Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek kriški podi

kriški podi

Sam nisem neki hribolazec, sam sem slišal, da je to leta turca in da se vidi marsikaj. Bi se mi kdo pridružil? Šel bi pa v soboto z bovške smeri.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close