Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Kontrac. tablete prešibke

Kontrac. tablete prešibke

Kako ženska ve, da so njene kontracepcijske tablete prešibke zanjo? Kaj to sploh pomeni?
In potem pravi, da rabi močnejše, z več hormona?

Da je večja možnost da zanosi, ali kaj? Sem moški in ne štekam.

tega še nisem slišala, da bi tablete bile prešibke

sorry

jaz sem krvavela po cel mesec po malem od prešibkih tablet,nisem pa zanosila.

Takole ja. Jaz sem jih menjala eno za drugo, prišla do najmočnejših na tržišču in spet krvavitve. Potem odnehala. Zanosila k sreči v vmesnem obdobju nisem …

A potem imam jaz presibke, glede na to, da imam menzo, ko se ji zazdi? Traja, k se ji zazdi? In pride sred tablet, na konc tablet, al pa po 2-3 mesce nic? :O

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close