Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Koliko spolnih partnerjev je preveč/premalo?

Koliko spolnih partnerjev je preveč/premalo?

EnTip, odpri ti kako dobro temo. Ne vem, nimaš kaj drugega početi kot se ukvarjati z bednimi temami in bednimi pisci? Iste vrste ptice skupaj letajo pravijo. Torej, če si v teh bednih temah in se ukvarjaš z bednimi pisci, veš potem koliko je ura, a ne?

A res?

A je bedno tudi da imamo številke za ZDRAVEGA človeka v zdravstvu pa čeprav jih le majhen odstotek dosega okvirje?

Poglej načeloma imaš prav, ampak Nekdo na glasbeni sceni se je hvalil da je spal z X TISOČIMI ženskami (je bil to Mick jagger?) se tebi to ne zdi preveč? a ni tudi tu neka zgornja cifra (ne glede na višino) kjer pa je enostavno PREVEČ ne glede na vse?[/quote]

“Dol mi visi” za Mick Jaggerja, kdo pa je on meni, da bi me naj zanimalo s kolikimi je spal. Vsak človek naj počne s svojim telesom kakor se mu zdi prav, ali bo dovolil intimno bližino enega partnerja ali več, je njegova izbira in posledica.

Ja, TEMA JE BEDNA.

Ne, ne vem! V tej temi sem samo u prolazu, ker delam statistiko, kolikokrat na dan se spotaknem ob tvoj drek … 🙁

kako mislite 0 = premalo? Kje naj pa pošten mladec ali mladenka trenirata?

Aha sprašuješ kolk imaš še lufta? :)))[/quote]

Sevada, moram vedet, da bom vedela, če sem še po MONovski kriterijih ok ali ne več.

Kalipsek, kako smo šele bedni tisti, ki pišemo v tako bedno temo, a ne? Ups, glej ga vraga, tudi ti jo bereš in pišeš vanjo. Zakaj se mešaš med nas bednike? Ker iste sorte ptis skupaj letajo?[/quote]

Ne ustreza mi ne tvoje razmišljanje, ne tvoje prepucavanje, zate sem iz teme umikam. Upam, da te bodo ostali uporabniki potešili v tvoji zagovedni radovednosti 😛


Saj zato pa je premalo… halooooo 🙂

Booom, 0 je premalo, če si star recimo nad 25. Če si star 18 je to čisto ok.

Še enkrat ponavljam: iste sorte ptic letajo skupaj.

A res?

A je bedno tudi da imamo številke za ZDRAVEGA človeka v zdravstvu pa čeprav jih le majhen odstotek dosega okvirje?

Poglej načeloma imaš prav, ampak Nekdo na glasbeni sceni se je hvalil da je spal z X TISOČIMI ženskami (je bil to Mick jagger?) se tebi to ne zdi preveč? a ni tudi tu neka zgornja cifra (ne glede na višino) kjer pa je enostavno PREVEČ ne glede na vse?[/quote]

“Dol mi visi” za Mick Jaggerja, kdo pa je on meni, da bi me naj zanimalo s kolikimi je spal. Vsak človek naj počne s svojim telesom kakor se mu zdi prav, ali bo dovolil intimno bližino enega partnerja ali več, je njegova izbira in posledica.

Ja, TEMA JE BEDNA.[/quote]

Absolutno se strnjam s tabo da naj počne kar se njemu zdi prav… ampak ko pa se to kar on dela NE ZDI prav tisti osebi ki jo ta ki to dela LJUBI pa nastane problem kajne?

Kaj če bi ti tvoj mož/fant dejal danes da je spal z 2000 ženskami… a bi ti dol viselo?

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Ženska v 30-40ih, kar me zanima. Vsaj 1 in ne več kot 3.
Pri moških pa je malo drugače. Recimo vsaje ene dve bi že moral obdelat. Maksimalno pa recimo 20.

“Dol mi visi” za Mick Jaggerja, kdo pa je on meni, da bi me naj zanimalo s kolikimi je spal. Vsak človek naj počne s svojim telesom kakor se mu zdi prav, ali bo dovolil intimno bližino enega partnerja ali več, je njegova izbira in posledica.

Ja, TEMA JE BEDNA.[/quote]

Absolutno se strnjam s tabo da naj počne kar se njemu zdi prav… ampak ko pa se to kar on dela NE ZDI prav tisti osebi ki jo ta ki to dela LJUBI pa nastane problem kajne?

Kaj če bi ti tvoj mož/fant dejal danes da je spal z 2000 ženskami… a bi ti dol viselo?[/quote]

Odkrito povedano ne vem, zagotovo bi ga prosila za pildek od zdravniškega potrdila, da nima nobene spolne bolezni 😀

Matkić, daj malo ustavi konje – verjameš, da tip, ki je spal z 2000 ženskami, da se ima namen poročiti? Only in fairy-tale 😛

Absolutno se strnjam s tabo da naj počne kar se njemu zdi prav… ampak ko pa se to kar on dela NE ZDI prav tisti osebi ki jo ta ki to dela LJUBI pa nastane problem kajne?

Kaj če bi ti tvoj mož/fant dejal danes da je spal z 2000 ženskami… a bi ti dol viselo?[/quote]

Odkrito povedano ne vem, zagotovo bi ga prosila za pildek od zdravniškega potrdila, da nima nobene spolne bolezni 😀

Matkić, daj malo ustavi konje – verjameš, da tip, ki je spal z 2000 ženskami, da se ima namen poročiti? Only in fairy-tale :P[/quote]

A niso ene pornozvezdnice poročene? pa tudi pornozvezdniki?

