Kot da ni krize…
pod točko ena bi dodal….vlada se na vsak način in vseskozi trudi, da še tisti, ki nekaj imamo kmalu ne bomo imeli nič
pod točko dva bi dodal…. naj si nezaposlena raja sama kuha kavo doma
pod točko tri bi dodal….res ni drago ,da bejba lepo izgleda…zadosti je da se rodi lepim staršem
pod točko štiri bi dodal….. ne drži niti od razno, razen to, da se tam živeči to prepričujete…ampak , vam preostane kaj drugega? niti ne
Margo, lepa skodelica, popoln design, ampak preveč si se posvečala zunanjosti in ne vsebini, saj se nič ne kadi iz nje! Torej je mlačna…. BI mi znala zakuhati kaj takšnega, da bi že skozi okno zavohal, kam vstopit? 🙂
[img]http://mybirdie.ca/files/grabbacoffee.gif[/img]
Margo, lepa skodelica, popoln design, ampak preveč si se posvečala zunanjosti in ne vsebini, saj se nič ne kadi iz nje! Torej je mlačna…. BI mi znala zakuhati kaj takšnega, da bi že skozi okno zavohal, kam vstopit? 🙂
[img]http://mybirdie.ca/files/grabbacoffee.gif[/img][/quote]
Dragi Matjažko, veš da znam, dobiš še vročo, samo da mi ne boš zakuhal potem :))
Mimogrede, si kaj čutil potres?
pod točko ena bi dodal….vlada se na vsak način in vseskozi trudi, da še tisti, ki nekaj imamo kmalu ne bomo imeli nič
pod točko dva bi dodal…. naj si nezaposlena raja sama kuha kavo doma
pod točko tri bi dodal….res ni drago ,da bejba lepo izgleda…zadosti je da se rodi lepim staršem
pod točko štiri bi dodal….. ne drži niti od razno, razen to, da se tam živeči to prepričujete…ampak , vam preostane kaj drugega? niti ne[/quote]
Seveda vam bodo vse pobrali. Zakaj pa vam ne bi, če gre plenjenje v Sloveniji tako zlahka? Če bi bilo vaše premoženje res pošteno in s trudom ustvarjeno, bi se že znali organizirat in ga ubraniti “milom ili silom.” Glede na cagav in jamrajoč odziv na vladne ukrepe molzenja, ste očitno prelahko in na dvomljiv način prišli do tistega, kar imate. Easy come – easy gone.
a je tukaj mer zato,
ker je basket na TV (ker idijot lahko gleda, kako drugi stran mečejo eno smo!!! žogo)
al
sem vas utrudil, poslal v fotrnice in ste se speljal ☺
Forum je zaprt za komentiranje.
[img]http://fc08.deviantart.net/fs14/i/2007/011/9/a/Black_coffee_by_ale_hanna.jpg[/img]