Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Kurec24cm

Kurec24cm

Kok je folk nesramen, ne mores verjet… :))

Dve metodi sta, da se rešiš anonimnosti.

Da greš na srečanje forumašev, kjer potem eden izmed prisotnih čez čas začuti neko neobvladljivo potrebo, običajno povezano s kakšnimi zamerami, da bi tudi drugim pojasnil, kakšna baraba se skriva za nickom.

Podvarjanta je še ta, da si z nekom nekaj cajta mal mejlaš, postaneš zaupen, potem pa eden spet začuti neobvladljivo potrebo, običajno povezano s kakšnimi zamerami, in obelodani najresničnejšo resnico o drugem, ki se jasno niti najmanj ne sklada z imidžem, ki ga ima dotična oseba na forumu.

Druga metoda, da se sam predstaviš. Hmm. MŽ je bil prvi. Z imenom in priimkom. Dobr, on je mal poklicno deformiran in ga, če se prav zelo močno potrudim, še nekako razumem. Ampak ti? Spet imam enih par idej. Upam, da tole ni poslovilno pismo. Ali se razgaljaš zaradi Nje, da bi ti končno poslala tisti mejl? Ker dvomim, da si to sam zarad mene spisu. Katere prste že morm dvignt v motoristični pozdrav? 😉

Še pa še se strinjam!

Hmm…pol pa verjetno še nisi slišala, da je KIR tudi poročen?

Mi je jasno da je…pa tko realno me tud on ne interesira da ne bo kksne pomote. On se zeza jaz se zezam…in to je to.

www.studentarija.net

Kukrkol, mene za 24 cm še zmeri kr malo foušija daje 😉

Če b bil star 24 pa b meu 48 dolzga, pol b še zastopu, da se hvalš… Tko pa… :O

---------------------------- z nobenim kavljem me ne dobite več ven

Dragi moji vidim da se širijo polemike o debelini teh 24cm.Moram vas potolažit in vam takoj povedat da je debelina primerna 24tim cm in tudi tehnika.Še nobena se ni pritoževala ampak so se vse vračale še po več .Tiste ki so najbolj glasne da dolžina ni vse so pa sigurno neposeksane že 100 let ali pa z takšnim malim da sploh ne ve če ga ima not ali ne.Ja Enax ti pa samo nekaj bluziš in bluziš pa nič ne poveš.Sigurno si kakšna(en) ministrant ali pa nuna.Tiste prste ki bi jih pa dvignil v motoristični pozdrav pa si vtakni v rit.Škoda da nisem kakšna strojepiska bi vam napisal še marsikaj,tako pa mi pisanje ne gre preveč od rok.
Kurec24cm ma vas rad!

Pijem pusim i devojke rusim!

Hi, hi, hi! No, a s vidu, KIR, od tošlna pa nč.

Sama hvala. Samo jest, k jemlem živlene tak, kt je, s mislm:

– pije, to pomen, de ga tist one kdaj tud na uboga in ga bo skoz mn
– kadi, to pomen ,de smrdi in za ta treto trditu nima prov hoh izbire.

Sploh pa jest iz skušenj vem, de j z dedcam, k mo na g…. potegne, bl švoh.
Tist so navarn, k so kr tih….

K tole berem, si lahko mislm samo eno “tup ko *****”!

Naš župnik ima 26 cm in 26 let in sexa 3X na dan, vsak dan v tednu. Aja, in vozi 1000 kubično nindžo. In ni poročen. In nima otrok. Dokler bo on v naši vasi župnik, bom jaz z veseljem njegova nuna.

Pia se ti ne zdi da ti tvoje možganske vijuge ne delajo najbolje in da se nevroni po njih potujejo v obratno smer.Lejla tebe pa nisem nič razumel ke nimam tako visoke izobrazbe.

Pijem pusim i devojke rusim!

Tole me spominja na TOP-SHOP reklame. Veliko govorijo, roba pa vemo, kaka je. 😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Sam Lejla, jst tud kadim, včasih tud kej spijem, pa vseen kakšno zrušim, veš

Enax, sej nimam rinke na tamalem! Maš se možnost prepričat

Rubyfruitka, jst se ne zezam, pač pa zelo resno mislim s tabo se dol dat

Najrajš b šu kr za župnika, a b mov kaj šans?

Seveda seveda…ti to misls smrtno resno ja..

www.studentarija.net

Pa še kako, ljubica!

Men vijuge še čist u redu delajo in tud u pravo smer grejo nevrončki, da ne bo pomote.
Ne vem pa, kaj si hotel sploh povedat. Po letih smo skupaj, pa še po marsičem drugem. Ampak, če ti odkrito povem, z mojim sem skupaj že 28 let, pa še nisva vzela metra v roke, da bi mu ga merla. Ne čutiva potrebe po tem, ker sva oba zadovoljna, ti pa očitno ne, ker se s tem tako rad ponanšaš.

…če pokličete sedaj, vam za darilo damo še vibrator he, he

Draga moja! Ali kljub vsemu tule zaznavam nekaj foušije? 😉

penca

pojdi malo v penzijo s tvojim kurcem…..

Če bi imel res pravih 24cm ne bi bil toliko slinast in nepotešen!!!!

po mojem ga že dolgo ni kaka ***** od blizu videla!!!???

Res luškan post, ni kaj. Da je tvoja identiteta, tvoj jaz, tvoj kurec. In če imate še kakšna vprašanja, npr. ali je res tako dolg. Pošteno, ni kaj. In naporno. Ker čim ni več v erekciji, čim ne doseže te bajeslovne dolžine 24 cm, izgubiš identiteto. V kaj pa se spremeniš potem ? Kdo si, ko imaš malega, izgubljenega v velikih spodnjicah, ki so navajene silne moči požrešnega falusa ? Kdo si, ko te ženske ne zrejo poželjivo v tvoje mednožje ? Rocker, dobro, spet: seks, falus. Biker: dobro, spet motor kot simbol moškosti, seksa in falusa. Družina ? Res, običajno človek pomisli na umirjenost in resnost, vendar ob tvojem poudarjanju skokov čez plot pomislim, da gre tu samo za zunanji dokaz tvoje potentnosti.
Hočem vprašat: kaj pri Bogu ostane, če Kurcu odvzamemo kurca ? Ker če nič ne ostane, ljubi moj, si v kurcu.
Pozdravček, Miloš.
P.S.: moram priznati, da sem se prav zabaval. Upam, da v resnici stvar ni tako resna, kot se zdi …

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close