Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek koliko let razlike

koliko let razlike

Lepo,da uživata,a čez toliko in toliko let ne bo mogel več toliko sexat in ti bo jamral kje ga vse boli,kakšno bo vreme jutri,kdo je umrl…Ti pa še sposobna živega sexa in kaj bo?On star in svojim letom primeren,ti boš pa iskala drugega mlajšega žrebca,da te zadovolji spolno in čustveno.Tako je moje mnenje.Bistvo pa je,da ti uživaš in da bi še dolgo ostalo tako.

Ja pa kdo pravi, da pa moraš bit celo življenje z istim moškim? Še veze z mlajšimi ni nujno da trajajo 30 let… Tako da je itak vseeno koga imaš, važno je, da se imata skupaj lepo. S komerkoli bi že bila, ko enkrat nebi bilo več tako, že isti trenutek, ko se nebi dobro počutila, bi pač šla vsak svojo pot. Zakaj bi pa mogel bit nesreče z nekom?

poglejte našo miss k je stara 22 njen oče pa 80!!! no? pa seveda starša sta ločena….še en dokaz v starostni razliki………..

Lepo vas prosim. Moj mož je 17 let starejši, poročena sva že 15 let, mava hčerko, stvar funkcionira. Zdaj mava mal krize, pa ne zarad let, ampak ker kriza pride čist v vsakem zakonu.

Lepo se mejte.

...in danes zaspim, ker jutr s tabo se zbudim..

Sigurn je mel pa oče od naše miss dobre gene 😀 kar se vidi tud pri miss, ker je ful lepa pa pametna, kar je pa tud nekaj pozitivnega. Po mojem ravno vsak ne more met tolk mlajše ženske. Sam zanimivo, prvič sem slišala, da ima tolk starega očeta. To, da nista več skupaj je nekak skor rzaumljivo… no, ja, zavestno se že nebi odločila za otroke s tolk starejšim, razen če se ponesreči.

Mah, kaj pa vem. Zveze z veliko starostno razliko so meni malo smešne. Se pravi, tam 10 let ali več.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Ko en bom mogel več dobro seksat, ga bo pustila.Ali pa bo ostala ob njem, če je bogat, fukala pa z drugim.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

NE BO (popravek=

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Sej to je stvar dogovora. Logično, da se enkrat poti razidejo… Razen če bi res šlo za brezpogojno ljubezen, v to ap niti ne verjamem. Da bi ostala s takim, zarad denarja, pa bi z drugim f… to bi bilo res sebično. In ne fer. Ko ni nekih skupnih interesov več, pač greš narazen.

Točno tako.Starejšega bogatejšega bo imela za skupno življenje in iskoriščanje,mlajšega pa za vroče stvari.

Ja to je pa tako, če je dec slaven in bogat, se sigurno nanj nalima kakšna, saj natika se tako s kakšnim mlajšim, bolj žalostno je, da se mlad fant “maže” s kakšno staro, že skoraj ponucano cunjo ….

Js bi bla maksimalno z 5 let starejšim, pa še to mi je preveč. Ne vem, ampak ne bi mogla bit intimna s tako starejšimi…

Kaj pa pred leti,ko je Ana Nicole Smith takrat stara ene 35 let,vtela za moža G.Marshalla,ki je štel čez 80 let in je že umrl.Sigurno ga je vzela zaradi “ljubezni in lepega videza”.No ,bil je multimiljonar.Zgodbo naprej gotovo poznate.

Ma to so pač ekstremni primeri, pa še tu ne moreš presojat, če nisi bil na njenem mestu. Jaz pa verjamem, da je mogoče, ker če pa ni, pol pa res ne obstaja brezpogojna ljubezen pa smo vsi z nekom sam zarad videza…

Zakaj zaradi videza? Saj nekdo, ki je star 35 let lahko zgleda mlajši, kot nekdo ki je okrog 25. Vsak ima pač svoje predsodke.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Ja in ko ne bo mogel več ga bo ona pustila…je komu mogoče padlo na pamet da se morš najprej razumet in šele potem pride do dobrega seksa?

Ja ne to men govorit, jaz nimam teh predsodkov, drugi jih imajo :))) Govorim zarad tega, ker je moj 24 let starejši, itak da je to nekaj nenavadnega, sam sigurn ni veza zarad kakršnihkoli koristi, sem pa tud mislila, da se mi to ne more zgodit, zatopa pravim, da če je možno met 20 let starejšega pa ga met rad, da je po mojem tud razlika 50 možna. Ampšak vsi gledajo na to, kot da je sam zarad nekih koristi, po mojem kor tako gleda, sploh ne ve, kaj je v resnici met enga res rad. Ker ne vem, no, sam mogoč se še vseen najde kak tak 80 letnik, ki lahk še seksa pri teh letih :))) Poglej tistega playboya, kaj je že… nekaj na H, ko jih ma 7 (OK tu pa itak da gre za neko korist, ker so punce same povedale, da jim na tak način omogoči kariero).

Prijateljicin oce je 15 let starejsi od mame..in se to zdj ful pozna k je star ze 70 let in ves siten in sklerozen…ona je pa se vsa poskocna in tko. Ne wem po moje je odvisn od posameznikov kako to funkcionira…jaz mislm da pr men ne bi slo.

www.studentarija.net

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close