Komunikacijska orozja
Očital? Samo opomnil, da moraš bit bolj previdna v svojih izjavah… saj veš v… mislih, besedah in dejanjih…. :)))
Še je čas, da se spreobrneš in se pokesaš za nečedne misli….. :D[/quote]
Hehe…če bi se tebi spovedala, mi tako ali tako ne bi dal odveze ali pa neko tako, ki ne bi temeljila na molitvah, kajne? :D[/quote]Ne bi bilo higiensko, da se meni spoveš, čeprav bi se vseeno potrudil poslušat. :)))
Odvezo bi tudi dobila, brez dvoma, kako bi bilo pa s pokoro….. no, to bi ugotavljala potem, ko bi slišal/ocenil izpovedane grehe…. 😀
Sem se že opekla pa ne zaradi lastne glume, tuje. Pretvarjati se je zelo, zelo grdo.[/quote]Zaradi tuje glume si se opekla na soncu, ki si mu bila preblizu zaradi lastnih visokoletečih gradov v oblakih?…. :))))
Sem se že opekla pa ne zaradi lastne glume, tuje. Pretvarjati se je zelo, zelo grdo.[/quote]Zaradi tuje glume si se opekla na soncu, ki si mu bila preblizu zaradi lastnih visokoletečih gradov v oblakih?…. :))))[/quote]
Hehe…gradovi niti niso bili tako visokoleteči, priznam pa da faktor ni tako prijel kakor je pisalo, me je embalaža zavedla 😀
Zato pa rabiš močne zobe, da se preglodaš skozi oklep, še bolje je pa biti oborožen z kakšnim bolj prefinjenim orožjem in se oklep odpre sam…..
Samo nalahno potrkaj, zaigraj melodijo na prave strune….
kdo bi vedel 🙂
Tisti v oblakih? Letijo z oblaki, vendar. 😉
Mogoče samo nisi dovolj pogosto mazala, premalo utrla v kožo….
Vidiš tu bi ti pomoč prišla prav, ne (z)moreš vsega sama…. :)))
Če bi rekla prosim….. sigurno bi se kdo našel pripravljen pomagat. 😀
Dva molka :))[/quote]
Dva molka…to, da se neumnost napiše nima veze, glavno da se tipka 😀
Pričakovala sem odgovor v smislu, da je naslednja stopnja širjenje laži, izogibanje ali kaj podobnega. Se pravi, da si si stopnje izmislil, da bi lahko nekaj tipkal?
Dva molka :))[/quote]
Dva molka…to, da se neumnost napiše nima veze, glavno da se tipka 😀
Pričakovala sem odgovor v smislu, da je naslednja stopnja širjenje laži, izogibanje ali kaj podobnega. Se pravi, da si si stopnje izmislil, da bi lahko nekaj tipkal?[/quote]Mogoče samo omejenost pri razmišljanju, domišljanju rešitve molka. Samo kopiranje po principu klin se s klinom zbija? :)))
Dva molka…to, da se neumnost napiše nima veze, glavno da se tipka 😀
Pričakovala sem odgovor v smislu, da je naslednja stopnja širjenje laži, izogibanje ali kaj podobnega. Se pravi, da si si stopnje izmislil, da bi lahko nekaj tipkal?[/quote]Mogoče samo omejenost pri razmišljanju, domišljanju rešitve molka. Samo kopiranje po principu klin se s klinom zbija? :)))[/quote]
Okoliščina, debata dovolj zrela in hkrati bedna, da jo neham komentirati.
Mogoče samo omejenost pri razmišljanju, domišljanju rešitve molka. Samo kopiranje po principu klin se s klinom zbija? :)))[/quote]
Okoliščina, debata dovolj zrela in hkrati bedna, da jo neham komentirati.[/quote]Sedaj bo pa molk, dva molka…. :/
Moj komentar se je nanašal na razlago pojma dva molka, ni bilo mišljeno zate Z_s 😉
Mogoče je pa res dovolj za letos 🙂
Mogoče samo omejenost pri razmišljanju, domišljanju rešitve molka. Samo kopiranje po principu klin se s klinom zbija? :)))[/quote]
Okoliščina, debata dovolj zrela in hkrati bedna, da jo neham komentirati.[/quote]
En molk torej že nastaja? :))
Dva molka :))[/quote]
Dva molka…to, da se neumnost napiše nima veze, glavno da se tipka 😀
Pričakovala sem odgovor v smislu, da je naslednja stopnja širjenje laži, izogibanje ali kaj podobnega. Se pravi, da si si stopnje izmislil, da bi lahko nekaj tipkal?[/quote]
Ne, to je res naslednja stopnja. Najprej en molči potem pa dva. To je nalezljivo :))
Forum je zaprt za komentiranje.