Splash › Forum › Arhiv › Ženski in moški čvek › kriški podi kriški podi anonimni uporabnik 07.08.2012 ob 12:04 zadnji odgovor 07.08.2012 ob 10:15 Sam nisem neki hribolazec, sam sem slišal, da je to leta turca in da se vidi marsikaj. Bi se mi kdo pridružil? Šel bi pa v soboto z bovške smeri. Prijavi Forum je zaprt za komentiranje.