Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Laara Roomih postarana

Laara Roomih postarana

Kako se je ta ženska postarala. Čist sesuta, izpita, brez energije, starka, povešene veke, povešena koža . Kaj se zgodi s človekom, da se v enem letu tako postara? Komaj sem jo prepoznal , ko je govorila o šolski tematiki , pa tudi blond lasje ji ne pašejo

 

Ima 51 let, pač

Ja, to pa naredi zanesljiv in dober mož!

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimen758, 09.09.2025 ob 20:54

Kako se je ta ženska postarala. Čist sesuta, izpita, brez energije, starka, povešene veke, povešena koža . Kaj se zgodi s človekom, da se v enem letu tako postara? Komaj sem jo prepoznal , ko je govorila o šolski tematiki , pa tudi blond lasje ji ne pašejo

 

Si ji nevoščljiva? Čudovita je videti.

Odgovor na objavo uporabnika
super je234, 09.09.2025 ob 21:11

Si ji nevoščljiva? Čudovita je videti.

Tudi jaz jo ne bi prepoznala, ne glede na to da ima 51 let , zgleda zelo slabo. Lahko je bolna, ali pa je za njo prišlo (ločitev).

Glede na to, da ji je ušel lepotec Boštjan in da njune bivše hiše ne moreta prodati, je še dobro da izgleda taka. Jaz bi pričakovala, da se bo zaradi vsega hudega kar zapila!?

Meni je lepa za svoja leta. Nič ni postarana. Uspešna in pametna punca.

Bolj ko se staram, bolj so mi všeč mlajše. Ne pod 18, da ne izpadem pedofilka.

Starejše so pa že preživele svoje. Tudi jaz se zavedam, da pri 30 nisem enaka kot pri 20. Ampak imam pa druge prednosti. Izkušnje, pa uživanje življenja.

Kaj bi se sekiral na leta, treba je uživat življenje, ki je pa eno samo. Poglejte Heleno Blagne, kako izgleda mladostna, čeprav ni, ampak ima odličnega kirurga.

mogoče je tud menopavza…

Kako pa naj ženska zgleda pri njenih letih? Men je vrhunska, simpatična, vedno lepo urejena. Z veseljem bi jo. Zakopal bi se u njen vrat, ziher diši. Pa sm kar mlajši od nje ene 20 let.

mah postarana niti ne, vedno je bila taka..sem pa gledala včeraj en njen novejši video..dejansko izgleda kot moški, čisto nič ženskih potez nima na obrazu..a je kakšne dodatke, hormone, pretirano trenira, ne vem..?

Starost je starost in vse kar prinese zraven, tudi staranje.

Ja, nekatere ostanejo mladostne, ker začnejo s takšnimi in drugačnimi filerji, najrazličnejšimi posegi, profesionalno kozmetiko itd.itd., običajne ženske, ki si sicer lahko lepo negujejo kožo, vendar pustijo procesu staranja da je tak kot je. Kje piše, da je to narobe? Zakaj bi ženska morala ostati večno mlada, brez gub in se boriti z vsemi štiri proti realnosti – staranju?!

Ah, dajte no …
Pametni ljudje znajo videti čez gube in sive lase.

Odgovor na objavo uporabnika
Coming out, 09.09.2025 ob 22:01

Bolj ko se staram, bolj so mi všeč mlajše. Ne pod 18, da ne izpadem pedofilka.

Starejše so pa že preživele svoje. Tudi jaz se zavedam, da pri 30 nisem enaka kot pri 20. Ampak imam pa druge prednosti. Izkušnje, pa uživanje življenja.

Kaj bi se sekiral na leta, treba je uživat življenje, ki je pa eno samo. Poglejte Heleno Blagne, kako izgleda mladostna, čeprav ni, ampak ima odličnega kirurga.

Preberi si še enkrat kakšne bedarije pišeš. Zavedaš se da pri 30tih nisi enaka kot pri 20tih? A dej no a res? Počaki da boš 50 in pol povej kakšna boš. Pa sprinitaj si tole kar si tuki napisala, daj v kuverto in gor napiši: odpri za 50ti RD. Mogoče boš do takrat že odrasla in razumela, kakšne butaste si pisala pred dvajsetimi leti 🙂

Pa Helenca ko se zjutraj zbudi brez tone ličil, verjetno tud ne zgleda tako kot na TV snemana na 20 metrov.

nikoli mi ni bila lušna, ima preveč grob, skoraj moški obraz. Zdaj pa sploh.

Ja vsi se staramo, a ne?

A ni to zanimivo, ona izgleda postarana, njen bivši mož pa ful mladosten in poln energije!

To pa nova bejba naredi:))

Odgovor na objavo uporabnika
My opinion, 10.09.2025 ob 11:00

A ni to zanimivo, ona izgleda postarana, njen bivši mož pa ful mladosten in poln energije!

To pa nova bejba naredi:))

Men Boštjan zgleda star, res zguban in ves siv v obraz. Ne vem kakšen je v resnici, ampak takole na televiziji dejansko zgleda star 55 in več. Nič mladosten.

Odgovor na objavo uporabnika
Moje mnenje, 10.09.2025 ob 11:08

Men Boštjan zgleda star, res zguban in ves siv v obraz. Ne vem kakšen je v resnici, ampak takole na televiziji dejansko zgleda star 55 in več. Nič mladosten.

Se strinjam. Ne vem kaj ženske vidijo na njem ?

Ja, vsi se staramo, ne. Eni dostojanstveno eni pač ne.

Boštjan Romih – ne. Hecno starikav in popolnoma neprivlačen moški. Tudi jaz se sprašujem, kaj ženske vidijo na njem??!!

Če se pri 50. soočaš s stresom, kar ločitev in prodaja hiše nedvomno je, pospešiš meno in se zelo hitro postaraš.

Ta ženska meni sicer nikoli ni bila neki simpatična, ampak mi gre res na živce, ko se najdete komentirat videz 51-letne ženske. Po eni strani obsojate tiste, ki se dajo prešpikat za mladostni videz, po drugi strani kritizirate tiste, ki se naravno starajo. Bilo bi fino, če bi zraven komentarja nalepili vašo fotografijo, pa da vidimo kako se vi starate.

 

 

ah Boštjan, kaj ti je treba pisati po forumih…..

eh, saj je vse smiselno…staranje recimo , zdaj smo nucal osebne zamenjat , je potekla doba deset let…in stara fotka 44 let in zdaj 54 let…in so kar razlike ker vmes se je dogajalo marsikaj , otroke gor porihtat – stres, živci, največ težav pa -menopavza -/ hormoni …/  , ta me je čist izsesala v enegetski bazi…in kaj čmo, tak je lajf…redki so taki srečneži, genetsko, energetsko, telesno , da so še ta prave korenine in maherji pri 80+…in boh jim požegnej …eni smo pa samo hitro umrljiva snov …vsaj je zase individum in gre po svoji poti.

Je res spremenjena. Po mojem je največji kiks barva las. Pa nekako moško deluje, staranje ni na njeni strani.

Odgovor na objavo uporabnika
Uf, 10.09.2025 ob 14:17

Je res spremenjena. Po mojem je največji kiks barva las. Pa nekako moško deluje, staranje ni na njeni strani.

zanimivo mi je, da njen bivši partner pri 55 letih izgleda mlajši od nje. tako mladostno deluje, najbrž je kriva nova dvajsetletnica.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close