Kupim Helex
ker je nova moda, 16.01.2025 ob 11:20
xrobe, 14.01.2025 ob 20:29
Hm, ne vem zakaj vam osebni zdravnik noče tega predpisati.
Zdaj je trend, da namesto tega pišejo Kventiax, ki kao ne zasvoji. Je pa to ena taka grozna stvar, da je ni za jemati. Mene po polovički (nespanje) tako boli glava naslednji dan, in tako zblojena sem, da sem raje neprespana, kot da bi vzela tega vraga.
Resno priporočam dve uri pred spanjem 2 kivija, najdi razlage na spletu. Deluje, preizkušeno
Če sam tole bereš, 16.01.2025 ob 14:39
O boh pomagi s čim se zadevate,da lahko zbrano funkcionirate v službi. Eno tako sem poznala,je bila predavateljica,iskala povsod te tablete,od sosedov,prosila ljudi,da so jih jemali na svoje recepte,plača velika,denarja ni manjkalo,potem je bla še pijačka,ker tabletki niso bli dovolj. Cel kraj jo je poznal,ker je ta sicer zrihtana babnca že ob šestih zjutraj iskala doze,delala pi…darije po cesti z avtom,doma do konca uničla familijo…in potem se je zgodilo kar se je…moglo. Pejte stran od tega sranja.
Nikar ne bluzi, da se mora živčevje samo očistiti. Kako ?
Brez zdravil ne bo šlo.
Seveda pa vse v mejah normale.
Oni dan sem pomotoma vzela kar pet kapsul prehranskih dopolnil.
In povem vam, sem mislila, da mi bo razneslo srce.
Pred kratkim sem dobila škatlo Helex 25g. Zaradi nespečnosti in stresa. Vzela sem ga včeraj zvečer. Danes komaj funkcioniram. Non stop nekaj iščem, prelagam delo in ful sem zaspana. Nisem pričakovala takšne reakcije. Niti malo se ne počutim ok. Se mi pa res vse malo fučka – ampak to nisem jaz,
Kdor je rekel da Helex ne zadene, ne vem kaj je vzel.
Sicer sem v življenju (50+) vzela 5 tablet sanvala.
Kot pravim iz Helexom nimam izkušenj. Vem pa da takrat, ko nisem mogel spati in sem bil zaradi tega utesnjen vzel Apaurin. To je bilo cca 7 let nazaj.
Drug dan naspan, pomirjen,… skratka super. Za Helex pa res nebi vedel.
Po Kveluxu pa… res me je uspaval nič ne rečem. Samo naslednji dan pa kot da bi spil liter žganja prejšnji večer..
Po nekih informacijah je odvajanje zasvojenca od Helexa, Xanaxa vsaj tako hudo kot odvajanje odvisnika od heroina. Pa toleranca se razvija. Za isti učinek je potrebno vzeti vedno večjo količino. Na začetku zadošča pol tabletke od 0,25mg, potem pa vedno več. Kriza. Odsvetujem. Vsi psihiatrični tableti so sranje. Čim manj tega sranja, idealno je nič. Vi hočete imeti zdravo živčevje, ne pa zastrupljeno.
Lahko potrdim. Sorodnik je kot student zacel jemati Xanax, tako rekreacijsko, ker je bila to moda, kjer je studiral. Ko je hotel nehati, je imel take tezave, da je bil hospitaliziran v psihiatricni bonici. Ko je prisel ven, je hitro spet podlegel in je moral na ponovno odvajanje. S tem se ni za hecat.
Forum je zaprt za komentiranje.