Koze v najem
Sosedje so imeli koze v bregu, najete čez poletje. Kje so jih naji pa ne vem. 3 so bile, odšli sta pa le 2. Eno so odkupili in popapcali. So imeli električno ograjo, da niso ušle, bile pa precej glasne. Pomulile so vse.
Drug sosed imel najete ovce, ista zgodba, tako da mogoče lahko poskusiš tudi z ovčkami.
Forum je zaprt za komentiranje.