Lepo prosim, če izpolnete anketo o spremljanju porabe energije na domu na daljavo
korošec – se globoko opravičujem za pomanjkljive ponujene odgovore, očitno sem preveč hitela in bila premalo pozorna na detajle. Sem popravila in upam da anketo izpolniš, rabim čimvečji vzorec 🙂
tudi slovnično napako sem popravila, kot rečeno, prehitra sem bila 🙁
Rok-1, vem da zadeve ne pašejo čisto v isti koš, vendar sem delala iz vzorcev iz tujine, ker pri nas nisem našla nič primerljivega. Vseeno bom iz rešenih anket dobila ogromno uporabnih informacij. Res sem vam hvaležna 🙂
Forum je zaprt za komentiranje.