Laara Roomih postarana
irena kogoj, 10.09.2025 ob 14:43
Uf, 10.09.2025 ob 14:17
Je res spremenjena. Po mojem je največji kiks barva las. Pa nekako moško deluje, staranje ni na njeni strani.
zanimivo mi je, da njen bivši partner pri 55 letih izgleda mlajši od nje. tako mladostno deluje, najbrž je kriva nova dvajsetletnica.
Bostjan je mlajši od nje, je letnik 1976, torej bo drugo leto 50 let. Je pa res videti srečen,če je pa veš zaljubljen, samo ne vem kaj nova v njem vidi, meni je on smotan
Brez fitrov tudi Boštjan ne izgleda ravno mladenič, tako da se prav tako stara kot vsi ostali:
filtrčki, 10.09.2025 ob 17:08
Brez fitrov tudi Boštjan ne izgleda ravno mladenič, tako da se prav tako stara kot vsi ostali:
Boštjan sploh ni privlačen, je gubast, siv odtenek kože ima. Ne glejte ga na TV, tam je ves nasminkan z odrsko šminko
Anonimen758, 09.09.2025 ob 20:54
Kako se je ta ženska postarala. Čist sesuta, izpita, brez energije, starka, povešene veke, povešena koža . Kaj se zgodi s človekom, da se v enem letu tako postara? Komaj sem jo prepoznal , ko je govorila o šolski tematiki , pa tudi blond lasje ji ne pašejo
Prav imaš, sem šel poiskat slike, res je baba samo še za odpis, vse te stare škurte daje sindrom diplomiranke..
kaj je sindrom diplomiranke ?
To je tisto kar se večini bab zgodi na koncu rodne dobe , ko ne sexajo več, ko desca ne rabijo več za osnovne fiziološke potrebe, vse zmorejo same, vse znajo same…
Enim se to sicer zgodi že prej , največkrat ko diplomirajo v večernem programu , one so diplomirale, one zmorejo vse , znajo vse, znebijo se desca , ta je itak samo težava, ko pa taškriplje jih je pa veliko preponosnih da bi priznale zablodo.
Imam dve sestri, točno vem kako to izgleda, obe diplomiranki…
Katja198, 10.09.2025 ob 12:46
Ta ženska meni sicer nikoli ni bila neki simpatična, ampak mi gre res na živce, ko se najdete komentirat videz 51-letne ženske. Po eni strani obsojate tiste, ki se dajo prešpikat za mladostni videz, po drugi strani kritizirate tiste, ki se naravno starajo. Bilo bi fino, če bi zraven komentarja nalepili vašo fotografijo, pa da vidimo kako se vi starate.
Podpis! Za avtorico, v špegu se poglej, preden se začneš naslajat.
Anonimno 7140, 10.09.2025 ob 23:01
Podpis! Za avtorico, v špegu se poglej, preden se začneš naslajat.
Res je, meni je bila vedno lepa, in z velikim veseljem bi imela njeno postavo, pa sem mlajša od nje, hvala bogu, da se vsaj ni začela umetno popravljati, vsaj ena, ki še ima kaj pameti v glavo, za razliko od nabotoksiranih kokoši.
Forum je zaprt za komentiranje.