Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Koliko ljudi vas ne mara

Koliko ljudi vas ne mara

Ne mores iz svoje koze. Zal!

Definitivno me večina ljudi ne mara. Zakaj? Ker ne prenesem laganja, hinavščine, zahrbtnosti,…. in tega tudi ne ponujam. Ljudi dokaj dobro precenim, če pa me slučajno malce zavede, pa ko vidim kako so stvari, naredim kkonec. Lahko sem tolerantna, spregledam marsikaj, vendar delujem po načelu – bolje prva zamera, kot pa laži, obljube, izmikanja. Resnica včasih boli, vendar ne tako, kot laž. Seveda, je to moje osebno mišlenje, obkrožajo pa me lahko tudi samo taki ljudje, da špilajo zadeve med nami. In z enimi špilajo že tesno iz osnovnošolskih dni, eni so v mojem življenju pač kratek čas ali pa sploh ne stopijo vanj.

Sej greš samo stran od njih, pa je urejeno. Manjkrat, ko jih vidiš, lepše ti je.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Tu te pa popolnoma razumem. Verjetno še preveč. :/

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

V bistvu se s tem ne ubadam. Povedal še mi ni nihče tak odkrito??!! Jaz sem že komu siknila, da mi ni všeč(sem odkrita, včasih preveč), pa se začuda danes lepo gledama. Sicer je pa tako, da če začutim, da grem komu v nos zaradi česarkoli pač, mi to daje pozitivno energijo, kdo ve zakaj.

Če vem ali pa ne vem, me ne boli. Dovol imam ljudi okoli sebe, ki jih imam rada in oni mene (vsaj tako fejst izgleda).

Nikar jim ne zavidaj. 🙂
Mogoče jim je lažje trenutno…. na dolgi rok pa se hinavščina še nikoli nikomur ni obnesla.

Seveda lahko, samo pomatrat se je treba 🙂

Resno, nismo determinirani z enimi lastnostmi do smrti, lahko jih spreminjamo, če tako želimo.

Se sploh ne obremenjujem s tem, kdo me mara, kdo ne..Itak nisem človek, ki bi želel imeti veliko družbe..

Na živce mi gredo radovedni ljudje, ki jih zanima vse mogoče, čeprav se poznamo v bistvu smao na zdravo…jaz nisem tip, ki bi drugim z veseljem razlagal o sebi, ekr tudi mene ne zanima lajf mojih znancev.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close