Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek KOLIKO DENARJA?

KOLIKO DENARJA?

Ojla ! Jaz ti najbolj priporočam odvetnika VLADIMIR STEFANOVIČ mlajši, pisarno ima pri Večeru, pri semaforjih vizavi Kreditne banke !!! tel: 02/251-54-60 ali 02/22-95-480 ! Uradne ure: PON. in TOR. od 15.00 do 17.00 ure ali 19.00 ure, ne vem točno ! RES SUPER ODVETNIK !!!!!!! Na telefon jih dobiš pa vedno zjutraj oz. dopoldne ! ČAO, upam, da sem ti bila v pomoč !

Kiaara

In katera od vas z ovratnicami je dejansko imela resnične težave? Verjetno nobena. Ko se zgodi kaj takega se takoj zavoha zavarovalniški denar, a ne? Pa človek se na bolniški malo spočije, pa zasluži polovico letne plače, na račun tega se potem še leta preserava in v službi ne opravlja dela, ki mu je že prej smrdelo. Ampak to samo v službi! Doma pa…potapljanje, pa jahanje konj, ples…to vse normalno šiba dalje,kot je prej. Ne?

Spoštovana Nitka!
Si bila že kdaj poškodovana? Si že kdaj imela prometno nesrečo? Si bila morda takrat noseča ali z otrokom zadaj? Si prebedela noči zaradi svojih ali otrokovih nočnih mor? Si že kdaj imela smolo in bila raztreščena večkrat v enem letu brez svoje krivde? Si kdaj ti povzročila nesrečo, pa te to mori?Te je bilo kdaj strah se vsesti v avto? Si kdaj delala napol sesuta, ker nisi imela časa ali si enostavno nisi mogla privoščiti bolniške? itd.

Le čevlje sodi naj kopitar …

Da, imela sem prometno nesrečo z odprtim zlomom noge, posledično gangreno. Na srečo so mi nogo rešili z mučnimi operacijami, zunanjimi fiksaterji in plastično operacijo, v obratnem primeru bi sedaj nosila protezo pod kolenom. Brez svoje krivde, tako pri nesreči, kot pri posledicah.
2 meseca bolnice, 9 mesecev bergle, naslednja leta pobiranje in fizioterapije. Vem, kako to izgleda. Moje vprašanje je bilo namenjeno bleferjem, ki jih je malo morje in zaradi katerih so zavarovalnice postale take, da ljudem z resnimi poškodbami odtegujejo upravičeno zavarovalnino.
Z izkupičkom zavarovalnine, ki sem jo prejela za tako poškodbo in tolikšne posledice, bi lahko naša družina (4 člani) šla dvakrat na pico. O tem sem na forumu že pisala. Je samo za razmislek, poudarjam…bleferjem.

Žal mi je, da imaš tako slabo izkušnjo. Res. Sploh zato, ker boš posledice verjetno čutila vse življenje in ker si očitno tudi pri zavarovalnici potegnila “ta kratko”.
Je pač tako, da se mora vsak pobrigati zase v taki meri, da iz zadeve odnese čim več, pa karkoli zanj že to pomeni. Morda je bolje, da se s takimi, ki zaslužijo z blefom, ne obremenjujemo. Vsak ima svojo vest.
Zanimivo je, da tistemu, ki ima za seboj hudo izkušnjo, ni toliko mar za denar kot mu je za ostale stvari.

A.

ne mor verjet, da ste vsi, ki ste imeli ˝poškodovan˝ vrat, dobili tolk denarja!!! en znanec je tudi imel nesrečo; opornico je nosil (mislim da) en mesec, pa mesec bolniške, pa je dobil okol 120.000 sit (sicer pa ni imel nobenih terapij ali česa podobnega)! nekam malo, se mi zdi… glede na vse do zdej prebrano…

Jz sem pa šla kar na zavarovalnico….denar na roke…malo pogajalske žilice in iztržila 500.000. Kar pošteno, se mi zdi!

Kolega (+odvetnik) je dobil za ovratnico 900000 SIT. Faker!

poskodba vratu ima lahko pozne posledice, ki se niti ne dajo zdraviti, zato je razmeroma visoko ocenjena pri odskodninah. Zadevi se rece siringomielija.

Da še jaz povem: nalet od avtomobila od zadaj, brez ovratnice, dva dni v bolnici, 10 Ft….1.200.000 (mesec in nekaj dni čez bolniške)

Podobno kot Simy – nalet od zadaj, mehka in trda ovratnica – skupaj ene dva meseca, 10 FT, miljonček pa povrnjeni stroški odvetnika in sodne takse. je blo treba zavarovalnice tožit, ker se nista uspeli zmenit, katera je “kriva”…

Pozdravljeni prijatelji. Meni se sedajle dogajajo iste stvari, pa me zanima neki duzga. Hodim na FT in sm jih dobla sam sedem, pa mi je imenovani zdravnik podaljšal bolniško sam do konc FT. Zanima me, a se nej na odločbo prtožm, še vedno mam mravljinčaste roke in me še ful boli, kako me lahko dajo delat, če bom čez par dni še vedno”kripl”. A lahko osebni zdravnik pol še enkrat predlaga za podaljšanje bolniške in še FT, al kako je s to zadevo?
Hvala vsem,
Nesrečna

merkur še….ne trdi za vse

Nesrečna!
Mislim, da ti FT lahko podaljša tisti zdravnik ozr. specialist, ki ti jo je predpisal. Saj boš verjetno šla zadnji dan FT k zdravniku…pa si le izpori svoje.
lp, mravljica

Mravljica,
Kdo pa mi lahko podaljša bolniško, če je imenovani zdravnik (bivša komisija) dal bolniško samo za to FTH?
Hvala ti za odgovor, nesrečna

Aja, to pa je že drug problem. Za to pa mora vložiti pritožbo tvoj osebni zdravnk, zato se z njim dogovori kaj potrebuješ.
lp, mravljica

Pozdrav vsem, je morda kdo od vas sotrpinov, ki ste bili poškodovani, imel tudi totalka avto in mu je zavarovalnica ponudila poravnavo? V njej namreč piše:

“Zavarovalnica se zavezuje, da bo oškodovancu v popolno poravnavo vse škode, ki mu je nastala v prometni nesreči dne… plačala znesek….”
in še:

“S plačilom zgoraj navedenega zneska bodo zavarovalnica ter odgovorne osebe proste vsakršnih obveznosti iz tega škodnega dogodka v razmerju do oškodovanca.”

Zanima me, kako bom potem uveljavljala poškodbo (zdravljenje še ni zaključeno), če to pogodbo podpišem.
Hvala za odgovor in lep pozdrav.
Nesrečna

Nesrečna!
Nikar prehitro s podpisom, posvetuj se raje z kakšnim odvetnikom, ki dela predvsem na oškodninskih tožbah. Ne prenagli se, saj baje zavarovalnice s tem prehitro n…….. nas navadne ljudi.
lp, ajsha

Draga Ajsha.
Ja, hvala za nasvet, se strinjam!
Nočko

Svetujte mi kakšnega dobrega odvetnika iz MB za odškodnine iz prom.nesreč…predvsem tisti ki ste dobili milijonček in tu okoli 🙂

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close