Lepo je biti milijonar
To je bil daleč najboljši šov, ki sem ga v živo doživela. Bila sem še v času Jonasa in sem se zelo zabavala. Dogajanje v zakulisju je bilo odlično, prav tako vsi,ki na tem delajo. Od maskerjev, do samega voditelja.
Na televiziji se mi pol toliko ne zdi zanimiv. Če imate le malo volje in poguma, se prijavite, boste videli.
LP
Forum je zaprt za komentiranje.