Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Kotna napa – izvlečna?

Kotna napa – izvlečna?

V naši majhni kuhinji si želim kotni štedilnik, k njemu sodi tudi kotna napa, a kaj ko meni sodobni velikanski kovinski modeli niso všeč. Rada bi imela izvlečno napo. Ali ima katera izvlečno mapo v kotu? Kako se obnese? V kateri kuhinji oz. kdo vam je delal takšno kuhinjo?

Pozdravljena,
imam novo kuhinjo in kotni štedilnik. Tudi meni niso bile všeč ”kuharske” nape zato imam izvlečno napo v kotu, ki se kosa z vsemi ”kuharskimi”. Je pa od gorenja.

lp

Pozdravljena somišljenica, še nekaj me zanima –
a je tud’ kuhinja Gorenjeva al ‘ samo napa? Ali sodi v kot posebna kotna izvlečna napa ali pa je napa navadna in je element prilagojen kotu?

Če želiš kotno napo izvlečno mora biti kotni element prilagojen,oziroma je sestavljen iz rednega elementa 60 cm in dveh poličnikov rezanih pod kotom.Problem nastane ,ker je zadaj v kotu odprtina,tudi če se zapre ,se zelo težko očisti.Opcija za rešitev tega problema je postavitev stene iz gips plošč za napo pod kotom 45 stopinj.Za detaljno rešitev se oglasite na mail.
LP Filip

Problem, s čiščenjem zadaj, je verjetno tudi pri velikih kotnih napah?!
Zaenkrat najlepša hvala, če se nam ne bo izšlo po mojih zamislih, vam pa pišem!

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close