo kaj bunili, bodo poklali. Demokracije, svobode izražanja, pedrov, transov, woke agende, feminizma, enakopravnosti moških in žensk ne bo več.

Ne poznajo oni tega!

P.S. Takrat bodo levičarji končno spregledali, seveda prepozno. In jim bo hudičevo žal, da so bili toliko časa slepi in naivni.

Še niste dojeli, da se že dolga leta izvaja agenda uničenja Evrope kot smo jo poznali???

Kak nerazgledan retard moraš biti, da res verjameš, da so nekvalificirae neinteligentne agresivne mladce brezdelavnih navad, militantne vernike nekompatibilne religije, ki ne zmorejo drugega kot živeti na tuj račun, v Evropo “pripeljali” zaradi reševanja domače natalitete in manjka delavcev?!?

Z njimi se je preplavilo razviti zahod, da se slednjega izčrpa, destabilizira in uniči od znotraj.  Bogati z nekaj soli v glavi se že dolga leta pobirajo stran.  Če ne, pa so si za to pripravili teren.  Medtem, ko povprečna zahodna ovca za striženje brez vsakega zavedanja kaj jo v kratkem čaka, le bleje.

 

Ljudje morate spoznati, da vas ne bo nihče “rešil”.  Na vas samih je, da si zagotovite pogoje, da se čim bolj izolirate od sranja, ki šele sledi.  Kaj boste, ko postanete nezaposljivi?  Imate likvidno premoženje od katerega lahko živite?  Ste si ustvarili pogoje, da se skupaj s premoženjem preselite stran preden pride do masovnega sranja?  Ne, ne in še enkrat ne?  You’re fuc.ed, dead (wo)man walking!

Anonimno, se strinjam z vsem napisanim, točno taka prihodnost nas čaka ampak se večina ljudi sploh ne zaveda, kako hitro bodo spremembe prišle. Naše hčerke nam bodo močno zamerile, kaj smo dopustili, ko smo pustili, da nas preplavi islam.

Evropa si dela kulturni samomor in s svojo pretirano strpnostjo sama sebe uničuje. Žalostno, da ljudje tega ne vidijo. Kmalu bodo utišani in potem ne bo nobene svobode več. Sploh pri ženskah.

Dokler smo imeli maršala Tita niste imeli nobenih problemov. S pojavom desnice so se pojavili razni problemi (JJ, migranti, cigani, pomanjkanje delovne sile, kriminal, droge, prostitucija, pornografija, prazne cerkve…)

Odgovor na objavo uporabnika
fre, 12.09.2025 ob 10:46

Anonimno, se strinjam z vsem napisanim, točno taka prihodnost nas čaka ampak se večina ljudi sploh ne zaveda, kako hitro bodo spremembe prišle. Naše hčerke nam bodo močno zamerile, kaj smo dopustili, ko smo pustili, da nas preplavi islam.

Evropa si dela kulturni samomor in s svojo pretirano strpnostjo sama sebe uničuje. Žalostno, da ljudje tega ne vidijo. Kmalu bodo utišani in potem ne bo nobene svobode več. Sploh pri ženskah.

Hahahha, pišete kot da je samo še par mesecev dokler bojo priseljenci predstavljali 51% prebivalstva v evropi xDD

Tako za informacijo, migranti ki so od 2015 do danes prišli v EU države, predstavljajo manj kot 3% celotnega prebivalstva EU, v sloveniji pa je ta procent praktično 0.2% ali pa še to ne…če ti pa karkoli ne paše v evropi pa se odseli v rusijo, indijo, kitajsko, severno korejo in ostale obljubljene države, tam ni muslimanov.

 

 

“Ljudje morate spoznati, da vas ne bo nihče “rešil”.  Na vas samih je, da si zagotovite pogoje, da se čim bolj izolirate od sranja, ki šele sledi.  Kaj boste, ko postanete nezaposljivi?  Imate likvidno premoženje od katerega lahko živite?  Ste si ustvarili pogoje, da se skupaj s premoženjem preselite stran preden pride do masovnega sranja?  Ne, ne in še enkrat ne?  You’re fuc.ed, dead (wo)man walking!”

TOČNO TO. V vladah, so inflirtirani radiklani islamisti, ki so prišli odpirat vrata za ilegalce, denar preusmerjat k ilegalcom, denar preusmerjat v njihova podjetja, v njihove humanitarne organizacije,  jim dajat socialna in neprofitna stanovnaja, podpirat njihov kriminal in ga ščititi… Seveda podobno delajo tudi nekdanji islamski sužnji (balkanske neislamske države, naši levičarji kar je ostalo od komunistov), ampak česar ne dojamejo je, da so muslimani glavni pri plenjenju in širjenju sovraštva in najbolj radikalni od vseh.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close