Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Koliko ste stari?

Koliko ste stari?

Zdravo! Bolj iz radovednosti me zanima koliko je povprečna starost na tem forumu 🙂

Star sem 21. Pa vi?

Zraven dodaj še ali si moški ali ženska.

Hehe, kaj pa je s tabo, si se zgubil!?

Penzionisti smo tu glavni, nad 60.

Jah, penzionist, čaki malo. Kako to misliš nad 60. Saj vendar gremo zdaj v penzion mal kasneje … Morda nad 70? 😀

alo alo
tlele le,meke cure

v vsakem hipu celo svoje življenje … se pa počasi trudim, da bi bil vsaj vsak dan mlajši ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close