Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek koliko vitamina D potrebujem, če sem prekomerno težka

koliko vitamina D potrebujem, če sem prekomerno težka


Glede na izvid ga že nekaj let dobivam na recept! In dejansko je zelo potreben pri vseh ljudeh. Izvid se lahko naredi tudi v Adrialabu. Kontrola 3 najpomembnejših stvari pride 40€.
[/quote]

Imaš samo D predpisan ali zraven tudi kalij in magnezij kot tu pišejo?

Ubistvu manj kot ostali, ker ko greš vem ga s kožo, ki je vsaj 4x večja kot moja pobereš več sonca.

No ja no. Sedaj v tem letnem času ima zunaj samo obraz, vrat, pa roke do zapestij med hojo…Se ti ne zdi? Ni poletje, ko goličavih rok in nog skačemo naokoli.

Če si kdo želi prebrati priporočila o jemanju D vitamina.

Vaš link

No ja no. Sedaj v tem letnem času ima zunaj samo obraz, vrat, pa roke do zapestij med hojo…Se ti ne zdi? Ni poletje, ko goličavih rok in nog skačemo naokoli.
[/quote]

Tudi med poletjem večina debelih ni v kratkih hlačam do riti in majicah brez rokavov, kvečjemu manj dobijo, ker nosijo dolge hlače, kratke majice.

Jaz bi vprašala v lekarni.

To niti lekarnarji ne vedo, sploh jim ne verjamem.

https://youtu.be/hl1XQ5zkG7k

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close