Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek leseni dildo

leseni dildo

Hvala draga… :)[/quote]

Ni za kaj, res ti privoščim ;)[/quote]
Ti si tako zlato dekle, nesebično..

Ni za kaj, res ti privoščim ;)[/quote]
Ti si tako zlato dekle, nesebično..[/quote]

Tako se rada darujem, razdajam za druge….nimaš pojma 🙂


Ti si tako zlato dekle, nesebično..[/quote]

Tako se rada darujem, razdajam za druge….nimaš pojma :)[/quote]

Kako rad bi bil razsvetljen 🙂

Tako se rada darujem, razdajam za druge….nimaš pojma :)[/quote]

Kako rad bi bil razsvetljen :)[/quote]

Kako že pojejo Nazareth? “Dream on” :-))))))

Kako rad bi bil razsvetljen :)[/quote]

Kako že pojejo Nazareth? “Dream on” :-))))))[/quote]

Ker si očitno Rockerka boš bolj težko poznala tole pesem. Pa saj ni tolk poanta na pesmi kot na naslovu 🙂
I wana fuc.k you in Katmandu 🙂

Kako že pojejo Nazareth? “Dream on” :-))))))[/quote]

Ker si očitno Rockerka boš bolj težko poznala tole pesem. Pa saj ni tolk poanta na pesmi kot na naslovu 🙂
I wana fuc.k you in Katmandu :)[/quote]

Tako daleč bi me odpeljal?? Ti si čisto “odbit” :-)))

Ker si očitno Rockerka boš bolj težko poznala tole pesem. Pa saj ni tolk poanta na pesmi kot na naslovu 🙂
I wana fuc.k you in Katmandu :)[/quote]

Tako daleč bi me odpeljal?? Ti si čisto “odbit” :-)))[/quote]

Tam je bolj redek zrak in bi bil efekt ko hlastaš za zrakom (med orgazmi) toliko bolj pristen 🙂

Tako daleč bi me odpeljal?? Ti si čisto “odbit” :-)))[/quote]

Tam je bolj redek zrak in bi bil efekt ko hlastaš za zrakom (med orgazmi) toliko bolj pristen :)[/quote]

Hahaha – si pa optimist, če bi jih bilo več….možno, da nobenega…..

Če bi bilo premalo kisika, tudi “orodje” ne bi delovalo :)))

Tam je bolj redek zrak in bi bil efekt ko hlastaš za zrakom (med orgazmi) toliko bolj pristen :)[/quote]

Hahaha – si pa optimist, če bi jih bilo več….možno, da nobenega…..

Če bi bilo premalo kisika, tudi “orodje” ne bi delovalo :)))[/quote]

Optimist? Realist morda… Več pomeni vsaj trije, drgač ti vrnem denar 🙂
Glede orodja pa,… pridi pa vidi 🙂

Hahaha – si pa optimist, če bi jih bilo več….možno, da nobenega…..

Če bi bilo premalo kisika, tudi “orodje” ne bi delovalo :)))[/quote]

Optimist? Realist morda… Več pomeni vsaj trije, drgač ti vrnem denar 🙂
Glede orodja pa,… pridi pa vidi :)[/quote]

Pridem pod pogojem, da je sploh kaj za videti, če je 0 od nič se mi ne splača 😉

Mislim da je bilo danes na jutranjem programu nacioanlne televizije nekaj malega govora o tej dizajnerki, ki želi postat podjetnica z lesenimi erotičnimi pripomočki.
Dvomim, da ji bo uspelo, ji pa vseeno privoščim morebiten uspeh. 🙂

Poleg tega pa bi vsem podjetnim dušam z IDEJAMI priporočila, da tudi sami poskušajo srečo na Indiegogo. Če ne poskusiš, ne veš. 🙂

Optimist? Realist morda… Več pomeni vsaj trije, drgač ti vrnem denar 🙂
Glede orodja pa,… pridi pa vidi :)[/quote]

