leseni dildo
Forum je zaprt za komentiranje.
Splash › Forum › Arhiv › Ženski in moški čvek › leseni dildo
hehe, očitno pride z leti … 🙂 Raglja1, vidim, da imaš veze na vseh koncih 🙂
Ja res ima veze na vseh koncih še meni non stop reglja po ZS 🙂
Trudim se, trudim.. :))))
Trudim se, trudim.. :))))[/quote]
že iz SČ vem, da sisuper punca 🙂 Seba, saj ti paše ta pozornos, prepričana sem 😉
kolk si pa ti skromna…. :))
a to pride z leti..al s sušo? :)))
jaz sem slišala, da ma eden kalup narejen…sam s konkretnimi centimetri…če kero zanima:)))[/quote]
s sušo… 🙂
jebiga, pa naj bo suša … velke je težko dobit 😉
Ne toliko težko, to je pač suhe pi.čke tožba…
seveda pa veliko težje, če z ritjo podiraš, kar z glavo gradiš….
če kdo, pa ti veš, zakaj je tako … veš kar nekaj stvari, ker za razliko od tebe ne lažem! Zdaj pa si daj duška še naprej in žali javno še naprej … ali pač ne, kot želiš …
Pikica a ves da malo spominjas na uno iskalko1970 obe stradata sexa :)))
če kdo, pa ti veš, zakaj je tako … veš kar nekaj stvari, ker za razliko od tebe ne lažem! Zdaj pa si daj duška še naprej in žali javno še naprej … ali pač ne, kot želiš …[/quote]
kaj čmo 🙂
Pikica ne zdis se mi slaba punca skoda bi bilo, da bi stradala in se predala skusnjavi feministicnih sanj :)))
Delam na tem, da ne bom 😉 Daj mi malo časa …
Bolj slabo delaš na tem , ko te ne zanima niti kdo so sogovorniki na privat sporočilih.
Bolj slabo delaš na tem , ko te ne zanima niti kdo so sogovorniki na privat sporočilih.[/quote]
hm, nekam veliko sporočil je tu … kaj si pa ti napisal?
Bolj slabo delaš na tem , ko te ne zanima niti kdo so sogovorniki na privat sporočilih.[/quote]
hm, nekam veliko sporočil je tu … kaj si pa ti napisal?[/quote]
O privat sporočilih govorim. Pa sej nisem napisal v kitajščini????
🙂
jaooo
hm, nekam veliko sporočil je tu … kaj si pa ti napisal?[/quote]
O privat sporočilih govorim. Pa sej nisem napisal v kitajščini????[/quote]
Očitno, ker med pošiljatelji nimam serviserja 🙂 Kitajščine pa ne razumem …
A še ne boš nehal?
A še ne boš nehal?[/quote]
Neee, ker ste mi smešni 🙂
Kako moški nasedajo …
Meni je tvoj avatar zelo všeč, najraje bi ti ga ukradla…ne, saj ne bom 😉
Meni je tvoj avatar zelo všeč, najraje bi ti ga ukradla…ne, saj ne bom ;)[/quote]
Men je bolj všeč tvoj. Je bolj realen…
ZA NIKO
Ma itak nima smisla, ker te očitno moški ner zanimamo.
Meni je tvoj avatar zelo všeč, najraje bi ti ga ukradla…ne, saj ne bom ;)[/quote]
Men je bolj všeč tvoj. Je bolj realen…[/quote]
Mogoče pa res 🙂 hvala.
Vseeno, tu gor smo lahko kar želimo.
nehej me strašit no…se grem mal potuhnit zdej:))))
Men ni nč več jasno kar eni serviserji, moški, ki nasedajo, ukradeni avatarji jao :)))
Forum je zaprt za komentiranje.