koliko vitamina D potrebujem, če sem prekomerno težka
Če si kdo želi prebrati priporočila o jemanju D vitamina.
No ja no. Sedaj v tem letnem času ima zunaj samo obraz, vrat, pa roke do zapestij med hojo…Se ti ne zdi? Ni poletje, ko goličavih rok in nog skačemo naokoli.
[/quote]
Tudi med poletjem večina debelih ni v kratkih hlačam do riti in majicah brez rokavov, kvečjemu manj dobijo, ker nosijo dolge hlače, kratke majice.
Forum je zaprt za komentiranje.