Pridem pod pogojem, da je sploh kaj za videti, če je 0 od nič se mi ne splača ;)[/quote]

🙂 prej vzami kak persen, da ti srce ne odpove. 🙂

Pridem pod pogojem, da je sploh kaj za videti, če je 0 od nič se mi ne splača ;)[/quote]

🙂 prej vzami kak persen, da ti srce ne odpove. :)[/quote]

Potem bom preveč pomirjena, ne bom nič čutila….vedno bolj in bolj sem prepričana, da se mi res ne bi splačalo 😉

🙂 prej vzami kak persen, da ti srce ne odpove. :)[/quote]

Potem bom preveč pomirjena, ne bom nič čutila….vedno bolj in bolj sem prepričana, da se mi res ne bi splačalo ;)[/quote]

Sicer si pa v tapravi temi. Ma nabav si ta lesen hlod 🙂

Potem bom preveč pomirjena, ne bom nič čutila….vedno bolj in bolj sem prepričana, da se mi res ne bi splačalo ;)[/quote]

Sicer si pa v tapravi temi. Ma nabav si ta lesen hlod :)[/quote]

Tudi drugače bi me lahko opomnil, da je lesen lahko boljši, sem pa nekoliko v skrbeh, kako to veš? :)))

Sicer si pa v tapravi temi. Ma nabav si ta lesen hlod :)[/quote]

Tudi drugače bi me lahko opomnil, da je lesen lahko boljši, sem pa nekoliko v skrbeh, kako to veš? :)))[/quote]

Kaj ti ni jasno… že skoz ponavljam, da nič nočem od MONovk, da jih ne pecam… najbrž je kak razlog zato ane 🙂 🙂 nočem si sramote nakopat

Tudi drugače bi me lahko opomnil, da je lesen lahko boljši, sem pa nekoliko v skrbeh, kako to veš? :)))[/quote]

Kaj ti ni jasno… že skoz ponavljam, da nič nočem od MONovk, da jih ne pecam… najbrž je kak razlog zato ane 🙂 🙂 nočem si sramote nakopat[/quote]

Ne štekam te, tudi jaz spadam med monovke, torej me že več tednov pošteno zafrkavaš – no fajn 😉

Kaj ti ni jasno… že skoz ponavljam, da nič nočem od MONovk, da jih ne pecam… najbrž je kak razlog zato ane 🙂 🙂 nočem si sramote nakopat[/quote]

Ne štekam te, tudi jaz spadam med monovke, torej me že več tednov pošteno zafrkavaš – no fajn ;)[/quote]

Raje povej, da te že več tednov…. saj veš kaj 🙂

Ne štekam te, tudi jaz spadam med monovke, torej me že več tednov pošteno zafrkavaš – no fajn ;)[/quote]

Raje povej, da te že več tednov…. saj veš kaj :)[/quote]

Koliko vem me zafrkavaš, če še hkrati počneš kaj drugega, mi ni znano 😉

Je.bem v glavo 🙂

Kar javno priznaj, kako zelo ti paše, ne bom imela nič proti 😉 ali znaj – posle jeb.anja nema kajanja !

Kar javno priznaj, kako zelo ti paše, ne bom imela nič proti 😉 ali znaj – posle jeb.anja nema kajanja ![/quote]
Mah evo priznam. Paše mi 🙂

Kar javno priznaj, kako zelo ti paše, ne bom imela nič proti 😉 ali znaj – posle jeb.anja nema kajanja ![/quote]
Mah evo priznam. Paše mi :)[/quote]

Lej, da ne boš zbolel od užitkov 🙂


Mah evo priznam. Paše mi :)[/quote]

Lej, da ne boš zbolel od užitkov :)[/quote]

ne bom, ker hočem s tabo še dooooolgo takole uživat 🙂

Lej, da ne boš zbolel od užitkov :)[/quote]

ne bom, ker hočem s tabo še dooooolgo takole uživat :)[/quote]

“odvisnež” :-)))

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close