Splash › Forum › Arhiv › Ženski in moški čvek › koncert koncert anonimni uporabnik 04.11.2004 ob 15:38 zadnji odgovor 05.11.2004 ob 12:53 Gre kdo dons na joksimovića? Prijavi anonimni uporabnik 04.11.2004 ob 15:54 zadnji odgovor 05.11.2004 ob 12:53 Ja, jaz grem. Prijavi miriam 04.11.2004 ob 22:29 zadnji odgovor 05.11.2004 ob 12:53 Kako je bilo? Prijavi anonimni uporabnik 05.11.2004 ob 12:10 zadnji odgovor 05.11.2004 ob 12:53 full full dobr, no verjetno koker si si sam naredu, men je blo 1A, model je pel 2 uri brez odmora in to full dobr, žurka, res,…upam, da je blo tud ostalim fajn:) Prijavi anonimni uporabnik 05.11.2004 ob 12:53 zadnji odgovor 05.11.2004 ob 12:53 Željko je car!!!!! Pa kako sta bili violinistki super-prva liga! Bilo zelo v redu! Prijavi Forum je zaprt za komentiranje.