Kritičnost žensk do žensk za javne funkcije
Brez Jankoviča ne bi bilo stranke PS in ne Bratuškove. Mislim v smislu funkcije.[/quote]
ampak Brauškova ga ne potrebuje več in če bi se ga otresla bi si pridobila spoštovanje dela volilnega telesa in s tem tudi garancijo da bo na naslednjih volitvah še v igri…in stranka bi vseeno obstala, odpadli bi samo trdorokci ala Kučan, Stanovnik itd..
Brez Jankoviča ne bi bilo stranke PS in ne Bratuškove. Mislim v smislu funkcije.[/quote]
ampak Brauškova ga ne potrebuje več in če bi se ga otresla bi si pridobila spoštovanje dela volilnega telesa in s tem tudi garancijo da bo na naslednjih volitvah še v igri…in stranka bi vseeno obstala, odpadli bi samo trdorokci ala Kučan, Stanovnik itd..[/quote]
To je sicer res. Vendar pa je Jankovič kot kura, ki nese zlata jajca. 🙂
Od kod materijal za zlata jajca, pa njim ni pomembno.
Pandoro1 sem vprašala, imam o Machiavelliju neko svoje stališče in sem zato postavila vprašanje. X6, ne trudi se z odgovori, kjer niso iskani, vsaj to veselje oz takšno debato mi pusti. Hvala.[/quote]
ko bi ne bila tako zaverovana sama vase bi videla, da nisem odgovarjal tebi, to bo vsekakor storila pandora ( bog ne daj da bi se vtikal v eksplicitno prošnjo nekoga nekomu drugemu), tebi pa svetujem, da stopiš na zrak pogledaš v nebo se 3x zavrtiš in prideš do ugotovitve da se svet ne vrti le in samo okrog tebe….hvala lepa in ni za kaj
ampak Brauškova ga ne potrebuje več in če bi se ga otresla bi si pridobila spoštovanje dela volilnega telesa in s tem tudi garancijo da bo na naslednjih volitvah še v igri…in stranka bi vseeno obstala, odpadli bi samo trdorokci ala Kučan, Stanovnik itd..[/quote]
To je sicer res. Vendar pa je Jankovič kot kura, ki nese zlata jajca. 🙂
Od kod materijal za zlata jajca, pa njim ni pomembno.[/quote]
Jankovič nese zlata jajca? ne žali kur robi, kura se mora presneto zmatrati da znese jajce, medtem ko jankovič nese jajca ampak z tujim denarjem a za svoj račun….skoraj brez matranja….sem mnenja, da so ljudje že tako pametni, da če bo nekdo v povezavi z jankovičem da se bodo distancirali od njega..na volitvah mislim..
Pandoro1 sem vprašala, imam o Machiavelliju neko svoje stališče in sem zato postavila vprašanje. X6, ne trudi se z odgovori, kjer niso iskani, vsaj to veselje oz takšno debato mi pusti. Hvala.[/quote]
ko bi ne bila tako zaverovana sama vase bi videla, da nisem odgovarjal tebi, to bo vsekakor storila pandora ( bog ne daj da bi se vtikal v eksplicitno prošnjo nekoga nekomu drugemu), tebi pa svetujem, da stopiš na zrak pogledaš v nebo se 3x zavrtiš in prideš do ugotovitve da se svet ne vrti le in samo okrog tebe….hvala lepa in ni za kaj[/quote]
Tako je izpadlo, kakor da si…no, vseeno ni pomembno, kaj si napisal prej in kaj na to še kasneje. Bedasto, bedasto…
To presojaš po sebi? Ali tako nasplošno? Kaj priporočaš kot zdravilo?[/quote]
Moškega. 🙂
Upam, da mi kure oprostijo. 🙂
Ljudje razmišljajo na podlagi izkušenj. In izkušnje nam kažejo, da pošten človek vedno potegne ta kratko. Kar pomeni, da je za veliko ljudi Jankovič primer pametnega človeka, ker je uspešen.
In večja kot je kriza zaradi takšnega “pametnega” razmišljanja, bolj se ga oklepamo zaradi strahu, da se ne bi znašli med poštenimi reveži.
To presojaš po sebi? Ali tako nasplošno? Kaj priporočaš kot zdravilo?[/quote]
Govorim na sploh. Stvari se premikajo počasi.
