Kurec24cm
Tamara, sem se nasmejal. Mogoče je še celo res. A naj vseeno dodam, da če bi na svojih jajcih sedel, bi presneto bolelo. In pa: pameten ni,kdor ima luknji na vrh glave. Tatretje je pa res.
Tamara napisal:
> A veste zakaj ste moški naivna bitja? Zato, ker:
>
> – mislite, da ste nežni, ker sedite na jajcih
> – mislite, da ste pametni, ker imate dve glavi
> – in mislite, da je tole
> ————————————————————–
> 20 cm.
>
>
> :-)))))
CMOOOOOOK punce dekleta in žene.Ali še vam kaj roji po glavi teh 24cm?Aja pozabil sem da bolj premer.Ja saj bi si tudi premer izmeril ampak moje pomično merilo meri samo do 12 cm.Bom pa si poizkusi sposodit merilo za merjenje hlodov od drvarjev.
Pošlji oblikovano (05-12-04 09:28)
ne vem, kdo je na koncu budala, ampak dejstvo je, da si ti vseskozi
očitno tebi vijuge sploh ne delajo, ali pa samo toliko, kolikor ti možgani delajo v spodnji glavi
svetujem ti, da se o stranskih učinkih tvojega vijuganja posvetuješ s svojim psihologom,
ODPUSTITE MU VSI, KI TOLE BERETE, SAJ NE VE KAJ DELA OZ. VIJUGA
Ne ženi si k srcu, če te ena mišonka napada, ti samo nadaljuj, Štajerc!
Nekaj pa ne razumem pri vsem:
Tudi jaz sem kar en kos življenja prebil v Mb in zrušu marsikatero Štajerko. A vsaka mi je rekla, da tako velikega še ni imela, pa niti približno nimam 24-tih cm. Iz tega sledi, da nisva rušla istih, hehe
Forum je zaprt za komentiranje.