Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek lepe noge

lepe noge

Kakšno morje neki, ona je bila mis mokre majčke, ko so imeli ribiči tekmovanje na Savi, tam pri elektrarni…..

Dober glas daleč seže… ;)[/quote]

Vse je res.:)

Kakšno morje neki, ona je bila mis mokre majčke, ko so imeli ribiči tekmovanje na Savi, tam pri elektrarni…..

Dober glas daleč seže… ;)[/quote]

Vse je res.:)[/quote] pol mellitka a sem našel te dolge noge

Vse je res.:)[/quote] pol mellitka a sem našel te dolge noge[/quote]

Kar se lepote nog tiče, lahko da si jih… kar se pa ovijanja nog okrog vratu tiče… pa ziher nisem pravi naslov.:))

Vse je res.:)[/quote] pol mellitka a sem našel te dolge noge[/quote]Boš moral vsaj med ribiče ne pa sam tipkat!….. he,he,he….

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

pol mellitka a sem našel te dolge noge[/quote]

Kar se lepote nog tiče, lahko da si jih… kar se pa ovijanja nog okrog vratu tiče… pa ziher nisem pravi naslov.:))[/quote] ovijanja jaz nisem omenjal

A si že kakšno srečal iz tega foruma? :/

Kolikor sem jih jaz videl so imele vse lepe noge, vsaka na svoj način….. nobena pa ni imela črnih, to pa res ne… :)))))[/quote]
Starunkle nimajo lepih nog

Lp[/quote]Okusi so različni, eni ga pa tudi nimajo….. :))))

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Kako da ne :))))

Grem zdaj jaz k monterju, ura se bliža tretji :))))

točno[/quote]

točno[/quote][/quote] jaz samo iščem žensko z lepimi nogami…nisem napisal zakaj jo potrbujem,,to so ideje drugih

točno[/quote][/quote]zdej mu bo šele vroče…… 😀

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

A spustil se je v debato z MONovkami.. eeee to niso neumne punce 🙂

sadni, kolk punc s tle si ze srecal – bi se s sploh s kero al si use skenslal 😛 ?

sadni, kolk punc s tle si ze srecal – bi se s sploh s kero al si use skenslal 😛 ?[/quote]

Te fante, kot je Sadni in Spider, te so že vse vse po vrsti skenclale ženske in so se tožili po par let tudi na forumu – in od takrat so menda vse pras***. :))) Nenavadno za takšne poznavalce žensk, da jim ženske nabijejo roge in gredo k drugim. 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

hehe, črni, dobr te je popalila bibita, jebiga, malo si jo narajcal, drugo bo pa monter dokončal……. dobre noge so sanje vsakega moškega, ženske dobro vejo kakšne so dobre noge, samo glumijo z vprašanji tako, da se malo izživljajo….. to jim je v bistvu edin smisel debate z moškim. Če hočeš ti dobit dobre noge pri ženski, moreš dobit tud žensko kot celoto… zdej pa…, dobre noge pa grda v faco pa brez jošk…… đabe ti dobre noge, če je še neživljenska in zadeta v glavo povrh….. hitro pozabiš na dobre noge.

Haha jaoo Sadni,hudo je a ne;))
Sam si kriv za vse;)

Mel eno z dolgimi in lepimi nogami, cez 180cm je mela. Lusna, cudovita ritka in boki, v postelji izjemna, sam je bila maksimalno obremenjena s sabo. Po nekaj casa te mine to poslusat in me je minil tud sexat z njo… Je pa res, da so dolge in lepe noge prijetne za pogledat in burijo domisljijo 😉

sadni, kolk punc s tle si ze srecal – bi se s sploh s kero al si use skenslal 😛 ?[/quote]
Vseh ni skenslal, ker se mu vse nis(m)o ponujale… 🙂

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Močno dvomim, da je lahko taka velikanka gibčna v postelji, ampak naj ti bo. 🙂 Kaj pa ti misliš, zakaj so vse gimnastičarke in drsalke nižje oziroma srednje postave?

sadni, kolk punc s tle si ze srecal – bi se s sploh s kero al si use skenslal 😛 ?[/quote]
Vseh ni skenslal, ker se mu vse nis(m)o ponujale… :)[/quote]

🙂

namigujes na to, da se naj ponudim ??

usmiljenje ni moj stil :)))

Močno dvomim, da je lahko taka velikanka gibčna v postelji, ampak naj ti bo. 🙂 Kaj pa ti misliš, zakaj so vse gimnastičarke in drsalke nižje oziroma srednje postave?[/quote]

181,5 cm ima, trenirala gimnastiko v otrostvu, v vsakem trenutku lahko naredi spago in se sporta, ceprav nisva vec skupi, kot sm reku. 😉

Za lepe noge ni toliko bistveno koliko je ženska visoka kot pa to kakšno je razmerje posameznih delov njenega telesa. Imam kolegico, ki je po višini zagotovo nad 175, okrog 180, pa njene noge v primerjavi z dolgim trupom delujejo zelo kratke. Zaradi višine tudi ne mara nosit petk, tako na koncu kljub temu, da je razmeroma visoka, deluje zelo nerodno.

Meni je pri ženski všeč, da so noge nekoliko daljše. Takšne ženske so bolje elegantne. Imaš pa tudi kakšne majhne na kraktih nogah, ki niti niso kaj preveč debele, so pa zaradi kratkih in močnih nog videt kot ene kroglice. Če se branijo nošenja petk, pa še toliko bolj.

Evo, meni so takšne všeč. Ne predolge ne prekratke, tudi koščene niso, imajo ravno prav mišic, tudi ritka je lepa in vse je tam, kjer mora bit. Pa še zagorela temnolaska je, kar mi je še posebej všeč. 🙂

[img]http://thechive.files.wordpress.com/2011/04/great-legs-50.jpg[/img]


Vseh ni skenslal, ker se mu vse nis(m)o ponujale… :)[/quote]

🙂

namigujes na to, da se naj ponudim ??

usmiljenje ni moj stil :)))[/quote]
Tebe itak lahko že takoj prečrtam, ker še ženskega spola nisi.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.


Vseh ni skenslal, ker se mu vse nis(m)o ponujale… :)[/quote]

🙂

namigujes na to, da se naj ponudim ??

usmiljenje ni moj stil :)))[/quote]
to itak že počneš … le temu še ne rečeš, da se ponujaš ☻

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

🙂

namigujes na to, da se naj ponudim ??

usmiljenje ni moj stil :)))[/quote]
to itak že počneš … le temu še ne rečeš, da se ponujaš ☻[/quote]

Raje vprašaj Paris Hilton, če je že kupila novo čivavo, ki se bo ujemala z barvo njene torbice in čevljev. 🙂

Močno dvomim, da je lahko taka velikanka gibčna v postelji, ampak naj ti bo. 🙂 Kaj pa ti misliš, zakaj so vse gimnastičarke in drsalke nižje oziroma srednje postave?[/quote]

Ah daj no, kaj res misliš, da so tiste z 160 ali 170 cm kaj bolj gibčne? Lari fari, velikost nima nič s tem.

ze mam – dala sm ji ime antilopa 😛

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close