Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek ko vam ukradejo mobilnik

ko vam ukradejo mobilnik

Meni so ukradli mobi iz zepa na busu, cutila nisem nic… Porajtala sele naslednji dan, sla na simobil in videla, da mi je faker nabil racun nad 200eur v eni noci s klici v Romunijo. A so tudi vam domnevno Romuni ukradli telefon?

zelo draga šola.

Yonix

Ne ravno draga… kaj pa če bi jo kje napadli na samem in ji ukradli ledvico? Kako bi potem ta izkušnja in posledica bili dragi? Vsak mora sam na svoje stvari paziti in zanje odgovarjati, če pa ne (z)more pa se jim naj raje odpove.

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Zato pa imam telefon na kartice. In največ mi lahko ukrade 5 evrov.

Ah dogajajo se veliko hujše stvari, danes sem zvedela za neko zadevo, ki se jo poslužujejo t.i. Romuni…kraja mobitela je le kapljica v morju:).

Mobija nimam nikoli v žepu, morda bi bilo dobro, če bi spremenila tehniko:).

Robi tudi jaz imam tako. Pa mi nekateri pravijo, da sem staromodna.:)

Uf, kakšen dan je danes… megleno, mrzlo…. sončka ni nikjer 🙂

Robi tudi jaz imam tako. Pa mi nekateri pravijo, da sem staromodna.:)

Uf, kakšen dan je danes… megleno, mrzlo…. sončka ni nikjer :)[/quote]

Tako vreme je že nekaj dni in še nekaj dni bo. Grozna je ta jesen, sem mislila, da sem samo jaz čudne volje. Zato te dni bolj pogosto visim na MON-u. :))

Ne, nisi samo ti “čudne” volje, jaz sem tudi že nekaj dni na “slabem glasu”…. mi je štime zmanjkalo :))

Ne, nisi samo ti “čudne” volje, jaz sem tudi že nekaj dni na “slabem glasu”…. mi je štime zmanjkalo :))[/quote]

Bibita, pa imava še eno skupno stvar, seveda če veš, katera je najina druga skupna stvar. :)))

Ne, nisi samo ti “čudne” volje, jaz sem tudi že nekaj dni na “slabem glasu”…. mi je štime zmanjkalo :))[/quote]

Bibita, pa imava še eno skupno stvar, seveda če veš, katera je najina druga skupna stvar. :)))[/quote]

100 % ne vem, katera bi bila ta stvar… ugibam pa, da sva obe “na slabem glasu” :)))

Aja… ravno kar me ne “nekdo” obvestil, da imam na razpolago samo še 54 centov.:)))

Glas je slab(oten), gnara ni…. potem ti ostane samo še tipkanje.;)

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Glas je slab(oten), gnara ni…. potem ti ostane samo še tipkanje.;)[/quote]

Ni čisto tako.:) glas je švoh, gnara ni… stas je pa super :)))

Ne ravno draga… kaj pa če bi jo kje napadli na samem in ji ukradli ledvico? Kako bi potem ta izkušnja in posledica bili dragi? Vsak mora sam na svoje stvari paziti in zanje odgovarjati, če pa ne (z)more pa se jim naj raje odpove.[/quote]

Ravnokar sem brala eno tako knjigo (ZF), kjer so kradli,.. tudi ledvice. Če bi mene nekdo po glavi treščil in mi ukradel ledvici, ju nebi znala paziti. Naj se jima odpovem?
No.. knjiga je bila res huda 🙂

Glas je slab(oten), gnara ni…. potem ti ostane samo še tipkanje.;)[/quote]

Ni čisto tako.:) glas je švoh, gnara ni… stas je pa super :)))[/quote]

No, to je pa kar iskreno glede stasa. :))) Ženske največkrat v javnosti jamrajo kako slabo izgledajo, pri sebi pa si mislijo, da so lepše od drugih. :))) Pošteno.

Robi tudi jaz imam tako. Pa mi nekateri pravijo, da sem staromodna.:)

Uf, kakšen dan je danes… megleno, mrzlo…. sončka ni nikjer :)[/quote]
Na takšen način le zagovarjajo in se tolažijo, ker so sužnji potrošništva in kvazi napredka.

S telefonom na kartico me 200 minut pogovora pride cca 36 eurov. Pri “mojem paketu” me košta 19.90. Glede na to, da dosti telefoniram, sem izbrala cenejšo varjanto. Seveda tvegam, da mi ga ukradejo. KEr pa pogosto preverjam telefon, bi to opazila v cca 15 minutah, in številko zablokirala. Slabe izkušnje s tem nimam, imam samo dobro – prišparan denar in cenejše minute.

Ne ravno draga… kaj pa če bi jo kje napadli na samem in ji ukradli ledvico? Kako bi potem ta izkušnja in posledica bili dragi? Vsak mora sam na svoje stvari paziti in zanje odgovarjati, če pa ne (z)more pa se jim naj raje odpove.[/quote]

Ravnokar sem brala eno tako knjigo (ZF), kjer so kradli,.. tudi ledvice. Če bi mene nekdo po glavi treščil in mi ukradel ledvici, ju nebi znala paziti. Naj se jima odpovem?
No.. knjiga je bila res huda :)[/quote]

Komentar se je nanašal na “stok”, da je bila to draga šola vezano na kontekst nabijanja računa v višini 200€. Želela poudariti, da se hujše kraje dogajajo. Napisala sem “vsak mora na svoje stvari paziti sam” – stvari so nekaj materialnega, nisem izpostavila, da mora na sebe paziti.

Groza kakšnega površnega branja ste nekateri zmožni :-/

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Glas je slab(oten), gnara ni…. potem ti ostane samo še tipkanje.;)[/quote]

Ni čisto tako.:) glas je švoh, gnara ni… stas je pa super :)))[/quote]Če je to res…., glede na to da smo moški meda bolj vizualna bitja……

Kdo bi lahko rekel, da si ravno v takem stanju največji zaklad….. 😉

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

@On_ Ti pa znaš pihat na dušo:) Kolk paše :))))))))))))


@antilopa
, jaz sem sama zase najlepša, sploh kadar sem sama doma:))))))

Ravnokar sem brala eno tako knjigo (ZF), kjer so kradli,.. tudi ledvice. Če bi mene nekdo po glavi treščil in mi ukradel ledvici, ju nebi znala paziti. Naj se jima odpovem?
No.. knjiga je bila res huda :)[/quote]

Komentar se je nanašal na “stok”, da je bila to draga šola vezano na kontekst nabijanja računa v višini 200€. Želela poudariti, da se hujše kraje dogajajo. Napisala sem “vsak mora na svoje stvari paziti sam” – stvari so nekaj materialnega, nisem izpostavila, da mora na sebe paziti.

Groza kakšnega površnega branja ste nekateri zmožni :-/[/quote]

Moja poanta ja bila, da pač ne moreš ves čas bit 100 % pozoren na to kje so tatovi. Pač narediš optimalno in si potem pač optimalno varen, še zmeraj pa to ni absolutno. Pa hotela sem se ša malo pohecati pa vidim, da ni bilo uspešno. :-/

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close