Čeprav Mazzini bi rekel, da smo ženske pač prepametne, da bi se bavile s politiko (in rač. programiranjem).[/quote]
Kot da mi je mar kar blebeta nek dr. antropologije…drugače povedano – programerk ni malo, tudi št. žensk v politiki se povečuje, svetujem, da ga nehaš čitati…hehe 🙂
To presojaš po sebi? Ali tako nasplošno? Kaj priporočaš kot zdravilo?[/quote]
Moškega. 🙂
[/quote]
Nisem še opazila, da bi zaradi katerega bila sama kaj bolj samozavestna, prej obratno, zlasti ko mi prične kateri nabijati o tem, da drugega ne znam ko čitati Cosmopolitan, da le verjamem temu kar tam piše, da bi ga bilo sram me predstaviti svojim frendom, da še nisem slišala za 60-90-60, da bi po zunanjosti od 1 do 10 fasala -25. mesto – če zaključim: meni moški niste nekaj kar bi rabila za svoj obstoj, po moji presoji niti sami ne veste, kaj točno bi radi torej je zame boljša pot biti sama.
Moškega. :)[/quote]Nisem še opazila, da bi zaradi katerega bila sama kaj bolj samozavestna, prej obratno, zlasti ko mi prične kateri nabijati o tem, da drugega ne znam ko čitati Cosmopolitan, da le verjamem temu kar tam piše, da bi ga bilo sram me predstaviti svojim frendom, da še nisem slišala za 60-90-60, da bi po zunanjosti od 1 do 10 fasala -25. mesto – če zaključim: meni moški niste nekaj kar bi rabila za svoj obstoj, po moji presoji niti sami ne veste, kaj točno bi radi torej je zame boljša pot biti sama.[/quote]Mislil je takega na recept ne kr nekaj,,,, kot bi nabiral zdravilna zelišča in bi pobral vsak cvet iz travnika…. zihr se zagiftaš 😉
Izbiraj cvetove Samička, izbiraj in boš “ozdravela”…… 😉 :)))))))))))
Nisem še opazila, da bi zaradi katerega bila sama kaj bolj samozavestna, prej obratno, zlasti ko mi prične kateri nabijati o tem, da drugega ne znam ko čitati Cosmopolitan, da le verjamem temu kar tam piše, da bi ga bilo sram me predstaviti svojim frendom, da še nisem slišala za 60-90-60, da bi po zunanjosti od 1 do 10 fasala -25. mesto – če zaključim: meni moški niste nekaj kar bi rabila za svoj obstoj, po moji presoji niti sami ne veste, kaj točno bi radi torej je zame boljša pot biti sama.[/quote]Mislil je takega na recept ne kr nekaj,,,, kot bi nabiral zdravilna zelišča in bi pobral vsak cvet iz travnika…. zihr se zagiftaš 😉
Izbiraj cvetove Samička, izbiraj in boš “ozdravela”…… 😉 :)))))))))))[/quote]
Koliko vem sem zdrava, torej nabiranje cvetov odpade :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
popolnost ujemanja nicka s komentarji ☺[/quote]
Bi lahko to svojo ugotovitev še matematično oz statistično dokazal ali ti je to kar zdaj tak malo padlo na pamet? :)))[/quote]
naj ti kdo v živo prebere tvoje komentarje … tukaj deluješ/komentiraš popolnoma usklajeno s svojim nickom: kot samica in kot zmedena. Ni več kaj dodajati, delati enačbe, socio-psiho profile … vse je usklajeno ☺
Bi lahko to svojo ugotovitev še matematično oz statistično dokazal ali ti je to kar zdaj tak malo padlo na pamet? :)))[/quote]
naj ti kdo v živo prebere tvoje komentarje … tukaj deluješ/komentiraš popolnoma usklajeno s svojim nickom: kot samica in kot zmedena. Ni več kaj dodajati, delati enačbe, socio-psiho profile … vse je usklajeno ☺[/quote]
A bi mi jih ti…če te že matematika ne mika ?? :)))
naj ti kdo v živo prebere tvoje komentarje … tukaj deluješ/komentiraš popolnoma usklajeno s svojim nickom: kot samica in kot zmedena. Ni več kaj dodajati, delati enačbe, socio-psiho profile … vse je usklajeno ☺[/quote]
komot – imam cenik: 100€ začetna ura — neglede koliko je izrabiš ☺
A bi mi jih ti…če te že matematika ne mika ?? :)))[/quote]
Forum je zaprt za komentiranje.