Konec sveta 21. 12. 2012
Jaz bi vzela s sabo nekaj forumašev: Bibito, Marka, Matjažka, zmedeno_samico, krivokljunčico, On_-a, Spiderja, katenjko, ker vem, da mi bo brez njih dolgčas. :)) Za ladjo bo poskrbel On_, ker je bolj tehnični tip. Ne vem še, komu bi zaupala pripravo načrta preživetja? Ideje? :))[/quote]Antilopa ti si pa že vse predvidela, lahko bi bila navigator na ladji….. :)))))
Jaz bi vzela s sabo nekaj forumašev: Bibito, Marka, Matjažka, zmedeno_samico, krivokljunčico, On_-a, Spiderja, katenjko, ker vem, da mi bo brez njih dolgčas. :)) Za ladjo bo poskrbel On_, ker je bolj tehnični tip. Ne vem še, komu bi zaupala pripravo načrta preživetja? Ideje? :))[/quote]Antilopa ti si pa že vse predvidela, lahko bi bila navigator na ladji….. :)))))[/quote]
Jaz bom predvsem skrbela za to, da se Spider in Matjažko ne spreta, da nam ne bosta ladje potopila. :))
Ko imaš občutek , da zapravljaš čas, samo ustaviš uro, in potem se ti zdi, da nisi nič izgubil. 😉 Kaj bomo reševali samo registrirane? To je pa diskriminatorsko. 🙂
Jaz bom kar zaupal Življenju, pa bo kar bo.
Forum je zaprt za komentiranje.