Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Koze v najem

Koze v najem

A se ukvarja kdo v SLO z oddajanjem koz v najem?

Imam konje, ograjo, štalo.

Konji ne spasejo vsega in bi vzeli 2 ali već koz v najem.

Ko bi spasle svoje bi jih vrnili in potem spet.

A to obstaja v Sloveniji?

Tudi naša druščina bi vzela koze v najem za nekaj ur. Seveda kar v hlevu, nikamor jih ne bi vozili. Pa zaželeno je, da je čim več kozličkov.

Poklici kakšne rejce. Poveš zakaj rabiš, kako zagotovis varnost koz in kaj se zgodi, če jih kakšen volk poje …

Mislim da tu na monu nima nihče koz…lahko pa da se motim

Jaz imam eno kozo doma na dveh nogah, stalno meketa, najbolj ko pridem pijan domov, kdor jo hoče naj jo odpelje. Mleka nima več ker je že priletna.

Kaksnih 25 let nazaj je na nekih  hribih neka druzina nabavila koze ravno v ta namen vso trnovje so popasle 🙂 v 3 dneh je bilo vse ocisceno 🙂 dobra ideja !

Zmeni se s kom, ki ima koze v bližini, če ti kakšno posodi. Ne rabi se ukvarjat prav z oddajanjem koz 🙂

Pa poglejta prej še, če je tista ograja, ki jo imaš za konje, “kozotesna”, da ne bo kakšnih težav.

Jaz oddam ovce, samo ne cež poletje, ampak od novembra do aprila. Ok?

Sosedje so imeli koze v bregu, najete čez poletje. Kje so jih naji pa ne vem. 3 so bile, odšli sta pa le 2. Eno so odkupili in popapcali. So imeli električno ograjo, da niso ušle, bile pa precej glasne. Pomulile so vse.

Drug sosed imel najete ovce, ista zgodba, tako da mogoče lahko poskusiš tudi z ovčkami.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close