kt in zanositev
Tati, kako pa se MALO pazi?
Spadey, ob pravilni uporabi KT zanositev skoraj ni možna. Seveda zdravniki ne smejo reči, da ni možna, ker če bi se zgodila, bi jih lahko kakšna ženska tožila oz. ne njih, ampak prozivajalce.
Če se ne motim, sem nekje zasledila, da če bi 100 žensk jemale redno 100 let KT, bi ena zanosila. Seveda pa je treba upoštevati, da če bruhaš, lahko izbruhaš tudi tabletko, tako da to pomeni, kot da je nisi vzela.
Nobena kontracepcija ni 100%, kar pa še ne pomeni, da se dogaja ne vem koliko nesreč, se zgodijo…a so redke.Teblete uvrscajo v sam vrh najbolj zanesljive zascite.Da bi kljub jemanju kontracepcije, še dodatno pazili, pa se mi zdi mal smesno, le zakaj si potem zasciten še z kontracepcijo.Pač uzivas, ko se zgodi nesreca..ponavljam to je zelo redko… pa takrat resujes…
Ja ok, KT niso 100%, ker tudi sama sterilizacija ni popolnoma varna.
Če pa katera hoče 100% kontracepcijo, naj ne seksa. Najbolj varna preverjena metoda 😉
Drugače pa, malo za šalo, če hočeš biti res ziher, uporabljaj KT, kondom, po možnosti še metodo varnih dni, pa še kaj zraven.
Sara, strinjam se s tabo. Ne razumem tistih ljudi, ki delajo tako paniko. Še nikoli nisem slišala, da bi katera zanosila ob pravilnem jemanju KT, pa tudi sama jih jemljem že 3 leta.
Forum je zaprt za komentiranje.