2000 je pač številka ki sem jo napisal random…

A vidiš torej ti več nebi dol viselo ampak bi se že začela spraševat in dvomit o njem na takšen ali drugačen način… no takrat ko moraš moškega/žensko prosit da ti DOKAŽE da nima bolezni in je ”sumljiv” takrat jaz rečem NE preveč jih je imel/a 🙂

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]


Saj zato pa je premalo… halooooo :)[/quote]

potem se pa tu in tam kdaj le usmili kakšne nedolžne, da si reva nabere izkušenj

tebi svetujem podobno kot en tipu. Prostovoljstvo je v zadnjem času zelo v razmahu.

Odkrito povedano ne vem, zagotovo bi ga prosila za pildek od zdravniškega potrdila, da nima nobene spolne bolezni 😀

Matkić, daj malo ustavi konje – verjameš, da tip, ki je spal z 2000 ženskami, da se ima namen poročiti? Only in fairy-tale :P[/quote]

A niso ene pornozvezdnice poročene? pa tudi pornozvezdniki?

2000 je pač številka ki sem jo napisal random…

A vidiš torej ti več nebi dol viselo ampak bi se že začela spraševat in dvomit o njem na takšen ali drugačen način… no takrat ko moraš moškega/žensko prosit da ti DOKAŽE da nima bolezni in je ”sumljiv” takrat jaz rečem NE preveč jih je imel/a :)[/quote]

Ej pri boleznih je že eden preveč.. tako da št spolnih partnerjev ni merilo .
Sam toliko v vednost 🙂

Baje sem radodajka, ker rada seksam.
Kaj vem, ko sem v razmerju samo en tip, torej razmerje je trajoalo 5 let, takrat enega. Potem sem bila 10 let samska, recimo 2 leti nič, potem 4 let seksfrend, potem v enem letu 3 avanturece. Potem spet seksfrendek. AJa pa še pred resno vezo dva tipa. Torej skupaj: 2+1+1+3+1. Pod 30 let.


Saj zato pa je premalo… halooooo :)[/quote]

potem se pa tu in tam kdaj le usmili kakšne nedolžne, da si reva nabere izkušenj[/quote]
ehh saj bi.. pa so nedolžne vse pod 18… kar pa ni ravno zdravo… 🙂

potem se pa tu in tam kdaj le usmili kakšne nedolžne, da si reva nabere izkušenj[/quote]
ehh saj bi.. pa so nedolžne vse pod 18… kar pa ni ravno zdravo… :)[/quote]

si ziher ? 😛

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

boljš en preveč kot pa en premalo

Jaz vedno povem manj kot je resnica. Recimo pol manj. Vem, da so moški občutljivi na to, zato tako naredim. Pri moških pa vem, da povedo več kot je res. Torej če reče, da jih je bilo 10, je čisto ok, ker vem, da jih je iblo dosti manj :).


A ti si pol, bolj na fantke navezan??

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!


ehh saj bi.. pa so nedolžne vse pod 18… kar pa ni ravno zdravo… :)[/quote]

si ziher ? :P[/quote]

Narobe sem napisal.. 🙂
Če je nedolžna je pod 18.. ali še bolje 16
Ta starostna meja mi pa ni dovoljena… zakonsko gledano 🙂


A ti si pol, bolj na fantke navezan??[/quote]
a ti si pa bolj neumen kot se delaš?

A niso ene pornozvezdnice poročene? pa tudi pornozvezdniki?

2000 je pač številka ki sem jo napisal random…

A vidiš torej ti več nebi dol viselo ampak bi se že začela spraševat in dvomit o njem na takšen ali drugačen način… no takrat ko moraš moškega/žensko prosit da ti DOKAŽE da nima bolezni in je ”sumljiv” takrat jaz rečem NE preveč jih je imel/a :)[/quote]

Ej pri boleznih je že eden preveč.. tako da št spolnih partnerjev ni merilo .
Sam toliko v vednost :)[/quote]

Ja maš načeloma prav…. samo če pride do mene ženska stara 28 let in reče da je mela 2 spolna partnerja ji bom zaupal in verjel da nima bolezni ko se bom nekaj časa družo z njo…. pač vprašal jo bom in to mi bo dovolj…

če pa bo prišla pa bo rekla pri 28tih da se je z 25 dala dol, pa bom reko HOP pokaži teste lubica….

In tu je bistvena razlika kaj je za mene preveč in kaj sprejemljivo.

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Ne to je en lep primer če je res čisto realnega spolnega lajfa ki ga podpiram….

8 spolnih partnerjev pri 30tih je nekaj čisto sprejemljivega za mene …

Hvala za takle primer….

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Ej pri boleznih je že eden preveč.. tako da št spolnih partnerjev ni merilo .
Sam toliko v vednost :)[/quote]

Ja maš načeloma prav…. samo če pride do mene ženska stara 28 let in reče da je mela 2 spolna partnerja ji bom zaupal in verjel da nima bolezni ko se bom nekaj časa družo z njo…. pač vprašal jo bom in to mi bo dovolj…

če pa bo prišla pa bo rekla pri 28tih da se je z 25 dala dol, pa bom reko HOP pokaži teste lubica….

In tu je bistvena razlika kaj je za mene preveč in kaj sprejemljivo.[/quote]

razumem razliko, hotel sem samo povedat kar sem pač rekel. Na žalost ni varno nič več in v tem je jeba vsega skupaj. Še nedolžna ni pogoj da je zdrava… absurd 🙁

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close