Leva elita se zabava na morju, narod čaka na urgenci 3 dni na stolu
Direkt, 09.09.2025 ob 09:07
Golob je rekel, da bo odstopil če ne bo zdravstvo urejeno v času njegovega mandata.
Večina pravi, da ni urejeno in da še slabše.
Mogoče bo pa ptič uredil zdravstvo, ko neha proslavljati svojo razvpito poroko? Saj ima časa še pol leta, mogoče je čudežni deček?
Ptica973, 08.09.2025 ob 10:54
Torej se prijaviš na urgenci, greš domov in se vrneš čez tri dni. V čem je problem? A moraš ravno vse dni v čakalnici viset?
Ja pa s fotelja opozarjati nam ne pomeni nič.
Kaj pa namerna koloniada po cestah, povsod so zastoji…ne samo triletne čakalne vrste za prit v bolnico, na operacijo, v DSO, brez moznosti do javnega najemnega dtanovanja, Povsem zgreseno izobraževanje itd.. itd.
Niste brali danes ljubljanske info novice kaj je povedal Jankivič: do leta 2030 bo ves transport na elektriko z novimi krožišči..
Pa pamet v glavo in kaj to pomeni?
Vde bo smart brez potovanj v druga okrožja…omejeno vse.
K specialistom pridete tako hitro kot vam osebni zdravnik na napotnico napiše. Prijavite se tja, kjer so najkrajše čakalne dobe na napotnico. Kje piše, da morate vsi vse dobiti v lJ? SLO je tako majhna, da se jo hitro prevozi .
Če pa se že ozirate na starejše in onemogle, mnogo občin ima organizirane zastonj prevoze( Prostofer, Sopotnik….). Če je oseba slabo pokretna, se tudi da dobiti prevoz z rešilcem.
Kako čudovito je nakladat iz dneva v dan in leta in leta, da so čakalne vrste.
Kot sem že kje zapisala. Pri nekaterih izvajalcih se 30 in več% ljudi sploh ne javi in ne pride na določen termin, Svojega izostanka ne odpovejo in umrli- le koliko jih javi, da se termin za določene zadeve ne rabi več, ker je oseba umrla.
Osebni zdravniki pa so se odvadili delati kdaj? Vprašajte sladoljedarja.
Anonimno 7405, 08.09.2025 ob 11:02
rok-1, 08.09.2025 ob 10:50
Hmmm… kaj pa je z desno elito?
Samo vprašam… ker v pisanju eksplicitno omenjaš le levo elito.
Leva opcija je na oblasti, desna pa v opoziciji, niti tistih dveh odborov ji niste namenili katera ji pripadata po poslovniki DZ, sedaj njih pozivati na ukrepanje je milo rečeno nemoralno, dejansko pa neumno, primerno volilcu golobnjaka !
Problemi so eskalirali zaradi butastih reform te vlade, v naprej so bili opozorjeni kaj se bo zgodilo !
!
Kaj je sedaj ekskaliralo?
K osebnemu zdravniku nisi mogel od 2020- 2022, ve se zaradi koga in zakaj, potem pa so bogovi v belem komaj zalaufali. Kdo stavka in zamislite si kdaj stavkajo ti bogovi. Le zakaj se po posameznih občinah ne zbunite in prisilite direktorje ZD, da zdravniki prečešejo sezname opredeljenih( imajo v zbirkah kar veliko umrlih duš). Nekaj in to ne malo mlajših ljudi si zavestno ne išče zdravnika8 pravijo, ga ne rabim).
Poglejte si aplikacijo Zdravniki sledilnik, kjer se lepo po krajih vidi koliko zdravnikov imajo in opcijo, koliko je opredeljenih. Pa to ne pomeni oseb, ampak količnikov. Npr. oseba , ki ima več kot 60 let prinese več kot 2 količnika, Sicer pa nisem že kar nekaj časa gledala, npr. oseba, ki ima več kot 80 let je veljala okrog 3 količnike.
Če ima zdravnik npr, cifro 1600 , delite npr. za to starost pride na enega zdravnika 530 starostnikov. Ve se pa, da imajo opredeljene ljudi različne starosti in potem je lahko tam 800, 900 ljudi. Včasih so jih podelalo pa po 3000, do 4000, ker je 1 oseba bila 1 količnik. Pa so si gnade uspele izborit količnike na minimalo in tako tudi ob več zaposlenih zdravnikih, je manjko prostih mest za opredelitev.
Forum je zaprt za komentiranje.