Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Komunikacijska orozja

Komunikacijska orozja

Očital? Samo opomnil, da moraš bit bolj previdna v svojih izjavah… saj veš v… mislih, besedah in dejanjih…. :)))

Še je čas, da se spreobrneš in se pokesaš za nečedne misli….. :D[/quote]

Hehe…če bi se tebi spovedala, mi tako ali tako ne bi dal odveze ali pa neko tako, ki ne bi temeljila na molitvah, kajne? :D[/quote]Ne bi bilo higiensko, da se meni spoveš, čeprav bi se vseeno potrudil poslušat. :)))
Odvezo bi tudi dobila, brez dvoma, kako bi bilo pa s pokoro….. no, to bi ugotavljala potem, ko bi slišal/ocenil izpovedane grehe…. 😀

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Amazonka ali pepelka 🙂 ?

Sem se že opekla pa ne zaradi lastne glume, tuje. Pretvarjati se je zelo, zelo grdo.[/quote]Zaradi tuje glume si se opekla na soncu, ki si mu bila preblizu zaradi lastnih visokoletečih gradov v oblakih?…. :))))

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Če se oddistancirajo je še dobro. Eni sploh ne znajo odnehat, samo stopnjujejo svoje igrice :))

Če se oddistancirajo je še dobro. Eni sploh ne znajo odnehat, samo stopnjujejo svoje igrice :))[/quote]

Kaj je naslednja stopnja od molka?

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Amazonka posipana s pepelom 😀

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Dva molka :))

Sem se že opekla pa ne zaradi lastne glume, tuje. Pretvarjati se je zelo, zelo grdo.[/quote]Zaradi tuje glume si se opekla na soncu, ki si mu bila preblizu zaradi lastnih visokoletečih gradov v oblakih?…. :))))[/quote]

Hehe…gradovi niti niso bili tako visokoleteči, priznam pa da faktor ni tako prijel kakor je pisalo, me je embalaža zavedla 😀

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Zunanji vtis definitvno, mi ze avatar nekaj malega pove. No obcutek imam da je to le pretveza. Pod trdo skorjo se skriva nekaj povsem drugega 🙂

BTW: gradovi ne letijo, niti visoko, niti nizko

Zato pa rabiš močne zobe, da se preglodaš skozi oklep, še bolje je pa biti oborožen z kakšnim bolj prefinjenim orožjem in se oklep odpre sam…..
Samo nalahno potrkaj, zaigraj melodijo na prave strune….
kdo bi vedel 🙂

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Tisti v oblakih? Letijo z oblaki, vendar. 😉

Mogoče samo nisi dovolj pogosto mazala, premalo utrla v kožo….
Vidiš tu bi ti pomoč prišla prav, ne (z)moreš vsega sama…. :)))

Če bi rekla prosim….. sigurno bi se kdo našel pripravljen pomagat. 😀

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Dva molka :))[/quote]

Dva molka…to, da se neumnost napiše nima veze, glavno da se tipka 😀
Pričakovala sem odgovor v smislu, da je naslednja stopnja širjenje laži, izogibanje ali kaj podobnega. Se pravi, da si si stopnje izmislil, da bi lahko nekaj tipkal?

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Hehe…, saj zdaj vem za bodoče, da se moram izogibati sonca o utrjevanju pa bom še razmislila 😀

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Dva molka :))[/quote]

Dva molka…to, da se neumnost napiše nima veze, glavno da se tipka 😀
Pričakovala sem odgovor v smislu, da je naslednja stopnja širjenje laži, izogibanje ali kaj podobnega. Se pravi, da si si stopnje izmislil, da bi lahko nekaj tipkal?[/quote]Mogoče samo omejenost pri razmišljanju, domišljanju rešitve molka. Samo kopiranje po principu klin se s klinom zbija? :)))

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Dva molka…to, da se neumnost napiše nima veze, glavno da se tipka 😀
Pričakovala sem odgovor v smislu, da je naslednja stopnja širjenje laži, izogibanje ali kaj podobnega. Se pravi, da si si stopnje izmislil, da bi lahko nekaj tipkal?[/quote]Mogoče samo omejenost pri razmišljanju, domišljanju rešitve molka. Samo kopiranje po principu klin se s klinom zbija? :)))[/quote]

Okoliščina, debata dovolj zrela in hkrati bedna, da jo neham komentirati.

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Mogoče samo omejenost pri razmišljanju, domišljanju rešitve molka. Samo kopiranje po principu klin se s klinom zbija? :)))[/quote]

Okoliščina, debata dovolj zrela in hkrati bedna, da jo neham komentirati.[/quote]Sedaj bo pa molk, dva molka…. :/

Moj komentar se je nanašal na razlago pojma dva molka, ni bilo mišljeno zate Z_s 😉
Mogoče je pa res dovolj za letos 🙂

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Mogoče samo omejenost pri razmišljanju, domišljanju rešitve molka. Samo kopiranje po principu klin se s klinom zbija? :)))[/quote]

Okoliščina, debata dovolj zrela in hkrati bedna, da jo neham komentirati.[/quote]
En molk torej že nastaja? :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Dva molka :))[/quote]

Dva molka…to, da se neumnost napiše nima veze, glavno da se tipka 😀
Pričakovala sem odgovor v smislu, da je naslednja stopnja širjenje laži, izogibanje ali kaj podobnega. Se pravi, da si si stopnje izmislil, da bi lahko nekaj tipkal?[/quote]

Ne, to je res naslednja stopnja. Najprej en molči potem pa dva. To je nalezljivo :))

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close