Splash › Forum › Arhiv › Ženski in moški čvek › kras kras anonimni uporabnik 13.12.2004 ob 07:32 zadnji odgovor 13.12.2004 ob 08:14 ali mi lahko kdo pove za kaksno dobro osmico na krasu. Prijavi anonimni uporabnik 13.12.2004 ob 07:44 zadnji odgovor 13.12.2004 ob 08:14 Kaj na netu ni povezav ? Prijavi anonimni uporabnik 13.12.2004 ob 08:00 zadnji odgovor 13.12.2004 ob 08:14 Na Vrabčah, vendar je bila samo do včeraj. Sedaj pa do marca ne bo nič. Prijavi anonimni uporabnik 13.12.2004 ob 08:14 zadnji odgovor 13.12.2004 ob 08:14 dragi moj marko so povezave in vsaka osmica se hvali po svoje jst pa bi rada izvedala od koga ki je bil na kaksni in ve iz prve roke da je super in jo lahko priporoca. Prijavi Forum je zaprt za komentiranje.