Komercialni slovenski TV kanali
Če odštejemo njihove informativne oddaje ( ki so sicer ena sama črna kronika in aferaštvo ) je vse ostalo vedno bolj poden od podna … če že filmi, stokrat prežvečeni – sicer pa večinoma negledljivi …
Najnovejši prijemi s sto in enim komedijantom ali estradnico, ali v paketu, s talanjem denarja, ki ga kažejo ljudem iza “neprebojne šipe” pa najnovejši “inovativni” prispevek k zbijanju povprečnega slovenskega IQ -ja …
ti pač delajo oddaje, da jih potem prodajajo.
Očitno uspešno, ker še vedno delujejo.
Kakovost??? heh … očitno na nivoju zadosti velike količine gledalcev glede na gledanost.
Svetujem, da nehaš gledati tv in se boš za vselej odrešil pomislekov, kdo gleda komercialne tv programe, čemu itd. Zakaj jih ti gledaš (sklepam po tem kako si informiran), če ti nič ne ustreza, praviš celo, da to zbija IQ…hehe..
ne sklepaj, ne misli … ker ti ne gre.
Lahko pa prebereš kaj je pred tvojim rojstvom rekla dr. Musarjeva o razliki med nacionalko in komercialnimi TV.
Forum je zaprt za komentiranje.