Kriteriji za postati ljubica/ljubček
To je res, da varajo, ker niso zadovoljni. Ampak potem se moraš vprašat, kakšen je ta človek, ki ima doma družino in jo takole okrog prinaša. In potem na koncu se vprašaš še, kdo sem jaz (ti v tem primeru), da se tako dobro počuti(š)m ob tako “poštenem” človeku. Poleg tega sta za slab odnos odgovorna oba. Se pravi, da tudi njegova žena ni zadovoljna ob takem moškem. A je SAMO žena slaba, ker mož vara? Je tisti, ki vara, boljši partner od drugega, ki morda ne vara?
Imela sem obdobje, ko sem dejansko razmišljala, da bi bilo še najlažje biti ljubica. Ampak kar sem spoznala vezanih tipov, ki so iskali ljubico, so bili pravzaprav zelo negodni in brez pravega občutka za ženske. To pa meni ni všeč. Mi je bilo hitro jasno, zakaj doma ne dobijo tistega, kar rabijo. Da bi bila pa samo ljubica slabemu ljubimcu, to pa ne bi, hvala.
Tudi če gre samo za seks, je to treba početi z občutkom.[/quote]
Tudi jaz sem imela (in občasno še imam) taka obdobja, ampak so za to primernejši samski moški. In ja, tudi če gre samo za seks, mora biti obema lepo.
Mogoče zagovarjaš takšen odnos, kjer si ljubica ?[/quote]
Aaaaaa, skico prosim.[/quote]
Na podlagi tvojega odziva sem sklerpal ,da ti je vloga ljubice nekako domača ali pa si razmišljala o tem, da bi bila ljubica.
Omejene se počutimo v situacijah v katerih ne znamo ali ne zmoremo realizirati sreče in zadovoljstva.
Zato nočeš resne veze, ker bi bilo potrebno veliko več dela na sebi, kot pa v trenutni situaciji, ko imaš le neke površinske občasne odnose.
čizs kakšno trapasto nakladanje o “varanju” … madona a nihče ne gre nikamor — niti na sekret ne, da bi imel “svojo polovico” s sabo???
npr. ko delam sem še hudičevo močno v glavah drugih ljudi (tudi žensk) in oni/e v mojih ☺
in ja … dosti je takih, da bi jih kresnil kar sredi sestanka ☺ – brez zadržka ☺
prepoznavam 4 tipe žensk, ko gre za situacije na robu:
– so predane svojemu partnerju (odpadem)
– imajo svojo sliko o tem kako hočejo živeti (odpadem)
– se ne petljajo s sodelavci (notranjimi in zunanjimi)
– 0,05% se jih gre tudi intimna razmerja
Kje si pa ti to prebral? Bereš zraven tega foruma še kak roman? :))[/quote]
a imaš ti spomin zlate ribice in ne pomniš vsaj 300 objav, ki si jih prebral.
btw: tvoje vohanje mojega “auspuha” ni, kar bi naju pripeljalo v “nebesa” … moški me ne zanimajo ne intelektuano ne fizično ☻
Ne vem zakaj bi bil pomemben moj spomin, če je sporno tvoje razumevanje/branje drugih. :))
sem tinapisal, da se ne obregaj ob moje auspuhe!!
btw: tvoje razumevanje mene in mojega branja je na nivoju zlate ribice … ogibaj se me prosim, da ne boš prebral česa, kar te bo pognalo v odrešitev človeštva tvojega bivanja.
butl .. ne čutim se ogroženega … motijo me (glede na zasnovo foruma) trapci & trape, ki objavljao nepotrebne komentarje in s tem prekrijejo nicke relevantnih komentatorjev v temi … saj ne pričakujem, da boš doumel — ampak res ti želim, da greš natepavati svojo babnico tudi takrat, ko te ona ne nasadi, da bo pred tabo tukaj mir.
Seveda se čutiš ogroženega. Zakaj pa potem umikaš svoje “auspuhe”, če jih sploh nihče ni omenjal. :))
Če ti kamorkoli kaj leze, boš že poskrbel, da ti ne bo pregloboko. Dokler pa sem jaz tu in ti tam, se nimaš kaj bat.
Osnovni kriterij je verjetno spoštovanje človeških bitij in v nadaljevanju odsotnost ošabnosti, kar je pogoj, da jih spustiš v svoje življenje. Čeprav za omejen čas. Sicer se tudi med ljubimci in ljubimkami najdejo invertni primerki, ampak gre v glavnem za bolj razsvetljene ljudi. Kar za zagrizene monogamne posestnike duš svojih bližnjih ne bi mogel ravno trditi.
jaooo božee kakšen težak tule..Bog ne daj takšnega dedca pri hiši..[/quote]
Moraš bit kar močna, da to prenašaš. :))
Forum je zaprt za komentiranje.