Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Lepe ženske

Lepe ženske

Lipa žena to je vrag…drži ne drži

Kaj si mislil s tem? A da je vrag, ker je ne moreš imet?

Lepota krat pamet je konstanta !
.
prevod – bolj je lepa , bolj je trapasta 🙁
.
.


Pazi malo kaj govoriš. Zdaj si užalil vse lepe in še vse ki mislijo, da so pametne, si jih označil za grde. Slabše sploh ne bi mogel komenirat. 😉 ccc.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Kar tolaži se. 😉

__________________________________________ Fear of doing things does not prevent you from dying, only from living!

Ocitno so tukaj vse lepe 🙂
.
.

Normalno, ružan čovjek ne more biti žena, to je rezervisano za muške :))

V to ne bi smel dvomit…. 😉

[youtube]K8cIF_T5tP8[/youtube]

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Malo samokritike sploh nebi skodilo, pa pogled v ogledalo tudi ne 🙂
.
.


Saj se lepe ženske ponavadi rade ogledujejo v ogledalu…:)))

Zato pa ogledala pokajo od same lepote !
.
.

Potem so pa 7let nesrečne ob razbitem ogledalu……. 😉

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Lepe zunaj, zdrave notraj.


Ja, da se skozi njene oči zrcali lepota njene duše. 🙂


Ja, da se skozi njene oči zrcali lepota njene duše. :)[/quote]Ter da se ta zdrav duh iz zdravega telesa ne pokvari na poti iz možganov skozi ustno votlino na prostost v smeri proti načrtno izbrani tarči.:)

Tale “zdrav duh v zdravem telesu” je pravzaprav nekoč pomenil povsem nekaj drugega kot si ga

danes tolmačimo/tolmačite.

Za moškega pa je najbolje, da je in lepa in od hudiča 🙂


Res? Kaj pa?

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Spet iščete razloge/opravičila za svojo “lepoto”. Ne vidim povezave med lepoto in hudičevim delom:).

Hudičevo lepa…. 🙂
ali pa lepa ko hudič…..

Hudičevo lepa…. 🙂
ali pa lepa ko hudič…..[/quote]

Seveda, to so si izmislili tisti ljudje, ki niso kos lepim ženskam, jim zavidajo podarjeno lepoto in zato iz same žlehtnobe (da najdejo kanček grdega) lepoto povezujejo s samim hudičem.

Kje pa so? Se nisem videl za moje pojme lepo zensko

Vsepovsod jih je dosti; res pa je, da imamo ljudje različna pojmovanja lepote.

Lepota je ne nazadnje lahko tudi v nas samih in je očem skrita.:) Kako že gre tisto [sub]Bistvo je očem nevidno[/sub]

Oh ti kriteriji…

Očitno imaš hude, če še nisi videl lepe ženske.:)

Tako kaze 🙂

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close